Je na eMimino nějaký homeopat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 09:01
Homeopat na e mimino?

Ahoj všem
Má otázka - je zde na emimino nějaký homeopat, který by byl laskavý Mi poradit? Víte o někom?
Moc děkuji :dance:

Přečtěte si článek: Homeopatie a batole: Na nemoci i alergie

Reakce:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 17.10.18 09:39

Já ti poradím. Kup si jakékoliv homeopatikum a užívej dvě tabletky třikrát denně. Psychosomatické potíže by měly do týdne zmizet, s tím ostatním zajdi k lékaři.

Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 09:45
@Jar Jar píše:
Já ti poradím. Kup si jakékoliv homeopatikum a užívej dvě tabletky třikrát denně. Psychosomatické potíže by měly do týdne zmizet, s tím ostatním zajdi k lékaři.

Velice zcestna odpověď od zabskle osoby, děkuji a hezky den :srdce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 17.10.18 09:52

tady nevím..já chodím do naší lékarny, kde je paní která homeo studovala..takže poradí..Vždy spokojenost.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 17.10.18 09:58
@Andulaodvedle píše:
Velice zcestna odpověď od zabskle osoby, děkuji a hezky den :srdce:

Nejsem zabšklá ani zapšklá, to si jen z tebe tak trošku utahuju :-)

medunka23
Kelišová 7064 příspěvků 17.10.18 10:07

Nevím jestli sem ještě chodí, ale @Jankap se věnovala homeopatii a vždycky uměla dobře poradit.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19890 příspěvků 17.10.18 10:12

Jen tak po netu ti těžko někdo něco poradí - vesměs je potřeba homeopatii brát víc komplexně, než že na bolavý záda pomůže homeopatikum XY v ředění YX…a to každému :think:
Vím, že homeopatii rozumí @Jankap ale nakolik sem chodívá, to nevím. Dlouho sem ji po diskusích neviděla. Uvidíš, jestli ti tu napíše.

@Jar Jar jojo, tvoje rada je nad zlato :lol: :lol: :roll:

Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 10:23
@Jar Jar píše:
Nejsem zabšklá ani zapšklá, to si jen z tebe tak trošku utahuju :-)

Tak to je zrovna špatná konstelace hvězd, protože mě tyhle ftípky na téma homeo moc neberou ;)

Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 10:23
@Mar__tanka1983 píše:
Jen tak po netu ti těžko někdo něco poradí - vesměs je potřeba homeopatii brát víc komplexně, než že na bolavý záda pomůže homeopatikum XY v ředění YX…a to každému :think:
Vím, že homeopatii rozumí @Jankap ale nakolik sem chodívá, to nevím. Dlouho sem ji po diskusích neviděla. Uvidíš, jestli ti tu napíše.@Jar Jar jojo, tvoje rada je nad zlato :lol: :lol: :roll:

Dekuju, zkouším ji psát, zatím pravé bez odpovědi tak uvidíme

Jankap
Kelišová 5127 příspěvků 18.10.18 13:00

Ale jo, občas na eMimino stále zajdu. Ne moc často, protože je to šílený žrout času. Na zprávu kouknu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >