Je na eMimino nějaký homeopat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 09:01
Homeopat na e mimino?

Ahoj všem
Má otázka - je zde na emimino nějaký homeopat, který by byl laskavý Mi poradit? Víte o někom?
Moc děkuji :dance:

Přečtěte si článek: Homeopatie a batole: Na nemoci i alergie

Reakce:
Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 17.10.18 09:39

Já ti poradím. Kup si jakékoliv homeopatikum a užívej dvě tabletky třikrát denně. Psychosomatické potíže by měly do týdne zmizet, s tím ostatním zajdi k lékaři.

Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 09:45
@Jar Jar píše:
Já ti poradím. Kup si jakékoliv homeopatikum a užívej dvě tabletky třikrát denně. Psychosomatické potíže by měly do týdne zmizet, s tím ostatním zajdi k lékaři.

Velice zcestna odpověď od zabskle osoby, děkuji a hezky den :srdce:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30137 příspěvků 17.10.18 09:52

tady nevím..já chodím do naší lékarny, kde je paní která homeo studovala..takže poradí..Vždy spokojenost.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 17.10.18 09:58
@Andulaodvedle píše:
Velice zcestna odpověď od zabskle osoby, děkuji a hezky den :srdce:

Nejsem zabšklá ani zapšklá, to si jen z tebe tak trošku utahuju :-)

medunka23
Kelišová 7266 příspěvků 17.10.18 10:07

Nevím jestli sem ještě chodí, ale @Jankap se věnovala homeopatii a vždycky uměla dobře poradit.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 17.10.18 10:12

Jen tak po netu ti těžko někdo něco poradí - vesměs je potřeba homeopatii brát víc komplexně, než že na bolavý záda pomůže homeopatikum XY v ředění YX…a to každému :think:
Vím, že homeopatii rozumí @Jankap ale nakolik sem chodívá, to nevím. Dlouho sem ji po diskusích neviděla. Uvidíš, jestli ti tu napíše.

@Jar Jar jojo, tvoje rada je nad zlato :lol: :lol: :roll:

Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 10:23
@Jar Jar píše:
Nejsem zabšklá ani zapšklá, to si jen z tebe tak trošku utahuju :-)

Tak to je zrovna špatná konstelace hvězd, protože mě tyhle ftípky na téma homeo moc neberou ;)

Andulaodvedle
Nováček 6 příspěvků 17.10.18 10:23
@Mar__tanka1983 píše:
Jen tak po netu ti těžko někdo něco poradí - vesměs je potřeba homeopatii brát víc komplexně, než že na bolavý záda pomůže homeopatikum XY v ředění YX…a to každému :think:
Vím, že homeopatii rozumí @Jankap ale nakolik sem chodívá, to nevím. Dlouho sem ji po diskusích neviděla. Uvidíš, jestli ti tu napíše.@Jar Jar jojo, tvoje rada je nad zlato :lol: :lol: :roll:

Dekuju, zkouším ji psát, zatím pravé bez odpovědi tak uvidíme

Jankap
Kelišová 5128 příspěvků 18.10.18 13:00

Ale jo, občas na eMimino stále zajdu. Ne moc často, protože je to šílený žrout času. Na zprávu kouknu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >