Zapáchající ouško miminka, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 10.02.10 18:30
hnisave ousko?

Ahoj holky, chci se zeptat male jsou dva mesice a vsimla sem si ze ji trosku zapacha ousko, mozna z neho vychazi trosku mazu, nejsem si jista jestli je to normalni nebo mame radeji upalovat na usni… mate nejaka zkusenosti? malou ousko neboli vubec, nebreci akorat kdyz jsem se snazila napovrchu ho cistit tak se vztekala, ale to se vzteka u obou… myslim ze ji to neboli … nerada bych u usniho vypadala jako histericka precitlivela matinka :)

Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 10.02.10 19:41

radši 3× zbytečně než jednou pozdě - znáš to

je možný že má třeba zánět zvukovodu, možná že to není nic, ale radši s ní zajdi aspon k dětskému, on vás pak třeba na to ušní pošle

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 10.02.10 20:11

Na ušní bych se nehnala, ale určitě bych to zavolala pediatrovi…

kubina01
Závislačka 3226 příspěvků 12.02.10 09:34

ahoj a nemá to za ouškem?známa to měla za ouškem dělala se mu tam pořád zapařenina pač nechtěl na sebe nechat šáhnout a náký velký mytí nee tak to zapáchalo.mudr jí dala mastičku a ok. :nevim: jenom nápad

Příspěvek upraven 12.02.10 v 15:45

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 12.02.10 09:54

To mi připomělo - když byla Bára ještě novorozeně, tak si s ní mazlila na přebalováku ta starší a povídá: ona smrdí jako starej sejr!!!Hrozně jsem se urazila, ale ona tak vážně smrděla - pak jsme zjistili, že tatínek při koupání zapoměl vymýt ještě ten mázek z podpaždí a to pěkně zavánělo.. :mrgreen:
No to je jen tak - historka..Doufám, že u vás nic vážného :kytka:

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 18.02.10 06:46

Taky mě napadlo, jestli to nemůže být cítit odjinud. Třeba za ouškem,mezi faldíkama na krku…
Třeba konkrétně krk se nám teda myl hrozně špatně a občas ublinknutí k tomu…párkrát Natálka taky zrovna nevoněla. :lol:

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.10 08:12

Muj kluk si bleje za uši, než jsem si všimla, tak to tam měl pěkně naschlé a děsně to smrdělo.

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 22.02.10 22:58

Ahoj.Nám se stalo to samé.Z obou oušek šel zápach,dokonce mela i nejaké stroupky,jestli se pamatuji.Na ušní jsme nešly.Po koupaní jsem ouška pořádně vysušila a namazala olejikem - teda ne az dovnitr,ale uchoštourek jsem mazala všude kolem. Pomohlo to. Pediatrička nenašla nic.

držim palce,at to není nic vážného a brzy to zmizí :palec:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 04.03.10 20:52

tak jenom pro informaci, na ušním nám řekli, že v oušku může zůstat zbytek plodové vody, vyčistili to a bylo vše OK teměř okamžitě (domů jsme dostali borovou vodu) :)
chvíli na to nám něco vytékalo i z druhého ouška, to už jsme vyčistili borovou vodou… třeba to pomůže některé mamině v budoucnu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >