Holter v těhotenství

247
27.11.19 14:42

Holter v tehotenstvi

Ahoj, jsem ve 27tt a dneska jsem dostala holtera. Chtela bych se zeptat.. Dcera se mi o tu krabicku pred chvili nechtene oprela a ten holter pipnul - nemohly jsme to vypnout? Mam strach, abychom s tim nic neudelaly…
A muzu s tim jit do supermarketu? Ja jen, abych tam nepipala na cely kram :lol:
Dekuji za odpovedi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
120
27.11.19 15:00

Dobry den,
vypnuli jste ho, zapnete ho tlačítkem na boku, do supermarketu můžete, nebojte v noci ho i zalehnete. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
27.11.19 15:01

Pokud začne pípat několikrát za sebou, jsou vybité baterie a holter se vypne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 15:03

Do krámu s ním můžeš já jsem s ním v krámu i pracovala, lidi sice koukali divně ale co :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
197
27.11.19 15:19

Bud se holter vypnul, nebo tam jeste byva tlacitko, aby mohl pacient oznacit okamzik, kdy ma nejake obtize-buseni srdce atd.
edit:nemuzes zavolat primo dr a zeptat se ho?
do obchodu muzes, proc by ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10729
27.11.19 15:27

S holterem naopak musíš dělat to, co děláš normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
27.11.19 15:40

@Aduš8 souhlasim s holtrem máš dělat co nejvíc aktivit ne jen ležet chtějí zachytit odchylku při bežné činnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
27.11.19 17:05

@barboramerk Moc dekuji za odpoved :kytka: Ale asi jsme ho nevypnuly, protoze pak pipnul jeste jednou a to mi vypadla jedna svoda, tak jsem ji pripojila zpatky a od te doby je ticho :mrgreen:

@Anonymní píše:
Do krámu s ním můžeš já jsem s ním v krámu i pracovala, lidi sice koukali divně ale co :nevim:

Lidi koukaj blbe furt na neco, ale proc si s tim lamat hlavu, ze jo? Ja jsem se jen obavala, abych nepipala u tech stojanu na zacatku a na konci obchodu, ale nastesti ne :D

@biancaa
Ja tam chtela zavolat, jenze oni skoncili chvilku predtim, jak naschval :D Ale bud to bylo to tlacitko, anebo se povolila ta svoda vedouci k diode, protoze potom mi zapipal znovu a jedna byla vypadla. Ted snad bude klid :)

@Aduš8
Jojo, nehodlam to sidit :lol:

@Alí 55
Ano :D Ono s dvouletym ditetem ani nejde jenom lezet, navic bydlime ve 3. patre bez vytahu :D

Vsem moc dekuji za reakce :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat