Musím se rozhodnout pro jednoho a nevím

Anonymní
17.11.21 23:22

Musím se rozhodnout pro jednoho a nevím

To je můj životní úděl - buď není nikdo nebo jsou dva… Musím se rozhodnout pro jednoho, dál to jinak nejde a vůbec netuším.

První - introvert, někdy zabejčený, někdy špatná domluva, spíš samotář, hodně v práci, ale finančně zabezpečený, všechno platí, nic není problém, dostávám velké dárky, ale jsme schopni pokecat, jezdit na dovolené, výlety, pobyty…

Druhý - extrovert, komunikativní, má o trochu víc času než ten první, ale je totálně bez peněz, hrozí, že ho budu zčásti živit, má dost kamarádů, riziko nevěr, ale hodně akce, jiné než s tím prvním, více společenské…

První je taková jistota, ale domluva je někdy na zabití, někdy trochu nuda, když se zasekne, tak přes to vlak nejede, druhý chytl za srdíčko, jsou tam lákavé aktivity, ale ty peníze a ty baby a občas psychika…

Děti už mám, rozhodně je neplánuju ani s jedním, první by chtěl (nedokážu si představit), druhý ani náhodou.

No není to 100% ani s jedním, vím…

pro rýpalky - třetí v dohledu není, že bych to vyřešila takto.

Babo, raď, bojím se, že udělám chybu, které budu litovat.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36220
17.11.21 23:25

Když to musí být z těch dvou tak hlasuji pro prvního.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
609
17.11.21 23:27

Jednoduchá rada, ani jeden. Buď sama a najdi někoho bez kompromisů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
17.11.21 23:31
@Anonymní píše:
To je můj životní úděl - buď není nikdo nebo jsou dva… Musím se rozhodnout pro jednoho, dál to jinak nejde a vůbec netuším.

První - introvert, někdy zabejčený, někdy špatná domluva, spíš samotář, hodně v práci, ale finančně zabezpečený, všechno platí, nic není problém, dostávám velké dárky, ale jsme schopni pokecat, jezdit na dovolené, výlety, pobyty…

Druhý - extrovert, komunikativní, má o trochu víc času než ten první, ale je totálně bez peněz, hrozí, že ho budu zčásti živit, má dost kamarádů, riziko nevěr, ale hodně akce, jiné než s tím prvním, více společenské…

První je taková jistota, ale domluva je někdy na zabití, někdy trochu nuda, když se zasekne, tak přes to vlak nejede, druhý chytl za srdíčko, jsou tam lákavé aktivity, ale ty peníze a ty baby a občas psychika…

Děti už mám, rozhodně je neplánuju ani s jedním, první by chtěl (nedokážu si představit), druhý ani náhodou.

No není to 100% ani s jedním, vím…

pro rýpalky - třetí v dohledu není, že bych to vyřešila takto.

Babo, raď, bojím se, že udělám chybu, které budu litovat.

Ani jeden. Radši sama, než s jedním z nich. Já si taky počkala a nebrala všechno, co mi vstoupilo do cesty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14275
17.11.21 23:31
@Anonymní píše: …Babo, raď, bojím se, že udělám chybu, které budu litovat.

Jestli může být rada i od dědka, tak ten druhý…
Ještě jsi si dost nenabila tlamičku, aby jsi měla rozum.

Taháš za fusakle oba a očekáváš, že oni udělají co?
Je to jen jedna z verzí „červené knihovny“ - žena se rozhoduje mezi dvěma muži a trpí :jazyk: Ve skutečnosti o ni nestojí ani jeden, ani jeden nechce být náhradníkem, tím co zbyl. Sama by jsi taky v podobné roli být nechtěla.

Ve skutečnosti si myslím, že na výběr nemáš, je to asi jen tvoje iluze. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
17.11.21 23:32

A máš špatný název diskuse, nemusíš se rozhodnout. Můžeš počkat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.21 23:34
@Josef_t píše:
Jestli může být rada i od dědka, tak ten druhý…
Ještě jsi si dost nenabila tlamičku, aby jsi měla rozum.

Taháš za fusakle oba a očekáváš, že oni udělají co?
Je to jen jedna z verzí „červené knihovny“ - žena se rozhoduje mezi dvěma muži a trpí :jazyk: Ve skutečnosti o ni nestojí ani jeden, ani jeden nechce být náhradníkem, tím co zbyl. Sama by jsi taky v podobné roli být nechtěla.

Ve skutečnosti si myslím, že na výběr nemáš, je to asi jen tvoje iluze. :nevim:

Mám, prostě jednomu chci říct, že bohužel končíme. Právě proto, aby nebyl náhradníkem.

  • Citovat
  • Upravit
168
17.11.21 23:35

Žádný, nebo oba :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.21 23:36
@Kockazvysocan píše:
A máš špatný název diskuse, nemusíš se rozhodnout. Můžeš počkat

Už to nejde. Už to nedávám, a blíží se Vánoce, Silvestr…těžko se řekne, nejedu na Silvestra - dobře a kde budeš…

  • Citovat
  • Upravit
98
17.11.21 23:36

Líto je mi obou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
17.11.21 23:38
@Anonymní píše:
Už to nejde. Už to nedávám, a blíží se Vánoce, Silvestr…těžko se řekne, nejedu na Silvestra - dobře a kde budeš…

Asi tě nechápu :think:. Jseš tedy zoufalka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3059
17.11.21 23:41

S prvním můžeš pokecat, jezdit na dovolenou.
Druhý nebude mít ani na to si sám sobě tu dovolenou zaplatit. Jen někdy na nějaké akci, jiné než na kterou bys šla s prvnim, se s ním víc zasměješ.
A případnou dovolenou mu zaplatiš ty. No neber to :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14275
17.11.21 23:43
@Anonymní píše:
Mám, prostě jednomu chci říct, že bohužel končíme. Právě proto, aby nebyl náhradníkem.

Jsou věci, které prostě nemůžeš moc dělat současně… Protože, když to uděláš, tak jsou obě na nic. Studovat dvě školy, stavět dva domy, budovat dva vztahy…
Prostě blbý začátek od začátku, špatné a pokřivené základy.

Nemáš na výběr, protože oba „vztahy“ mají hodně špatný základ a nic na nich nepostavíš.
Je teda jedna jediná šance - všechno zbourat a začít s tím jedním znovu.
Ale to je hodně práce, takže to neuděláš :jazyk:

PS: kde máš tu jistotu, že oni se nechovají stejně, že nejsi jedna z mnoha :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.21 23:45
@Josef_t píše:
Jsou věci, které prostě nemůžeš moc dělat současně… Protože, když to uděláš, tak jsou obě na nic. Studovat dvě školy, stavět dva domy, budovat dva vztahy…
Prostě blbý začátek od začátku, špatné a pokřivené základy.

Nemáš na výběr, protože oba „vztahy“ mají hodně špatný základ a nic na nich nepostavíš.
Je teda jedna jediná šance - všechno zbourat a začít s tím jedním znovu.
Ale to je hodně práce, takže to neuděláš :jazyk:

PS: kde máš tu jistotu, že oni se nechovají stejně, že nejsi jedna z mnoha :?

U toho prvního si jistá jsem, že jsem sama, u toho druhého právě že tuhle jistotu nemám.

  • Citovat
  • Upravit
14275
17.11.21 23:53
@Anonymní píše:
U toho prvního si jistá jsem, že jsem sama, u toho druhého právě že tuhle jistotu nemám.

Milá zlatá… :zed:
Jestli je ten „první“ jen z poloviny takový jak píšeš, tak je kolem něj několik sousedek, kolegyň, kamarádek. Ty mu budou vyvařovat, nosit přehluboké výstřihy…
Kde bereš tu jistotu, že by šel do vztahu s tebou. Tj. musel investovat nejen peníze, ale i city, vzít na sebe odpovědnost. Co mu za to dáš ty?

A v životě máš jen jednu jistotu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová