Reklama

Hořčík - magnesium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 08:20
Hořčík - magnesium

Dobrý den, nedávno jsem tu psal dotaz ohledně brnění/mravenčení chodidel a dlaní :nevim:
paní doktorka mi předepsala tablety s hořčíkem [ magne b6 ] ale maminka mi dala tablety magnesii lactiti říkala že je to prý to samé.
Mužu brát magnesii lactiti nebo mám raději koupit magne b6?
Děkuji.

Reklama

Reakce:

MáškaMarie33
Kecalka 187 příspěvků 31.08.18 08:25

Klidně magnesii lactici.

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 31.08.18 08:27

Ano, to bylo mělo taky zabrat.

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 31.08.18 08:28

Je to to stejně, jen v tom MagneB6 je navíc vitamín B6. Jen si přepočítej dávkování. Ale i to je v podstatě jedno, samozřejmě při dodržení dávkování předepsaného v letáku.

-Evka-
Závislačka 3645 příspěvků 31.08.18 08:45

Přepočitej si dávkování. Kdysi jsem byla přepitá šumivého magnosolvu, tak jsem si koupila vychvalované tbl vyráběné v naší nemocnici a zjistila, že abych dostala do sebe potřebné množství mg, tak si musím vzít 12tbl.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 31.08.18 12:37

Hořčík prý líp funguje s vitamínem B6, proto bych si koupila to MagneB6. Ale pokud už ti maminka koupila něco jiného, tak bych dobrala to a MagneB6 si koupila poté.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:16

Nakonec mi to nedalo a pro jistotu jsem si koupil magne B6

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >