Už mi na světě nikdo nepomůže?

110
19.6.20 22:45

hm je noc a.....

Tož píšu sem zase dneska, včera jsem tu psala ohledně úrazu prstu, ale stejně… nemám motivaci něco dělat, nevidím žádnou budoucnost, v životě i přes svůj nízký věk jsem se zapletla do věcí které bych nikomu nepřála… nikdo mi nevěřil a rodina už vůbec ne, až jsem dostala pomocnou ruku, ale nedala jsem na rady a bylo a je to špatný (ty rady jsem dostala přes 3 lety ach kéž bych měla stroj času)… až nakonec i ten dobrý člověk mě hodil přes palubu- oprávněně jen jsem toho využívala a ojebávala áchjo… a já vím, že na světě není asi nikdo kdo by mě tak pochopil a správně poradil a tak pomohl… nevím co mám dělat… vím, že píšu abstraktně ale konkrétní být nechci… závidím lidem kteří žijí normální život a neřeší to co já… co byste dělaly kdybyste věděli, že už vám na světě tak asi nikdo nepomůže??? já vím, že je to asi zbytečné sem vůbec psát protože mi pravděpodobně neporadíte, ale áchjo je mi 22 a už jsem si tak stačila domršit život, mám tak špatné svědomí… že asi už nejde dělat správé věci…špatné vzorce chování u kterých se bojím že jsem kvůli tomu udělala dost zásadní chyby u ktercýh se bojím že nepůjdou spravit… na čem opravdu záleží je mít čisté svědomí a být dobrým člověkem… áchjo vrátit čas zpátky kéž by jen o rok… mějte krásný večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22212
19.6.20 22:53

Nikdy neni pozde zacit delat spravna rozhodnuti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
19.6.20 22:55

@PaníKadrnožková no jenže já se bojím, že už jsem v takové prdeli, že ikdyž dělám věci na oko pro druhé dobře tak vím, že je to špatný… nejdřív bych měla vyřešit sebe a pak se vůbec setkávat s lidma ale když nevím jak na to nebo se bjím kouknout pravdě do očí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
19.6.20 23:00

Ve 22 máš život před sebou. Pokud jsi někoho zabila, tak je to průser, pokud ne, tak jsi zatím v pohodě. Čas zpět nevrátís, ale můžeš se změnit a jít dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
19.6.20 23:04

@FraDeu to je to co mě fakt baví když mi to někdo řekne, ale čas neexistuje… domrvit si život člověk může i v nízkém věku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22760
19.6.20 23:05

Téma s prstem jsem už zapomněla, ale „áchjo“ je nezapomenutelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
19.6.20 23:07

@hanka.br. co? jakože moje brečení je nezapomenutelné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
19.6.20 23:17

Drz se, vse jde resit.. Dej tomu víc času..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
19.6.20 23:29

@Šimelda nojo, ale jssou chyby a chyby, chyby které mají následky a chyby ze ktercýh máš „jen“ ostudu, co časem přebolí… když ale nevíš jak vxřešit následky je to těžké.. a já nejsem mornální člověk vůbec, z blbosti a ze svého neštěstí dělám špaté věci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22760
19.6.20 23:32
@irca555 píše:
@hanka.br. co? jakože moje brečení je nezapomenutelné?

To tvoje „áchjo“. Je ti 22, tak jako první malý cíl si můžeš dát, že se nebudeš vyjadřovat jako desetileté dítě. Ono to půjde, pomalu, ale jistě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
19.6.20 23:39

@hanka.br. nemyslím si, ž e se vyjadřuju jako desetileté dítě jen prostě vzdychám nad svým super životem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24574
19.6.20 23:55
@irca555 píše:
@hanka.br. nemyslím si, ž e se vyjadřuju jako desetileté dítě jen prostě vzdychám nad svým super životem

Tak přestaň vzdychat a začni něco dělat :roll: třeba psycholog by pomohl. Hrozně se akorát celý text lituješ. Myslíš, že ostatní to nemají v životě těžké? Každý to má nebo měl někdy těžké. Ale nedělají achjo a snaží se svůj život žít a změnit. A lidmi co si jen stěžují misky nechce kamarádit. Vysává to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
19.6.20 23:57

@pikola nojo ale,,co" dělat… a psycholog no… bohužel mám tak nastavené vzorce chování že je mi tak nějak všechno jedno… nebo spíš mám tak strašně sebedestruktivně nastavené vzorce a těch chyb už je tolik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24574
20.6.20 00:02
@irca555 píše:
@pikola nojo ale,,co" dělat… a psycholog no… bohužel mám tak nastavené vzorce chování že je mi tak nějak všechno jedno… nebo spíš mám tak strašně sebedestruktivně nastavené vzorce a těch chyb už je tolik…

Všechno se dá řešit. Jen začít. Ke každé věci jen píšeš proč to nejde. Tak si najdi způsob jak to půjde.
Třeba ten prst, to přece nemůže být těžký cvičit. To můžeš i u počítače. Prostě začni. A nebreč tu pořád. To nikoho nebaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
20.6.20 00:14

Ach jo, jenom připomínám, že nejsi jediná na světě, co má nějaké potíže, máme je všichni a prostě musíme žít, ale spíš bych řekla, že se šíleně nudíš a opravdové problémy bys potřebovala, abys věděla, co je život a přestala v tomhle věku sténat jak stoletá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama