Reklama

hnisavá ška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 30.09.09 18:59
hnisavá ška

Ahoj,
ještě mám jeden dotaz. Malá má zaouškama jakoby prasklinky, které mokvají. Nebo je tam zaschlý trochu hnisu (serozního). Myju jí to heřmánkem. Nejdřv jsem si myslela, že jí tam zatýká mlíko od kojení (je to děsná brynda :P ) ale později jsem zjistila, že to tak není. Setkal jste se s tím někdo? Díky moc.

Reklama

Reakce:

Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 30.09.09 19:12

bývá to když se špatně vysuší pokožka, nebo tomůže být ekzém.. pořádně několikrát denně otřít a vysušit a uvidíš, jestli to pomůže. jestli ne, šla bych na kožní

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 30.09.09 19:20

Ahoj, náš malý to má taky. Už od třetího týdne života a pořád s tím bojujeme. Pomáhalo vysušovat černým čajem (nebo ten heřmánek no, já si netroufla, protože je to alergen). Taky zásyp. Máme Endiaron, myslím, že je i volně prodejný. Vždycky dám na gázu a zatřu za uchem, tak aby tam nebyly zbytky (jakoby vytřu do ztracena) - to máme z kožního. A je to chvíli lepší, nemohkvá vůbec a za chvíli je to tu stejně zas… :?

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 30.09.09 20:13

Mrkni sem:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.09 22:46

Takto nam zacinal atopak, presne, nejdriv ji to mokvalo za usima, vypadalo to az jako plisen…dokonce to mela i napraskle do krve. Pak se to uklidnilo a mezi 4-5 mesicem atopak jak vysitej…tak at vas to nepotka a pokud ano, zjistuj si, s kym mas tu cest, at vis, jakymi zbranemi bojovat.
popodopo

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 01.10.09 08:34

kostej to mel, kdyz mel seborheu, ted usz snad ne, ale musim s e tam zase ´kouknout. vydrolila jsem to.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 01.10.09 18:34

Díky moc, začla jsem mazat Bepanthenem a zdá se mi to lepší.

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 03.10.09 09:56

Tohle jsem měla já jako dítě, vypadalo to jak „utržený ucho“ :lol: Mazali mi to genciánkou a prej to pomohlo, i když to vypadalo hrozně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >