Je na eMimino nějaký homeopat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.10.18 09:01

Homeopat na e mimino?

Ahoj všem
Má otázka - je zde na emimino nějaký homeopat, který by byl laskavý Mi poradit? Víte o někom?
Moc děkuji :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1436
17.10.18 09:39

Já ti poradím. Kup si jakékoliv homeopatikum a užívej dvě tabletky třikrát denně. Psychosomatické potíže by měly do týdne zmizet, s tím ostatním zajdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.18 09:45
@Jar Jar píše:
Já ti poradím. Kup si jakékoliv homeopatikum a užívej dvě tabletky třikrát denně. Psychosomatické potíže by měly do týdne zmizet, s tím ostatním zajdi k lékaři.

Velice zcestna odpověď od zabskle osoby, děkuji a hezky den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33187
17.10.18 09:52

tady nevím..já chodím do naší lékarny, kde je paní která homeo studovala..takže poradí..Vždy spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
17.10.18 09:58
@Andulaodvedle píše:
Velice zcestna odpověď od zabskle osoby, děkuji a hezky den :srdce:

Nejsem zabšklá ani zapšklá, to si jen z tebe tak trošku utahuju :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
17.10.18 10:07

Nevím jestli sem ještě chodí, ale @Jankap se věnovala homeopatii a vždycky uměla dobře poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26432
17.10.18 10:12

Jen tak po netu ti těžko někdo něco poradí - vesměs je potřeba homeopatii brát víc komplexně, než že na bolavý záda pomůže homeopatikum XY v ředění YX…a to každému :think:
Vím, že homeopatii rozumí @Jankap ale nakolik sem chodívá, to nevím. Dlouho sem ji po diskusích neviděla. Uvidíš, jestli ti tu napíše.

@Jar Jar jojo, tvoje rada je nad zlato :lol: :lol: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.18 10:23
@Jar Jar píše:
Nejsem zabšklá ani zapšklá, to si jen z tebe tak trošku utahuju :-)

Tak to je zrovna špatná konstelace hvězd, protože mě tyhle ftípky na téma homeo moc neberou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.18 10:23
@Mar__tanka1983 píše:
Jen tak po netu ti těžko někdo něco poradí - vesměs je potřeba homeopatii brát víc komplexně, než že na bolavý záda pomůže homeopatikum XY v ředění YX…a to každému :think:
Vím, že homeopatii rozumí @Jankap ale nakolik sem chodívá, to nevím. Dlouho sem ji po diskusích neviděla. Uvidíš, jestli ti tu napíše.@Jar Jar jojo, tvoje rada je nad zlato :lol: :lol: :roll:

Dekuju, zkouším ji psát, zatím pravé bez odpovědi tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
18.10.18 13:00

Ale jo, občas na eMimino stále zajdu. Ne moc často, protože je to šílený žrout času. Na zprávu kouknu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat