Reklama

Zapáchající ouško miminka, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 10.02.10 18:30
hnisave ousko?

Ahoj holky, chci se zeptat male jsou dva mesice a vsimla sem si ze ji trosku zapacha ousko, mozna z neho vychazi trosku mazu, nejsem si jista jestli je to normalni nebo mame radeji upalovat na usni… mate nejaka zkusenosti? malou ousko neboli vubec, nebreci akorat kdyz jsem se snazila napovrchu ho cistit tak se vztekala, ale to se vzteka u obou… myslim ze ji to neboli … nerada bych u usniho vypadala jako histericka precitlivela matinka :)

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 10.02.10 19:41

radši 3× zbytečně než jednou pozdě - znáš to

je možný že má třeba zánět zvukovodu, možná že to není nic, ale radši s ní zajdi aspon k dětskému, on vás pak třeba na to ušní pošle

BohunkaP
Extra třída :D 14945 příspěvků 10.02.10 20:11

Na ušní bych se nehnala, ale určitě bych to zavolala pediatrovi…

kubina01
Závislačka 3226 příspěvků 12.02.10 09:34

ahoj a nemá to za ouškem?známa to měla za ouškem dělala se mu tam pořád zapařenina pač nechtěl na sebe nechat šáhnout a náký velký mytí nee tak to zapáchalo.mudr jí dala mastičku a ok. :nevim: jenom nápad

Příspěvek upraven 12.02.10 v 15:45

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 12.02.10 09:54

To mi připomělo - když byla Bára ještě novorozeně, tak si s ní mazlila na přebalováku ta starší a povídá: ona smrdí jako starej sejr!!!Hrozně jsem se urazila, ale ona tak vážně smrděla - pak jsme zjistili, že tatínek při koupání zapoměl vymýt ještě ten mázek z podpaždí a to pěkně zavánělo.. :mrgreen:
No to je jen tak - historka..Doufám, že u vás nic vážného :kytka:

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 18.02.10 06:46

Taky mě napadlo, jestli to nemůže být cítit odjinud. Třeba za ouškem,mezi faldíkama na krku…
Třeba konkrétně krk se nám teda myl hrozně špatně a občas ublinknutí k tomu…párkrát Natálka taky zrovna nevoněla. :lol:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.10 08:12

Muj kluk si bleje za uši, než jsem si všimla, tak to tam měl pěkně naschlé a děsně to smrdělo.

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 22.02.10 22:58

Ahoj.Nám se stalo to samé.Z obou oušek šel zápach,dokonce mela i nejaké stroupky,jestli se pamatuji.Na ušní jsme nešly.Po koupaní jsem ouška pořádně vysušila a namazala olejikem - teda ne az dovnitr,ale uchoštourek jsem mazala všude kolem. Pomohlo to. Pediatrička nenašla nic.

držim palce,at to není nic vážného a brzy to zmizí :palec:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 04.03.10 20:52

tak jenom pro informaci, na ušním nám řekli, že v oušku může zůstat zbytek plodové vody, vyčistili to a bylo vše OK teměř okamžitě (domů jsme dostali borovou vodu) :)
chvíli na to nám něco vytékalo i z druhého ouška, to už jsme vyčistili borovou vodou… třeba to pomůže některé mamině v budoucnu :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >