Hodně slabé špinění 26tt

Anonymní
6.9.20 07:53

Hodně slabé špinění 26. Tt

Ahoj,
Uz druhy den hodně slabě spinim. Myslím to tak, ze kdyz jsem byla na toaletě tak se na papíře dvakrat/třikrát objevila trocha růžové krve a trochu tmavší na intimce a to stejne ted ráno. Jsem 26 tt takže mám strašný strach ale zas nevím jestli to je na nemoci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1397
6.9.20 07:58

Tak je snad jasný že se necháš prohlídnout ne. Může to být blbost ale taky něco vážného, to nikdy nevíš co se tam děje, tak naber směr nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
6.9.20 08:51

Okamžitě nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
6.9.20 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj,
Uz druhy den hodně slabě spinim. Myslím to tak, ze kdyz jsem byla na toaletě tak se na papíře dvakrat/třikrát objevila trocha růžové krve a trochu tmavší na intimce a to stejne ted ráno. Jsem 26 tt takže mám strašný strach ale zas nevím jestli to je na nemoci.

Radši 1ox plašit a jít zbytečně, než jednou něco zanedbat..vyloz si to jak chceš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 18:44
@Anonymní píše:
Ahoj,

Když píšeš, žes byla na toaletě, myslíš na velký? Já měla ve 2. trimestru něco podobné, kdykoli jsem šla na velkou. Pro jistotu si zkus zavolat svému gynekologovi a poraď se s ním aspoň po telefonu, mě říkal, že to takto je často. Děloha je víc prokrvená a při tlačení (zvlášť pokud máš zácpu nebo tvrdší stolici) se může podráždit žilka a trochu zašpiníš (totéž po sexu nebo po prohlídce u gynekologa). špinění v druhém trimestru je prý normální a časté (alespoň tak mi to potvrzoval můj gynekolog). Pokud bys krvácela, tak určitě k doktorovi/na pohotovost ihned.

Každopádně pokud máš strach, tak na ambulanci můžeš zajet vždycky a jak píšou holky výše, lepší tam zajet zbytečně, než něco podcenit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama