Vrátit se k partnerovi?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.21 09:24

Vrátit se k partnerovi?

Ahoj, přišla jsem pro radu, jelikož už jsem zoufalá a nevím jak z toho ven. Byla jsem z partnerem 3 roky, on 25 let, mě 27.Partner byl celý náš vztah citově chladnější jelikož neumí dávat najevo city a s tim šlo ruku v ruce i menší zájem o sex. Navíc já si jednou přeji rodinu a on se na dítě zatím necítí ale nezavrhl to. Na druhou stranu jsme si rozuměli, uměli se zasmát, podnikali jsme různé výlety. Před půl rokem začala být krize a partner moc nechtěl nic řešit, a já se v tu dobu začala stýkat s kamarádem, kamarád má všechno co jsem kdy chtěla, je společenský, hodný, chce rodinu, došlo to do takového bodů ze jsem se sním začala asi 2 měsíce intimně vídat a 3 dny zpátky se rozešla s partnerem.. Ten ale teď slibuje hory doly že si uvědomil co ztratil a že se změní. kamarád mi řekl že se do mě zamiloval ale bohužel já ho mám ráda moc všechno mi sním vyhovuje ale v tuto chvíli jediný kdo mi chybí je můj bývalý partner kterého miluju. Nevím jestli věřit a vrátit se nebo se pokusit o nový vztah.. Nechci udělat chybu. :( a nevím jak z toho ven. Děkuji za každou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
315
18.11.21 09:27

A tomu bývalému nevadí, že spíš s jiným? Ví to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
18.11.21 09:28
@Anonymní píše:
Ahoj, přišla jsem pro radu, jelikož už jsem zoufalá a nevím jak z toho ven. Byla jsem z partnerem 3 roky, on 25 let, mě 27.Partner byl celý náš vztah citově chladnější jelikož neumí dávat najevo city a s tim šlo ruku v ruce i menší zájem o sex. Navíc já si jednou přeji rodinu a on se na dítě zatím necítí ale nezavrhl to. Na druhou stranu jsme si rozuměli, uměli se zasmát, podnikali jsme různé výlety. Před půl rokem začala být krize a partner moc nechtěl nic řešit, a já se v tu dobu začala stýkat s kamarádem, kamarád má všechno co jsem kdy chtěla, je společenský, hodný, chce rodinu, došlo to do takového bodů ze jsem se sním začala asi 2 měsíce intimně vídat a 3 dny zpátky se rozešla s partnerem.. Ten ale teď slibuje hory doly že si uvědomil co ztratil a že se změní. kamarád mi řekl že se do mě zamiloval ale bohužel já ho mám ráda moc všechno mi sním vyhovuje ale v tuto chvíli jediný kdo mi chybí je můj bývalý partner kterého miluju. Nevím jestli věřit a vrátit se nebo se pokusit o nový vztah.. Nechci udělat chybu. :( a nevím jak z toho ven. Děkuji za každou radu.

Řekni jim o sobě navzájem a uvidíš, kdo zbyde. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.11.21 09:33

Nemusí být všechno tak růžové

Nejdůležitější asi bude si uvědomit, že u “kamaráda” nemusí být všechno tak růžové, jak se na první pohled zdá. Jak se říká, u souseda je tráva vždycky zelenější :)

Neznám tvoje důvody a tak nemá cenu tě soudit, ale pokud tě chce partner zpátky i když jsi ho podvedla? Tohle nebývá časté. Je ti s ním opravdu dobře? Máte společné zájmy a k budoucímu potomkovi se staví kladně? Já bych se nad tím ještě na tvém místě zamyslela :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21790
18.11.21 09:38

Osobně bych šla zkusit štěstí jinam, už dávno. Píšeš, že chceš brzy rodinu, partner ještě ne (logicky, je mlaďoch). Je citově plochý a sex asi taky stojí zaprd (ne, spolu to fakt nesouvisí!), proč s ním zůstávat? Ale připravila bych se i na variantu, že to s novým partnerem neklapne. Teď máš růžové brýle a vidíš jen to, co ti chybělo v minulém vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
18.11.21 09:40

To je tak, když se začíná vztah v době, kdy ještě není vyřešený ten původní. Nebyla jsi spokojená, dala bych šanci „kamarádovi“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
18.11.21 09:41

Asi tak po 2, max 3 mesicich co se vratis, bude vse ve starych kolejich a ty si budes rikat, jake by to bylo byvalo s kamaradem. Hledej jinde. Neni fer byt s nekym koho nemilujes, on si to nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9987
18.11.21 09:41

Opravdu si myslíš, že ve vztahu, kde jsi po dvou a půl roce měla potřebu být nevěrná, budeš dalších padesát let najednou naprosto spokojená?

Ještě dodatek, věřím, že se vztah dá opětovně navázat, ale musí pominout důvody, které k nevěře/rozchodu vedly. A obávám se, že ty vaše v dlouhodobém horizontu nevyřešíte. Emoční vřelost a náruživost nezměníš, možná na chvíli, ale za čas budete tam, kam vás tento nesoulad už jednou dovedl. V krizi.

Příspěvek upraven 18.11.21 v 09:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2425
18.11.21 09:43

A co tvůj milenec, s tím je konec nebo si necháš oba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23783
18.11.21 09:52

Nevracej se, nemá to smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 10:06

@ontarova.stara děkuji za hezkou odpověď.. Všechny ty důvody já mám pořád v hlavě a celou dobu jsem byla rozhodnutá že nejlepší možnosti je rozchod, ale jakmile to přišlo, nedokážu se stim smířit. Bojím se že toho budu litovat.

• Citovat
  • Nahlásit
11997
18.11.21 10:09

K ex se nevracej. S kamaradem to ukonci a buď chvíli sama než si udeláš v životě pořádek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
18.11.21 10:18

Je šílené, že tady většina lidí z jednoho příspěvku dokáže z fleku poradit, aby se tazatelka rozešla s partnerem. Život přeci není tak černo-bílej.

K nevěře určitě může vést spousta věcí a i na tom, že je někdo citově odtažitý se dá přeci pracovat. To je ta dnešní móda, rozcházet se při každém kotrmelci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21790
18.11.21 10:24
@TaPotvora píše:
Je šílené, že tady většina lidí z jednoho příspěvku dokáže z fleku poradit, aby se tazatelka rozešla s partnerem. Život přeci není tak černo-bílej.K nevěře určitě může vést spousta věcí a i na tom, že je někdo citově odtažitý se dá přeci pracovat. To je ta dnešní móda, rozcházet se při každém kotrmelci…

Tak tady na tom fóru ti zfleku uděláme i diagnózu rakoviny, žejo. Kdyby zakladatelka nechtěla slyšet názory, nezakládá si diskuzi :* Jak se pak rozhodne je čistě jen na ní. Je to asi jako když si ze srandy vyplníš test v Bravíčku, jestli tě balí pošťák :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9987
18.11.21 10:48
@TaPotvora píše:
Je šílené, že tady většina lidí z jednoho příspěvku dokáže z fleku poradit, aby se tazatelka rozešla s partnerem. Život přeci není tak černo-bílej.K nevěře určitě může vést spousta věcí a i na tom, že je někdo citově odtažitý se dá přeci pracovat. To je ta dnešní móda, rozcházet se při každém kotrmelci…

Klídek ;), třeba já jsem ve vztahu dvacet let, takže o překonávání problémů a práci na vztahu něco vím.
Ale pokud ten vztah má zásadní trhliny už po dvou letech, kdy by zamilovanost měla eskalovat a dokonce tak závažné, že vedou k nevěře (a ne jednorázové) a nakonec i rozchodu, nevidím důvod se navzájem trápit a slepovat to. Protože to základní nastavení, emocionální vřelost a sexuální náruživost, opravdu nepředěláš. Maximálně to na čas, nejspíše před strachem z rozchodu, člověka trochu vybičuje k vyšší aktivitě. A bude se takhle překonávat celý život? Těžko. A bude pro zakladatelku tento model, kdy není spokojená už po dvou letech, dlouhodobě k žití? Nejspíše ne.
Ale určitě bude lepší to teď slepit a rozejít se třeba za tři roky, nejlépe i s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat