Reklama

Hnědý výtok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bia02s
Povídálka 14 příspěvků 16.08.18 19:32
Hnědý výtok v tehu

Ahoj holky, Týden zpátky jsem si dělala těhotenský test, oba pozitivní, a dnes mi Mudr. potvrdil těhotenství, jsem v sedmém týdnu. Počítala jsem s tím, jenže už cca 3,4 dny mě trápí hnědý výtok a lehké bolesti podbřišku. Ale to cítím pouze takové „pulzování“. Četla jsem, že to většina maminek cítí, když se jim roztahuje děloha. :) Samou radostí z toho, že čekáme miminko, jsem se ale na gynde zapomněla zeptat na ten výtok. Tak mám strach, aby to nesignalizovalo potrat. Zažila to některá z vás? Mám se obávat? :nevim: Nejradši bych hned ráno zavolala na gynekologii, a šla na další prohlídku. Děkuju za případné zkušenosti či rady :)

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 16.08.18 19:35

@Bia02s trn začátek je buď a nebo.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 19:35

Já bych raději na prohlídku šla mě třeba taky jakoby pulzovala děloha když se mimi uhnízdovalo ale nekrvacela jsem tak nevím

Bia02s
Povídálka 14 příspěvků 16.08.18 19:37

@sarinka12322 nekrvacim, jen mám slabý hnedy výtok. Někdo mi i říkal, že je to tím, jak se miminko uhnizduje a že odchází stará krev. Ale člověk nikdy neví. :nevim:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 19:40

@Bia02s já to teď beru z mé strany a z tohoto co jsem teď prožila šla bych tam mě nic nebylo a najednou potrat 21tt :,( takže já už bych ráno seděla u Dr a radši ať se podívá ho to nezabije těch 15minut a ty se nemusíš o miminko bát a budeš vědět že se nic neděje

Bia02s
Povídálka 14 příspěvků 16.08.18 19:45

sarinka12322 to mě moc moc mrzí. :,( Máš pravdu radši tam zajdu. Lepší jak něco zanedbat. Děkuju ti :hug:

Megane 123
Kecalka 260 příspěvků 16.08.18 20:04

Minimálně tam zavolej a zeptej se ;) u první dcery jsem měla na začátku výtok s nitkami krve a taky jsem hned šla k doktorce…tenkrát mi řekla že můžou praskat malé žilky..pak jsem ale měla bolesti a nakonec jsme měla prášky na udržení ale vše dobře dopadlo ;) u druhé dcery jsem zas v myslím 10 TT začla brutálně krvácet a strasne bolesti…na pohotovost já jela s tím že je konec a tam.mi řekli že je malé v pořádku a že mám hematom…musela jsem odpočívat…nicméně pak jsem tam byla ještě několikrát s bolestmi a krvácením…těho­tenství pro mě byl jeden velký stres…

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 16.08.18 20:08

@Bia02s Prvni trimestr jsem spinila snad celý,dr mi taky nebyl schopný rict proc,po Ascorutinu se to zlepsilo. Ve 12tt jsem zase zacala špinit a to mi zjistili nizko polozenou placentu,cip placenty prekryval branku. Je lepsi si určitě zajit.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 20:25

@Bia02s nemáš zaco radši 10× k doktorovi zbytečně než jednou nejít a bude pozdě ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama