Holky, co děláte u přítele?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.21 19:06

Holky, co děláte u přítele?

Holky, je nám oběma přes 40, děti z domu, já bydím ve svém, on ve svém. Snažíme se potkávat i přes týden. Víkendy jsou jasné - vypadnout někam z města ven. Co v týdnu? Dorazím k němu tak v sedm, šest, když bylo hezky, šli jsme na pivo, ráno oba před šestou musíme vstát a jet do práce, já to mám pak 35 km daleko, takže na ponocování to není. My povečeříme, kouknem na něco na internetu, TV on nemá, občas třeba nějaký koncert nebo tak. Do kina nebo divadla se pořád chodit nedá, navíc já to nestíhám s příjezdem, no a taky to něco stojí.
Doma já třeba vařím nebo dělám něco do práce nebo si čtu nebo koukám na internet nebo na TV, když je světlo, tak na zahradě…

Díky za smysluplné odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1347
18.11.21 19:08

Hrajeme scrabble a dáme si vínko :srdce: Nebo vymýšlíme výlety na víkend :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 19:10
@Oudrey píše:
Hrajeme scrabble a dáme si vínko :srdce: Nebo vymýšlíme výlety na víkend :mavam:

Víno nebo pivo si taky dáváme, pak kecáme a koukáme třeba i na nějaké dokumenty na internetu.

• Citovat
  • Nahlásit
3972
18.11.21 19:13
@Anonymní píše:
Víno nebo pivo si taky dáváme, pak kecáme a koukáme třeba i na nějaké dokumenty na internetu.

A co víc chceš vymýšlet? Já bych nad tím až tak moc nespekulovala pokud je vám dobře jen tak jednoduše spolu. ;) Nebo máš spíš pocit nudy a proto se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
18.11.21 19:15

Taky jsme vždy koukali a večer koukáme buď má TV nebo na různé seriály. Já bych hrála nějaké deskovky, ale manžel na to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 19:16

Pr. cáme jako králíci, opíjíme se domácím calvadosem, povídáme si košilaté anekdoty a pomlouváme jak Ontara, tak i tu přítelovu stíhačku.
Raději anonym, díky.

• Citovat
  • Nahlásit
36958
18.11.21 19:18

Kdysi jsem přišla na hotovou večeři, koukali se na telku, hráli pexeso, poslouchali hudbu, povídali si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26339
18.11.21 19:27

My sme si otevřeli nějakou láhev, pustili film, to bylo tak na večer. Přes den sme šli ven, nějaký výlet, muž měl kone, tak sme byli kolem nich. Jinak bych dělala to co doma, vzala si knížku sebou apod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6509
18.11.21 19:31

Ve vaší situaci hlavní zábava : sex..
pak teda za mne rozhodně kultura i nyní, vy nejste očkovaní, že nemůžete do kina nebo někam na vínko? to by mi teda vadilo extrémně! doma u něj? max. občas uvařit, trochu poklidit, zahrát nějakou hru (my teda jsme spíš na Žolíky, ale i Scrabble jsou super), já jsem hodně filmová (platíme si HBO, máme sdílený Netflix atd.), takže za mne velká kvalitní telka doma nutnost, jsou filmy, které prostě musíš vidět ;) a na monitoru to nemáš ani 20%zážitek jak v kině nebo aspoň na mega-telce… no a jinak prochajdy, trochu sportu spolu? aspoň si jít zaplavat? (opět nutné očkování, aktuálně kdoví jak to s bazény bude)..
prioritně ale mít ve 40 nového přítele, tak z postele moc nevylízám a investuju do různých erotických hraček a užívám si :srdce: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26670
18.11.21 19:32

Nevim co bys ještě chtěla vymýšlet. I u něj můžeš dělat to co doma, pokud to tam máš. Pokud ne, tak holt si to nech až k sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 19:32
@Kriss Tina píše:
My sme si otevřeli nějakou láhev, pustili film, to bylo tak na večer. Přes den sme šli ven, nějaký výlet, muž měl kone, tak sme byli kolem nich. Jinak bych dělala to co doma, vzala si knížku sebou apod :nevim:

Já bydlím za městem v domku, takže dá se sedět na zahradě, kolem domu pořád dost práce, sousedi přes plot. On bydlí v menším bytě v centru města. Byt je hezký, krásně zrekonstruovaný, ale málo zařízený, tak nějak se tam cítím nesvá. Abych přujela a četla si tam a nevšímala si ho, to jezdit nemusím vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
26670
18.11.21 19:35

@Lucy75 asi tak :mrgreen: po 30 to byla zásadní náplň víkendů. Plus občas nákupy, výlety, kino, večeře, bar, nějaká místní akce ( koncert, trh, pouť..), jinak filmy, společné vaření, on si občas něco kutil chvíli, já si četla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2612
18.11.21 19:37
@Anonymní píše:
Já bydlím za městem v domku, takže dá se sedět na zahradě, kolem domu pořád dost práce, sousedi přes plot. On bydlí v menším bytě v centru města. Byt je hezký, krásně zrekonstruovaný, ale málo zařízený, tak nějak se tam cítím nesvá. Abych přujela a četla si tam a nevšímala si ho, to jezdit nemusím vůbec.
Ženská potřebuje svoji domácnost a nemít pocit, že zabíjí čas, viď? pokud je tedy činorodá.
Chápu Tě.
K nějaké změně časem dojde, o tom nepochybuj. Tohle dojíždění dlouho člověk nedá.
Je otázka, jestli on by rád jezdil k Tobě…

Příspěvek upraven 18.11.21 v 19:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26670
18.11.21 19:37
@Anonymní píše:
Já bydlím za městem v domku, takže dá se sedět na zahradě, kolem domu pořád dost práce, sousedi přes plot. On bydlí v menším bytě v centru města. Byt je hezký, krásně zrekonstruovaný, ale málo zařízený, tak nějak se tam cítím nesvá. Abych přujela a četla si tam a nevšímala si ho, to jezdit nemusím vůbec.

Někdy je fajn prostě jen být vedle sebe, koexistovat, nemusíte strávit 100%casu spolu, společnou činností.
Aby se mi u něj víc líbilo, tak jsme si koupili něco svého, hrnky, polštáře, velkou deku, nábytek na balkon..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1940
18.11.21 19:38
@Anonymní píše:

Tak deskovou, jít na procházku, společně si zaběhat. Co nějací přátelé, se kterými byste se vídali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat