Holky poraďte - bolest malíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:12
Holky poradte malicek

Ahoj holky jdu k vam pro radu vzdy mi poradite dobre, vcera jsem byla na oslave, po dlouhe dobe jsem mela lodicky na vysokem podpadku, a rano jsem se probudila krome toho, ze mi neni dobre od zaludku prehnala jsem to s alkoholem i tancem ale boli me hyzde bedra na prave noze mi to jde dolu k malicku… ktery je od malicku k pate jako kdyz brni nebo kdyz neni on pohybuji s nim citlivost je trosilinku horsi jako kdyz si neco prelezite… co si mam na to dat je to neprijemne a moc mo nejde chodit, a nezlobte se za anonym diky

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:15

A omloivam se podpatky :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:15

Omlouvam ????dneska mi to jde ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:18

Jeste dodam ze jsem silene zmokla

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 02.09.18 15:30

Protahuj jak svaly na nohou, tak na chodidle, případně to masíruj. Někde ti to něco otlačilo a případně jak nejsi zvyklá na podpatcích chodit a tancovala si dostatečně a s požitkem, tak se někde něco natáhlo, jinde něco skříplo.

Nejelpší způsob jak tomu příště zabránit je chodit tancovat co nejčastěji, aby si svaly zvykly ;-) V takovém případě se pak hodí pořídit si dobře šité taneční boty, kde se poškození nohy minimalizuje. A hodí se protáhnout si nohy i před začátkem.

Na kocovinu hodně pij a doplň minerály.

videa na protažení

https://www.youtube.com/watch?…

Eemii
Neúnavná pisatelka 16987 příspěvků 02.09.18 15:43

@Ou jako ze nez pujdu na zabavu nebo diskosku, je dobre se protahnout a vzit si tanecni boty jo? :lol: :lol: :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27356 příspěvků 02.09.18 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu k vam pro radu vzdy mi poradite dobre, vcera jsem byla na oslave, po dlouhe dobe jsem mela lodicky na vysokem podpadku, a rano jsem se probudila krome toho, ze mi neni dobre od zaludku prehnala jsem to s alkoholem i tancem ale boli me hyzde bedra na prave noze mi to jde dolu k malicku… ktery je od malicku k pate jako kdyz brni nebo kdyz neni on pohybuji s nim citlivost je trosilinku horsi jako kdyz si neco prelezite… co si mam na to dat je to neprijemne a moc mo nejde chodit, a nezlobte se za anonym diky
řekla bych, že si máš uvařit čaj, dát si vanu s nějakou levandulovou solí nebo tak něčím a vyležet nebo přímo vyspat se z toho… ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:12

Holky jste zlate dekuji, jsem cela nejaka namozena nooo kazdypohyb citim jako blazen :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >