hnisavá ška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 30.09.09 18:59
hnisavá ška

Ahoj,
ještě mám jeden dotaz. Malá má zaouškama jakoby prasklinky, které mokvají. Nebo je tam zaschlý trochu hnisu (serozního). Myju jí to heřmánkem. Nejdřv jsem si myslela, že jí tam zatýká mlíko od kojení (je to děsná brynda :P ) ale později jsem zjistila, že to tak není. Setkal jste se s tím někdo? Díky moc.

Reakce:
Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 30.09.09 19:12

bývá to když se špatně vysuší pokožka, nebo tomůže být ekzém.. pořádně několikrát denně otřít a vysušit a uvidíš, jestli to pomůže. jestli ne, šla bych na kožní

suvik
Nadpozemská drbna 26527 příspěvků 30.09.09 19:20

Ahoj, náš malý to má taky. Už od třetího týdne života a pořád s tím bojujeme. Pomáhalo vysušovat černým čajem (nebo ten heřmánek no, já si netroufla, protože je to alergen). Taky zásyp. Máme Endiaron, myslím, že je i volně prodejný. Vždycky dám na gázu a zatřu za uchem, tak aby tam nebyly zbytky (jakoby vytřu do ztracena) - to máme z kožního. A je to chvíli lepší, nemohkvá vůbec a za chvíli je to tu stejně zas… :?

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 30.09.09 20:13
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.09 22:46

Takto nam zacinal atopak, presne, nejdriv ji to mokvalo za usima, vypadalo to az jako plisen…dokonce to mela i napraskle do krve. Pak se to uklidnilo a mezi 4-5 mesicem atopak jak vysitej…tak at vas to nepotka a pokud ano, zjistuj si, s kym mas tu cest, at vis, jakymi zbranemi bojovat.
popodopo

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 01.10.09 08:34

kostej to mel, kdyz mel seborheu, ted usz snad ne, ale musim s e tam zase ´kouknout. vydrolila jsem to.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 01.10.09 18:34

Díky moc, začla jsem mazat Bepanthenem a zdá se mi to lepší.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 03.10.09 09:56

Tohle jsem měla já jako dítě, vypadalo to jak „utržený ucho“ :lol: Mazali mi to genciánkou a prej to pomohlo, i když to vypadalo hrozně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >