Holky bez dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 20:32
Holky bez dětí

Ahoj holky chtěla bych se zeptat co delate cely den když jste doma a ne v praci?
Třeba o vikendu co děláte cely dny?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21122 příspěvků 12.05.19 20:35

Jako singl holka co ještě nemá děti, nebo když jsou děti pryč? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 20:37
@pikola píše:
Jako singl holka co ještě nemá děti, nebo když jsou děti pryč? :mrgreen:

Singl holka co ještě nemá děti.:joy:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 12.05.19 20:41
@Anonymní píše:
Singl holka co ještě nemá děti.:joy:

Kdyz jsem byla single a vlastne i kdyz jsem mela pritele, ale nebydleli jsme spolu, tak jsem litala vsude mozne :mrgreen: hlavne tedy za sportem, kdyz mohly kamaradky bylo to fajn, kdyz ne, tak jsem sla bez problemu sama :) ale treba vecer na sklenicku do baru jsem chodila minimalne s jednou kamaradkou, to bych sama nesla :mrgreen: kdyz jsem vedela dopredu, ze se s pritelem cely vikend neuvidime, tak jsem jela klidne i sama ma cely vikend na wellnes, jednou dokonce i na prodlouzeny vikend do Londyna 8)

iTýnka
Kecalka 352 příspěvků 12.05.19 20:42

Já si čtu a dost háčkuju a chodím na prochajdy se psem :-) a hodně se vzdělávám - chci se stám jógovým lektorem, takže se musím hodně učit :-)

Kecalka 333 příspěvků 12.05.19 20:47

Po práci buď odpočívám u filmu, uklidim si byt, učím se na zkoušky do školy a chodím hlídat děti :)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 12.05.19 21:00

Sla jsem nekam na pozdni snidani, courala mestem s nekym nebo sama, vecer drink. Vylety, letenky od pa-ne nekde po evrope a couracka mestem. Virivka, tury… proboha vsechno jen jsem nebyla doma a neresila prachy

Venetia
Hvězda diskuse 43253 příspěvků 12.05.19 21:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat co delate cely den když jste doma a ne v praci?
Třeba o vikendu co děláte cely dny?

jsem po detech..asi tedy ne holka … a flakam se :D

pikola
Generální žvanilka 21122 příspěvků 12.05.19 21:07

Jinak za svobodna bez dětí jsem většinou vyspávala opici z pátku :mrgreen:

ludmilaadamkova
Závislačka 2657 příspěvků 12.05.19 21:12

Co jsem delala.. pracovala, 3-4 tydne fitko, plavani, solarko, kosmetika, knihovna v lete kolo v zime bezky, welness, divadlo vystavy.. je toho bylo.. vlastne i akce s kamarady sem tam alkohol.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17947 příspěvků 12.05.19 21:14

Práce, spinning, kurzy španělštiny, kolo. Je toho tolik.

Kelsey
Hvězda diskuse 46034 příspěvků 12.05.19 21:21

Mlada, bez deti :jazyk: jsem chodila na brigady, do skoly a schazela se s pritelem a jezdila za nim na kole do jejich vesnice, kde mel druhou praci odpoledne (pronajal si se sousedem hospodu), tak jsem jezdila za nima odpoledne a po trech letech prisel jiny pritel. To uz byl budouci manzel. S nim jsem ruzne vyletovala nebo jsme travili cas v posteli, kdyz mel volno. Mysleno relax. Cetla si. Sledovala filmy. Chodila na diskoteky nebo venkovni zabavy.
Pak jsem nastoupila do prace, zacala se planovat svatba a deti. Litalo se kolem vyrizovani stavebnich planu a prisly nove, taky zajimave zalezitosti.
A ted si pri trech detech odjizdim do skoly. To je muj unik a jen moje.
Odpocivej a uzivej si.

Kačenkakac.k.
Nováček 2 příspěvky 13.05.19 04:26

Já si vždycky neco najdu. Mám ráda uklízení a zarovnavani. Nedávno se mi kamarádka smála že, jsem jak sheldon Cooper, protože rada skládám trička a zkoumám jak dobře se to vypralo. :lol: :lol: no.. A mimo jiné taky kreslím, siju, chodím ven, běhám, čtu knížky a taky různá fóra. :lol: vlastně si celkem vystacim. A kdyz nemám do čeho píchnout, vždycky mam v záloze dobrý film, nebo něco nevyzehleneho :D :D

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34804 příspěvků 13.05.19 09:04

Chce to mit kamarady a konicky. Kamarady lze najit v zajmovych skupinach, ja nevim, treba zacni pestovat bonsaje a dej se do nejakeho spolku, pak muzes obrazet vystavy… dosad si jakykoli zajem.

mehaaja
Kecalka 361 příspěvků 1 inzerát 14.05.19 11:03

Sport, sex, filmy, pes, vareni, uklid, hudba, kamosky, obcas akce (zavody, trhy, majales, demonstrace…)

Váš příspěvek
Reklama