Holení před porodem

Anonymní
10.12.20 16:54

Holení před porodem

Krásný den ženy, mám dilema. Zítra jdu na vyvolání porodu a řeším zda se oholit nebo ne. Minuli týden ve čtvrtek jsem se holila, tak nemám džungli :D
Ale kamarádka mé straší že mě kdyžtak oholí to opravdu ještě někde dělají? Děkuji za rady :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
10.12.20 16:58

Leda bys mela dzungli :mrgreen: do hladka byt fakt nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
10.12.20 17:02

Já se v rámci možností před porodem holila. Taky jsem neměla pocit, že bych měla džungli a stejně mě porodní asistentka holila. :think: leda jít sama do hladka nebo vyloženě říct, že si to nepřeješ :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8506
10.12.20 17:04
@Anonymní píše:
Krásný den ženy, mám dilema. Zítra jdu na vyvolání porodu a řeším zda se oholit nebo ne. Minuli týden ve čtvrtek jsem se holila, tak nemám džungli :D
Ale kamarádka mé straší že mě kdyžtak oholí to opravdu ještě někde dělají? Děkuji za rady :hug:
@Anonymní píše:
Ale kamarádka mé straší že mě kdyžtak oholí to opravdu ještě někde dělají? Děkuji za rady :hug:

Pokud nemáš džungli tak tě holit nebudou.Uz to není jako před IX lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
10.12.20 17:04

A to je problém se oholit? Už jen kvůli té následné hygieně a šití. Samozřejmě nemusíš být jak miminko, ale po týdnu bych se teda oholila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
683
10.12.20 17:05

Ja se pred porodem holila vzdy do hladka. nevim, jaka je norma, ale rikala jsem si at nemusim v porodce resit takove veci. Ja si teda ted delala i klystyr doma, proste abych mela co nejmin otravnych zasahu v porodnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
10.12.20 17:08
@Anonymní píše:

U mě nedělali, porost cca 10 dní, už jsem to pak nezvládla 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
10.12.20 17:10
@mackA159 píše:
A to je problém se oholit? Už jen kvůli té následné hygieně a šití. Samozřejmě nemusíš být jak miminko, ale po týdnu bych se teda oholila.

Já měla takové břicho, že už jsem to fakt nedala, jak kleslo, prostě jsem nedosáhla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
10.12.20 17:15
@mackA159 píše:

No, budeš se divit, ale pro mě to problém byl a to dost velký. Posledni měsíc jsem měla neustále poslicky, šílené bolesti, že jsem se sotva zvládla plazit po baráku. Nedokázala jsem najít polohu k sezení, ležení. Natož se tak ještě holit. Nedokazala jsem ani vlézt do vany, musela jsem pouze do sprchoveho koutu. A nakonec mi to bylo vlastně jedno. Řešila jsem to, aby malá byla v pořádku a jestli jsem oholená nebo ne bylo to poslední, co mě zajímalo. A v porodnici to neřešil už vůbec nikdo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
10.12.20 17:23
@Anonymní píše:

A já bych se oholila pěkně do hladka. Pak budeš mít jizvu a bude se ti blbě holit. A ta hygiena je pak opravdu jednodušší :mavam:
Jsem taky po císaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
10.12.20 17:32

Já se holila, co jsem nezvládla, s tím pomohl manžel :mrgreen: PA pak v porodnici děkovala, že jsem jí ušetřila práci :lol: ale asi pokud bys řekla, že to nechceš, tak to asi není nezbytně nutný úkon :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
10.12.20 17:34

Ha ha… ja pred porodem resila, ze se musim oholit, ze snad budu mit u porodu zenskou a hruza, ze jsem bez podprsenky a ze na kontrole budu ukazovat fnrdu atd.. a ve finale mi bylo vsechno uplne, ale uplne jedno jen co mi dali klystyr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 10.12.20 v 17:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
10.12.20 17:36
@Lucylla1 píše:
No, budeš se divit, ale pro mě to problém byl a to dost velký. Posledni měsíc jsem měla neustále poslicky, šílené bolesti, že jsem se sotva zvládla plazit po baráku. Nedokázala jsem najít polohu k sezení, ležení. Natož se tak ještě holit. Nedokazala jsem ani vlézt do vany, 888musela jsem pouze do sprchoveho koutu. A nakonec mi to bylo vlastně jedno. Řešila jsem to, aby malá byla v pořádku a jestli jsem oholená nebo ne bylo to poslední, co mě zajímalo. A v porodnici to neřešil už vůbec nikdo

Tak v případě že bych to nedala, mám doma partnera. Ono to oholení u porodu fakt není jen o vzhledu. Tchyni holily přímo sestry v porodnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
10.12.20 17:38

Mě holili jen pod břichem, když hrozil císař. Jinak to neřešili a to sem nebyla oholena už tak 3 měsíce (sem tam neviděla no).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
10.12.20 17:39

Bude lepší se oholit. I kvůli případnému akutnímu CS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat