Holky poraďte - bolest malíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:12
Holky poradte malicek

Ahoj holky jdu k vam pro radu vzdy mi poradite dobre, vcera jsem byla na oslave, po dlouhe dobe jsem mela lodicky na vysokem podpadku, a rano jsem se probudila krome toho, ze mi neni dobre od zaludku prehnala jsem to s alkoholem i tancem ale boli me hyzde bedra na prave noze mi to jde dolu k malicku… ktery je od malicku k pate jako kdyz brni nebo kdyz neni on pohybuji s nim citlivost je trosilinku horsi jako kdyz si neco prelezite… co si mam na to dat je to neprijemne a moc mo nejde chodit, a nezlobte se za anonym diky

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:15

A omloivam se podpatky :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:15

Omlouvam ????dneska mi to jde ????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 15:18

Jeste dodam ze jsem silene zmokla

Ou
Kelišová 5849 příspěvků 02.09.18 15:30

Protahuj jak svaly na nohou, tak na chodidle, případně to masíruj. Někde ti to něco otlačilo a případně jak nejsi zvyklá na podpatcích chodit a tancovala si dostatečně a s požitkem, tak se někde něco natáhlo, jinde něco skříplo.

Nejelpší způsob jak tomu příště zabránit je chodit tancovat co nejčastěji, aby si svaly zvykly ;-) V takovém případě se pak hodí pořídit si dobře šité taneční boty, kde se poškození nohy minimalizuje. A hodí se protáhnout si nohy i před začátkem.

Na kocovinu hodně pij a doplň minerály.

videa na protažení

https://www.youtube.com/watch?…

Eemii
Neúnavná pisatelka 17157 příspěvků 02.09.18 15:43

@Ou jako ze nez pujdu na zabavu nebo diskosku, je dobre se protahnout a vzit si tanecni boty jo? :lol: :lol: :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27535 příspěvků 02.09.18 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu k vam pro radu vzdy mi poradite dobre, vcera jsem byla na oslave, po dlouhe dobe jsem mela lodicky na vysokem podpadku, a rano jsem se probudila krome toho, ze mi neni dobre od zaludku prehnala jsem to s alkoholem i tancem ale boli me hyzde bedra na prave noze mi to jde dolu k malicku… ktery je od malicku k pate jako kdyz brni nebo kdyz neni on pohybuji s nim citlivost je trosilinku horsi jako kdyz si neco prelezite… co si mam na to dat je to neprijemne a moc mo nejde chodit, a nezlobte se za anonym diky
řekla bych, že si máš uvařit čaj, dát si vanu s nějakou levandulovou solí nebo tak něčím a vyležet nebo přímo vyspat se z toho… ;)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:12

Holky jste zlate dekuji, jsem cela nejaka namozena nooo kazdypohyb citim jako blazen :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Čvančarová kašle na role femme fatale, ty komediální jí sedí mnohem víc

Vyplatilo se počkat! Jitku Čvančarovou (40) léta obsazovali do rolí, v níž... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >