Reklama

Holky poraďte - bolest malíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:12
Holky poradte malicek

Ahoj holky jdu k vam pro radu vzdy mi poradite dobre, vcera jsem byla na oslave, po dlouhe dobe jsem mela lodicky na vysokem podpadku, a rano jsem se probudila krome toho, ze mi neni dobre od zaludku prehnala jsem to s alkoholem i tancem ale boli me hyzde bedra na prave noze mi to jde dolu k malicku… ktery je od malicku k pate jako kdyz brni nebo kdyz neni on pohybuji s nim citlivost je trosilinku horsi jako kdyz si neco prelezite… co si mam na to dat je to neprijemne a moc mo nejde chodit, a nezlobte se za anonym diky

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:15

A omloivam se podpatky :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:15

Omlouvam ????dneska mi to jde ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:18

Jeste dodam ze jsem silene zmokla

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 02.09.18 15:30

Protahuj jak svaly na nohou, tak na chodidle, případně to masíruj. Někde ti to něco otlačilo a případně jak nejsi zvyklá na podpatcích chodit a tancovala si dostatečně a s požitkem, tak se někde něco natáhlo, jinde něco skříplo.

Nejelpší způsob jak tomu příště zabránit je chodit tancovat co nejčastěji, aby si svaly zvykly ;-) V takovém případě se pak hodí pořídit si dobře šité taneční boty, kde se poškození nohy minimalizuje. A hodí se protáhnout si nohy i před začátkem.

Na kocovinu hodně pij a doplň minerály.

videa na protažení

https://www.youtube.com/watch?…

Eemii
Neúnavná pisatelka 16916 příspěvků 02.09.18 15:43

@Ou jako ze nez pujdu na zabavu nebo diskosku, je dobre se protahnout a vzit si tanecni boty jo? :lol: :lol: :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27226 příspěvků 9 inzerátů 02.09.18 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu k vam pro radu vzdy mi poradite dobre, vcera jsem byla na oslave, po dlouhe dobe jsem mela lodicky na vysokem podpadku, a rano jsem se probudila krome toho, ze mi neni dobre od zaludku prehnala jsem to s alkoholem i tancem ale boli me hyzde bedra na prave noze mi to jde dolu k malicku… ktery je od malicku k pate jako kdyz brni nebo kdyz neni on pohybuji s nim citlivost je trosilinku horsi jako kdyz si neco prelezite… co si mam na to dat je to neprijemne a moc mo nejde chodit, a nezlobte se za anonym diky
řekla bych, že si máš uvařit čaj, dát si vanu s nějakou levandulovou solí nebo tak něčím a vyležet nebo přímo vyspat se z toho… ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:12

Holky jste zlate dekuji, jsem cela nejaka namozena nooo kazdypohyb citim jako blazen :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama