Reklama

Holka nebo kluk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baru.v
Stálice 70 příspěvků 18.11.08 07:08
Holka nebo kluk

Dobre rano, tehulky, uz vite, jestli cekate holcicku nebo kluka? Mate nejake „babske rady“, jak to poznat? My dneska zaciname 18 tt a jeste nevime nic, ani nemam zadny vnitrni pocit, o kterem se zminuje rada maminek :-)
Rano jsem si precetla tady to, jak ovlivnit pohlavi detatka, s dovolenim preposilam dal (jsou to rady pro holcicku, ale nahore vpravo si muzete prekliknout i na chlapecka)
 http://www.forexample.cz/view.php?…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Monali
Kecalka 361 příspěvků 18.11.08 07:36

ahojky…tak nevim.Podle toho co tam pisou bych mela cekat holcicku…ale minuly tyden na ultrazvuku mi rekli ze je to kluk. Jim prevazne syry a mlecne vyrobky, zeleninu take hlavne spenat zboznuje. Bohuzel nevim zda jsem otehotnela behem ovulace nebo pred ni. A taky se mi porad od zacatku zdalo ze cekam kluka (nez jsem se to dovedela od dr.) Takze bych mela cekat holcicku ale kdo vi? Traba si na ultrazvuku spletli pindika s pupeční šnůrou:-)

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 18.11.08 07:43

Holky neblbněte, vždyť jste přeci inteligentní ženské a víte, že tímto způsobem prostě pohlaví dítěte neovlivníte :lol: :lol: A že to někomu vyhcází? No to je přeci jasné, šance je 50 na 50 :lol: :lol:

Jinak co se tvé otázky týče - když jsem čekala první, tak jsem si do 20tt byla vnitřně jistá, že je to holčička. No jaké bylo mé překvapení (a snad v prvním okamžiku i zklamání), když se nám mimčo na UTZ pěkně ukázalo a i já poznala, že to holčička nebude :lol: :lol: Teď mám vnitřní pocit, že to bude kluk, ale tentokrát se chceme nechat překvapit, takže si musím ještě cca 19 tt počkat :lol:

baru.v
Stálice 70 příspěvků 18.11.08 08:31

A mate nejake osobni preference? U me vsichni tipuji kluka, ale myslim, ze je to hlavne tim, ze pochazim ze tri holek a muj tatinek uz by toho kluka fakt chtel :-D

kadlina
Neúnavná pisatelka 17194 příspěvků 18.11.08 09:08

Četla jsem to tak ze zvědavosti a jen o holce, docela mě zaujala teorie o výši estrogenů v těle muže, manžel byl vždy takový holobrádek a máme holku. Bohužel hned druhou myšlenkou jsem to rozmetala, protože ze souseda testosteron přímo stříká-tmavý a velmi zarostlý typ a má taky holku, bude to blbost :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 18.11.08 11:31

Zajímavé… Já mám taky ten vnitřní pocit, že to bude kluk, nějak si vůbec neumím představit, že by to byla holka, i když jsem ji před otěhotněním chtěla… Taky na holku máme jméno jisté, na kluka veeeelmi nejisté, takže podle zákona schválnosti by taky vycházel ten kluk… Myslím si, že jsem otěhotněla při ovulaci, takže to by taky ukazovalo na kluka. Podle různých babských rad, čínských kalendářů a internetových kalkulaček mi to vychází 3:3, tedy 50 na 50 :wink:

Tak snad uvidíme za 14 dní, jdeme na genetický UTZ, ten by měl být podrobný a mělo by se to dát snad poznat. Já se překvapit určitě nenechám, umřela bych zvědavostí :lol: Tak pak dám vědět…

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 18.11.08 12:40

Ahojky.

Moje pra pra babička měla 8 dětí. Když čekala moje babi děti, tak se jí ptala hlavně na to, jak cítí pohyby a pak taky na co má chuť. Že prý po 8 dětech to podle pohybů a chutí uměla poznat. No u babičky se trefila u obou potomků.

Teď se ptala moje babička mě. Řekla jsem jí, že mimi se tam vrtí jak hádě. Jsou to pohyby hned od začátku rychlé a intenzivní. Pokud jde o chutě, u mě naprosto vede sladké. Z masa se mi zvedá žaludek. No, byla přesvědčená, že budu mít holku. Já byla vnitřně přesvědčená, že je to kluk. A ejhle, dle velkého ultrazvukuje to na 99% fakt holka. Hezky se předvedla :-)

Takže, podle toho co říkala moje pra pra babi a podle toho co vychází u nás v rodině:
Chuť na sladké střídavě s kyselým, víc na ovoce než na zeleninu a k tomu rychlé mrskání mimi v bříšku = holka

Chuť na maso, slané v kombinaci s kyselým, víc zeleniny a pomalé převalování miminka v bříšku = kluk

Tak nevím, zkuste, jestli to taky u někoho vyjde ;-)

pilcanda
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 18.11.08 12:58

Ahojky tak malého nám řekli už ve 20 týdnu že prý mampindíka a kuličky. NO teď máme slíbenou holčičku, ale máme zase pomalé pohyby to by ukazovalo na kluka , Spíš a mimčo tak nejka převaluje. No uvidíme teď půjdu na další UZ ve 30 týdnu tak se zkusím zeptat co to je . JInak jím všechno co mi přjde pod ruku

pilcanda
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 18.11.08 12:59

teď jsem například snědla 2 kukuřičné klasy zapila kávou a zajedla kokosovým sukem. Taď babo raď :D

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 18.11.08 13:09

Ahojky

tak u mě to dle těch chutí vůbec neplatí.já při prvním těhu měla furt chut na rybí saláty,vaječné tlačenky,párky,ma­so,spoustu zeleniny,ovoce vůbec, no dle čínského kalendáře mi vyšel kluk,dle numerologa taky kluk,kartářky kluk, výpočtů kluk a je to HOLKA :lol: :lol: no jediný co je fakt je ten,že mi teda v břiše šíleně rajtovala.

takže já těmhle babským pověrám prostě nevěřím.jo sousedka,která se ještě nikdy nespletla, tak mi říkala,že to bude určo kluk,no a prdlajs.

ted je mi úplně stejně jako při prvním těhu,říct si to nenecháme,tak uvidíme co to bude.

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 18.11.08 13:30

Ahoj, tak u mě si všichni mysleli, že to bude kluk(fakt všichni, tchánovci, moje mamka, švagrová i manžel.), já jsem se tím taky nějak nechala zviklat a koupila pár modrých kousků, ale v 8 měsíci se mi dvakrát zdál sen , že mám holčičku. No a taky to byla holka! Manžel se 2× ptal doktora jestli je to fakt holka :lol: . Pokud jde o chutě, měla jsem zvrhlou chuť na všechno v konzervách 8O

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 18.11.08 13:33

Hmmm, tak podle Jeviny praprababičky bych teda měla mít holku a ne toho kluka, jak vnitřně tuším - aspoň podle těch chutí… Ačkoli, když to na mě přijde, tak sežeru na co přijdu :lol:

Podle pohybů těžko říct, něco tam cítím, ale kdoví, jestli je to ono - prý se často první pohyby zaměňují za střevní peristaltiku a naopak, ale že by se mi v poslední době tak zbláznily střeva??? Takže jestli je to mimčo, tak sebou šije jak klubko hadů. Jestli ne, tak jsem to klubko hadů možná při nějakém pažravém záchvatu omylem snědla :lol: :lol: :lol:

Pett1
Kecalka 472 příspěvků 18.11.08 20:13

Tak moje babička zase říká, že člověk má dávat pozor na to, kde ucítí první kopnutí miminka.
Když napravo - je to holka a když nalevo - tak kluk.
U Nelinky se teda fakt nespletla. První pohyb jsem cítila napravo a máme holčičku.
Teď u druhého mi ten první pohyb přišel zase nalevo - tak uvidíme za 2 týdny, co nám ukáže ultrazvuk. :wink:

Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 18.11.08 22:31

Ahoj, tak celá moje rodina říkala, že to bude holka, že jsem se prej změnila v obličeji, já byla taky toho názoru, že to bude holčička, s klukem jsme nepočítali nikdo, až na manžela, kterej doufal a na utz potvrdili kluka… myslím, že babský úsudky a pocity nefungujou…i ka­marádky potvrdily… držim palce, ať je to to, co si přeješ…

Nikynka86 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.08 17:16

Ahojky…
Tak ja jsem si pred tehu i na zacatku tehu prala holcicku,nejak jsem si nepripoustela,ze by to mohl byt kluk 8O
Vypadala jsem na holku,strasna plet,vystrih,za­da,vlasy,atd az do 16tt,kazdej rikal,ze to bude holka atd…
Jenze ja sama vnitrne jsem mela pocit,ze je to kluk…
Uz jen kvuli tomu,ze jsme meli na holku jmeno-na kluka vubec,na holku dost veci-na kluka nic…Takze proste zakon schvalnosti musel zafungovat :lol:
Taky moje chute a vahovy prirustek byl jasny…Utloukla bych se po masu,smazenym,pi­kantnim a po mandarinkach-nemuzu videčt sladky-fuj ,takze nas chlap v brisku je jasnej!Taky jsem skoro nepribrala,jen 1,4kg a to jsme ve 22tt.
Podle kalendaru a vseho mi vychazela vsude holka,podle datumu oplodneni taky a ujhle :lol:
Na UTZ ve 20tt se kluk nezaprel a vcera na dalsim UTZ si byla DR.taky jista,ze to je kluk :lol:
Takze cekame Davidka a uz se moc tesime!
Holka x kluk - hlavne,ze je mimis zdravy!!!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >