hodně lechtivé

Anonymni
6.9.07 12:40

hodně lechtivé

Ahoj maminky, jde spíše o hodně lechtivé téma.Bohužel jsem zatím nikdy neměla Orgazmus, :oops: . Vlastně si o tom nemám ani s kým pokecat tak píšu Vám. Jste na tom někdo stejně. Je to dost smutné. Ale na sex samotný si nemůžu opravdu naříkat.Je mi 25 let jedno dítě. A sex tak 3-4 týdně.nevím jak se k němu dopracovat.Už jsme s manžele zkoušeli všechno možné, ale víc to mrzí jeho než-li mě.Poraďte co zabere.Když nejde o život tak jde o –..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.9.07 13:11

Asi ti moc neporadim, ja mam zas orgasmus jen v jedne poloze a to zezadu, lezime na boku, jako lzicky, partner za mnou. A jeste si musim sama pomahat. :roll: :D Zkus to nejdriv sama, co ti dela dobre…

• Nahlásit
  • Citovat
3073
6.9.07 16:09

ahoj!
souhlasím s tím co bylo napsáno…nejdřív si musíš najít sama co tě vzrušuje a pak to ukázat manželovi…
taky si splň všechny tvé sexuální představy…
ať se daří!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.9.07 09:33

Ahoj, také se přidávám k předchozím, nejdřív musíš sama hodně dobře vědět, co Ti dělá dobře. Hlavně zjistit, zda jsi vzrušivá spíš klitoridálně či vaginálně, od toho se pak odvíjí výběr nejvhodnějších poloh a způsobů dráždění. Pak teprve to probrat s parnerem, vyzkoušet, „nasměrovat“ ho. Docela osvědčené jsou také cviky na posílení svalů pánevního dna, četla jsem knihu s názvem „Orgasmus pokaždé“ (nebo tak nějak se to jmenovalo), kde je to docela hezky popsané. Tak hodně štěstí, K.

• Nahlásit
  • Citovat
28414
7.9.07 21:39

Ahoj, já se k holkám přidávám. Musíš zkusit sama, co se ti líbí a po čem ten orgasmus máš, pak to řekni manželovi. Svoje tělo znáš nejlíp ty sama. Ale důžežité je o tom s ním mluvit. Mě to ale taky chvíli trvalo říct mu, hele m se líbí tohle a tohle…Přeju hodně úspěchů :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.4.08 11:48

Když se ti sex líbí, nemusí být orgasmus. Mám horší problém, orgasmus mám, ale jsem tak mokrá, že to vypadá, jako kdybych se počůrala :oops: :oops: partnerovi se to líbí, ale někdy bych to vyměnila za klidnej sex bez ogasmu a stříkání :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
2114
11.4.08 12:15

Z dotazu sem pochopila že při sexu nemáš orgasmus. A když třeba onanuješ tak to jde :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.4.08 17:19

Stříkající anonymní :-) - vidíš, většina mužů touží po ženě jako jsi ty.. která takto funguje… dáváš jim totiž prokazatelný důkaz o orgasmu… který u ostatních žen postrádají… vzdychy a pohyby se dají hrát… a tak chlapi mohou pochybovat… u tebe ne :-)

Takže si užívej to, že nabízíš něco víc, než ostatní… no a modli se, aby tě orgasmus při sexu s partnerem nepřecházel.. protože bys to těžko zahrála ;-)

nepřihlášená Efina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.4.08 06:52

Ahoj anonymní,
chci tě jen podpořit, že v tom nejsi sama. Ani já ještě neměla orgasmus - jsem s manželem osm let, sexujeme téměř každý den, ale pořád nic. Občas cítím takový nějaký náběh, že už by to skoro snad mohlo být ono, ale nakonec to ze mě spadne a není nic. Já bych to ani moc neřešila, jsem v sexu spokojená. Ale manželovi to vadí. Dokonce už mi párkrát řekl, že se mám zkusit vyspat s někým jiným, že by mi to pak třeba šlo (manžel je můj první a jediný partner - takže zkušenosti odjinud nemám). Ale na tohle já nemám žaludek a rozhodně nemám v úmyslu spát s někým jiným jen kvůli orgasmu.
Zkoušeli jsme už všechno možný, ale nedovedu se k orgasmu ani sama, ani s ním. Prostě asi patříme do té menšiny, která orgasmus nedostane..

• Nahlásit
  • Citovat
412
26.6.08 14:13

já jsem taky nemela orgasmus dokud sem si k tomu sama nelehla, nesedla … a proste sem to na sobe zkusila co mi vyhovovalo, pak sem to ukázala manzelovi ( v tu dobu to byl jeste jenom prittel) a doted kdyz mi chce udelat radost tak me to udela jazykem a prsty a je to ten nejkrásnější pocit blazenosti, kdyz cítím jak to ze me chrli, ale bohužel nestrikam jak by chtel muj manzel ..... taky se neudelam pri styku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.18 15:25

Některé jogové cviky mohou zbavit bolesti kloubů a šlach a pak by nic orgasmu vadit nemělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.18 00:11

Hlavně mě neukamenujte tady, ale zastávám názor, že nejsou ženy, co nemají orgasmus, jsou jen nešikovní chlapi.
Nějak jsem ještě nenatrefil na ženu, která by nebyla schopna dosáhnout orgasmu. Pravda je, že jsem trošku jiný, takový hračička, co si rád hraje s partnerkou a pozoruje, co jí dělá dobře, co ji dokáže rozpálit, prostě to mám rád, rád často a pestře. Jednou jsem se seznamoval s jednou, se kterou to vypadalo na vážné pokračování, tak jsem se jí svěřil se svoji třináctou komnatou, ať si rozmyslí, jestli chce pokračovat, že to fakt potřebuji každý den a nějaká rychlovka na misionáře mě rozhodně neuspokojí. Byla překvapená, ale svěřila se mi také, že prý ještě v životě neměla nikdy orgasmus. No, docela mě to zaskočilo, ale vzal jsem to jako výzvu. Stručně, byli jsme spolu asi rok, než se naše cesty rozešly, ale během toho roku poznala, že může mít i několik orgasmů za večer a to i mokrých.
No, nebudu zde dráždit, zrovna nedávno jsme si psali a zavzpomínala na své poslední orgasmy, s novým chlapem už zase nic. Pánové, jděte trochu do sebe :think:

• Nahlásit
  • Citovat
335
12.10.18 11:47
@Anonymní píše:
Hlavně mě neukamenujte tady, ale zastávám názor, že nejsou ženy, co nemají orgasmus, jsou jen nešikovní chlapi.
Nějak jsem ještě nenatrefil na ženu, která by nebyla schopna dosáhnout orgasmu. Pravda je, že jsem trošku jiný, takový hračička, co si rád hraje s partnerkou a pozoruje, co jí dělá dobře, co ji dokáže rozpálit, prostě to mám rád, rád často a pestře. Jednou jsem se seznamoval s jednou, se kterou to vypadalo na vážné pokračování, tak jsem se jí svěřil se svoji třináctou komnatou, ať si rozmyslí, jestli chce pokračovat, že to fakt potřebuji každý den a nějaká rychlovka na misionáře mě rozhodně neuspokojí. Byla překvapená, ale svěřila se mi také, že prý ještě v životě neměla nikdy orgasmus. No, docela mě to zaskočilo, ale vzal jsem to jako výzvu. Stručně, byli jsme spolu asi rok, než se naše cesty rozešly, ale během toho roku poznala, že může mít i několik orgasmů za večer a to i mokrých.
No, nebudu zde dráždit, zrovna nedávno jsme si psali a zavzpomínala na své poslední orgasmy, s novým chlapem už zase nic. Pánové, jděte trochu do sebe :think:

To že jsi na takovou nenatrefil, neznamená, že takové nejsou. Zakladatelce - zkoušela jsi nějaké pomůcky? Nějaký hodně silný vibrátor (magic wand,…)? Ty většinou zabírají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
12.10.18 11:54

To téma bylo založeno před 11ti lety… :think:

@Anonymní píše:
No, nebudu zde dráždit, zrovna nedávno jsme si psali a zavzpomínala na své poslední orgasmy, s novým chlapem už zase nic. Pánové, jděte trochu do sebe :think:

Jo pánové… Ptáky snad máte ne? Tak jim to pořádně udělejte… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5918
12.10.18 12:37
@Sněžení píše:
Některé jogové cviky mohou zbavit bolesti kloubů a šlach a pak by nic orgasmu vadit nemělo.

Necroposter level 10! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama