Hořčík - magnesium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 08:20
Hořčík - magnesium

Dobrý den, nedávno jsem tu psal dotaz ohledně brnění/mravenčení chodidel a dlaní :nevim:
paní doktorka mi předepsala tablety s hořčíkem [ magne b6 ] ale maminka mi dala tablety magnesii lactiti říkala že je to prý to samé.
Mužu brát magnesii lactiti nebo mám raději koupit magne b6?
Děkuji.

Reakce:

MáškaMarie33
Kecalka 220 příspěvků 31.08.18 08:25

Klidně magnesii lactici.

LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 31.08.18 08:27

Ano, to bylo mělo taky zabrat.

chaela
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 2 inzeráty 31.08.18 08:28

Je to to stejně, jen v tom MagneB6 je navíc vitamín B6. Jen si přepočítej dávkování. Ale i to je v podstatě jedno, samozřejmě při dodržení dávkování předepsaného v letáku.

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 31.08.18 08:45

Přepočitej si dávkování. Kdysi jsem byla přepitá šumivého magnosolvu, tak jsem si koupila vychvalované tbl vyráběné v naší nemocnici a zjistila, že abych dostala do sebe potřebné množství mg, tak si musím vzít 12tbl.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 31.08.18 12:37

Hořčík prý líp funguje s vitamínem B6, proto bych si koupila to MagneB6. Ale pokud už ti maminka koupila něco jiného, tak bych dobrala to a MagneB6 si koupila poté.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:16

Nakonec mi to nedalo a pro jistotu jsem si koupil magne B6

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >