Hojení po extrakci osmičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VojTju64
Nováček 4 příspěvky 22.01.18 21:11
Hojení po extrakci osmičky

Dobrý den, před 4 dny jsem byl na extrakci osmičky. Operace proběhla bez problémů. Bolesti rány byly pouze 1. den, ale tyto bolesti šlo utlumit Nimesilem. Také se mi 1. den udělal obrovský otok, který dnes už je mnohem menší. Ale přijde jako kdybych měl přes celou tvář bouli, která mi přijde, jako kdyby byla přímo na kosti. Omezuje mě to v tom, že nemůžu pořádně otevřít ústa (lze to asi tak do poloviny). Stalo se to také někomu z vás? Děkuji. :)

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11338 příspěvků 22.01.18 21:22

Ano, po extrakci jsem mela pusu vzdy nateklou, obcas si ji roztahovala a rozcvicovala prsty. jinak nechces si zajit k zubari na kontrolu? kazdy den tu zakladas novou diskusi…

taketik
Závislačka 3027 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 21:34
@nozu píše:
Ano, po extrakci jsem mela pusu vzdy nateklou, obcas si ji roztahovala a rozcvicovala prsty. jinak nechces si zajit k zubari na kontrolu? kazdy den tu zakladas novou diskusi…
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec:

Kacka2
Závislačka 4263 příspěvků 22.01.18 21:39

Ano stalo. Po vytržení osmičky mi do druhého dne otekla půlka obličeje. Šla jsem znovu k zubaři, dostala jsem na 14 dní antibiotika a týden chodila každý den měnit drén. Být Tebou už bych dávno byla znovu u zubaře.

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 22.01.18 22:05

Ano, to je normální, po tomto zákroku jsem 14 dní nemohla otevřít pusu, oteklá jsem byla šíleně, jedla jen kašovitou stravu, ale léky na bolest překvapivě ani moc nepotřebovala, hojení pak proběhlo v pořádku, měla jsem stehy vstřebávací.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 22.01.18 23:02

Otok nevím, ale bolest při otevírání pusy je normální, až 14 dní, a je potřeba to i přes bolest postupně zkoušet. na to jsem byla před extrakcí upozorněná

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 23.01.18 10:09

Mam za sebou levou horni vytrzenou a zaroven leva spodni vyrezavana, mela sem tehda modraka pres celou tvar a oteklou hubu, jako po bitce :lol: prava strana mne do budoucna ceka a nemine :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama