Hluk od sousedů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 13:11

hluk od sousedů

Potřebuji poradit jak se můžu bránit? Každý den ráno máme budíček od sousedů! Většinou kolem 5 hodiny ale už i po 4 té hodině. Začnou jejich děti běhat po bytě. Mlátí s něčím a řvou! Je to denně i o víkendu! Jak se můžu bránit? Domluva nepomohla. Už jsme z toho zoufalí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
17.10.21 13:31

Tady jsou různé situace docela hezky popsány.

https://frankbold.org/…aneho-hlukem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
17.10.21 13:43
@Anonymní píše:
Potřebuji poradit jak se můžu bránit? Každý den ráno máme budíček od sousedů! Většinou kolem 5 hodiny ale už i po 4 té hodině. Začnou jejich děti běhat po bytě. Mlátí s něčím a řvou! Je to denně i o víkendu! Jak se můžu bránit? Domluva nepomohla. Už jsme z toho zoufalí.

nooo domluva.. Mým dětem můžu několikrát opakovat, že pod námi bydlí lidé a chtějí spát, tak musí být potichu a že je víkend a nevstává se do škol a školek, že mohou spát déle… Ale… Moje děti prostě spí vždy od 20:30-6:30.. a neudělám nic :D Nijak je nenatáhnu.. Maximálně jsem to udělala tak, že jak vstanou, apeluji aby byli potichu a zapli si televizi.. výchovné to není, ale sousedka na nás ještě nikdy nenaběhla.

Ale také jsem chtěla dodat, že třeba skočí z postele a já jich okřiknu, že to nesmí, že nesmí dupat atd.. přikývnou, stydí se za sebe, ale jen co se oklepou, zapomenou a je to tu zas.. Takže záleží, jaké jsou jejich děti..

Vy s rodiči nic neuděláte, ale chápu, že je to nepříjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
17.10.21 13:57

My jsme se přestěhovali a teda musím říct že to je u nás taky katastrofa. Matka s 2 klukama nad námi. :roll: Sice to není tak brzy ráno ale klidně dopoledne kdy mají být ve škole a popř. hned po škole až do večera - dupání, skákání, třískání. Matka po nich neustále řve, nechápu že neběhají venku. :roll: Velcí jsou ti kluci na to dost (cca. 7 a 10 let) Hlavně že když jsme se my tady přestěhovali a zařizovali jsme si byt tak na nás byla v 18h klepat ať laskavě přestaneme dělat kravál že její synáček nemůže spát. 8o :cert: Čekám každým dnem kdy mi dojdou nervy a vletím tam na ně já nebo manžel. :cert: Bohužel pokud nepomůže domluva tak asi nic nenadělám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27560
17.10.21 14:00

Věřím, že oni z toho taky nejsou zrovna nadšený, že děti vstávají tak brzy :lol: náš před šestou, ale neběhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
17.10.21 14:03

Mimochodem - zrovna jsem dopsala komentář a začalo to znova. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
17.10.21 14:06

Odstěhovat se do baráku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
17.10.21 14:09

Nenadelas nic. Nad náma nám ještě k tomu dupani dělají naschvály asi s činkama.. Je klid, lezime u TV a přímo nad náma nám 1× z ničeho nic hňápne něco fakt těžkého do stropu. To je teprv k po*rání :( prostě jakmile to není v nočních hodinách tak neuděláš opravdu nic :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
17.10.21 14:11

Odstěhovat se! :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
17.10.21 14:27

Tak i ranni ptacata se daji rano chvili krotit.. Kdyz nase deti vstanou brzo, jdeme do obyvaku, kde u nas kolem dokola nikdo ložnici nema a koukame treba na televizi no :nevim: Dvouletého ukurtuju do jidelni zidlicky a dam mu tam snidani a nějaké hrani a hodinku tam vydrzi sedet… Ale to se musi chtit s tim neco delat, pokud vasi sousedi na to kaslou, tak nezmuzete nic :nevim: Leda se odstehovat nebo preckat, az deti trochu povyrostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
17.10.21 14:37
@Le_lenaz píše:
My jsme se přestěhovali a teda musím říct že to je u nás taky katastrofa. Matka s 2 klukama nad námi. :roll: Sice to není tak brzy ráno ale klidně dopoledne kdy mají být ve škole a popř. hned po škole až do večera - dupání, skákání, třískání. Matka po nich neustále řve, nechápu že neběhají venku. :roll: Velcí jsou ti kluci na to dost (cca. 7 a 10 let) Hlavně že když jsme se my tady přestěhovali a zařizovali jsme si byt tak na nás byla v 18h klepat ať laskavě přestaneme dělat kravál že její synáček nemůže spát. 8o :cert: Čekám každým dnem kdy mi dojdou nervy a vletím tam na ně já nebo manžel. :cert: Bohužel pokud nepomůže domluva tak asi nic nenadělám…

Nechci se té matky zastávat.. Ani ty nevíš, proč s nimi nejde ven.. Ale dám ti příklad, který se u nás často odehrává.. Jedno z dětí kašlající s rýmou (takže ven vůbec).. Další příklad, já třeba na nemocenské a bohužel jediné na co se zmůžu je na ně zakřičet, jelikož nevstanu z postele.. Nevíš co se tam děje a proč to tam mají jak mají.. Můžeš si jen domýšlet.. Třeba 10 letého bych ven samého poslala, kdyby byli venku kamarádi.. 7letého ani s bráchou ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 14:38
@Le_lenaz píše:
Mimochodem - zrovna jsem dopsala komentář a začalo to znova. :roll:

Jenže oni nedodržují ani noční klid. Jsou celý den doma. Návštěvy nás litují a diví se že tady ještě bydlíme.

• Citovat
  • Nahlásit
6511
17.10.21 14:39
@Andělka55 píše:
Nechci se té matky zastávat.. Ani ty nevíš, proč s nimi nejde ven.. Ale dám ti příklad, který se u nás často odehrává.. Jedno z dětí kašlající s rýmou (takže ven vůbec).. Další příklad, já třeba na nemocenské a bohužel jediné na co se zmůžu je na ně zakřičet, jelikož nevstanu z postele.. Nevíš co se tam děje a proč to tam mají jak mají.. Můžeš si jen domýšlet.. Třeba 10 letého bych ven samého poslala, kdyby byli venku kamarádi.. 7letého ani s bráchou ne..

No pokud je to trvalý stav, tak matka asi neni porad na nemocenske a deti neustale nemocne. ;) Rvani dospelych je fakt otravne, pred lety v najmu vedle nas bydlela povedenna rodinka, kde na sebe furt rvali. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6511
17.10.21 14:40
@Anonymní píše:
Jenže oni nedodržují ani noční klid. Jsou celý den doma. Návštěvy nás litují a diví se že tady ještě bydlíme.

A oni bydli ve svem? Ja bych za nimi v ty 4 rano sla a zazvonila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 14:45
@Wani píše:
A oni bydli ve svem? Ja bych za nimi v ty 4 rano sla a zazvonila.

Jsou v nájmu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat