Reklama

Hojení po extrakci osmičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VojTju64
Nováček 4 příspěvky 22.01.18 21:11
Hojení po extrakci osmičky

Dobrý den, před 4 dny jsem byl na extrakci osmičky. Operace proběhla bez problémů. Bolesti rány byly pouze 1. den, ale tyto bolesti šlo utlumit Nimesilem. Také se mi 1. den udělal obrovský otok, který dnes už je mnohem menší. Ale přijde jako kdybych měl přes celou tvář bouli, která mi přijde, jako kdyby byla přímo na kosti. Omezuje mě to v tom, že nemůžu pořádně otevřít ústa (lze to asi tak do poloviny). Stalo se to také někomu z vás? Děkuji. :)

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11577 příspěvků 22.01.18 21:22

Ano, po extrakci jsem mela pusu vzdy nateklou, obcas si ji roztahovala a rozcvicovala prsty. jinak nechces si zajit k zubari na kontrolu? kazdy den tu zakladas novou diskusi…

taketik
Závislačka 3492 příspěvků 22.01.18 21:34
@nozu píše:
Ano, po extrakci jsem mela pusu vzdy nateklou, obcas si ji roztahovala a rozcvicovala prsty. jinak nechces si zajit k zubari na kontrolu? kazdy den tu zakladas novou diskusi…
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec:

Kacka2
Závislačka 4265 příspěvků 22.01.18 21:39

Ano stalo. Po vytržení osmičky mi do druhého dne otekla půlka obličeje. Šla jsem znovu k zubaři, dostala jsem na 14 dní antibiotika a týden chodila každý den měnit drén. Být Tebou už bych dávno byla znovu u zubaře.

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 22.01.18 22:05

Ano, to je normální, po tomto zákroku jsem 14 dní nemohla otevřít pusu, oteklá jsem byla šíleně, jedla jen kašovitou stravu, ale léky na bolest překvapivě ani moc nepotřebovala, hojení pak proběhlo v pořádku, měla jsem stehy vstřebávací.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 22.01.18 23:02

Otok nevím, ale bolest při otevírání pusy je normální, až 14 dní, a je potřeba to i přes bolest postupně zkoušet. na to jsem byla před extrakcí upozorněná

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 23.01.18 10:09

Mam za sebou levou horni vytrzenou a zaroven leva spodni vyrezavana, mela sem tehda modraka pres celou tvar a oteklou hubu, jako po bitce :lol: prava strana mne do budoucna ceka a nemine :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >