S horečkou do práce

Anonymní
26.11.19 06:06

Horečka do prace

Ahoj, v noci jsem měla zimnici a 38 teplotu.. pak jsem na chvíli usla a teplota je pryč, jen to vypadá na zánět moč. Cest… co myslíte, jít po takové teplotě do práce? Nebo k doktorce? Může mi nedat neschopenku když teplota do rána přešla? V práci bych měla těžký dlouhý den, žádné flákání u čaje..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3058
26.11.19 06:22

K doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
26.11.19 06:45

K doktorce, ty bys fakt šla se zánětem močáku do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 06:53

@Zabatko už jsem šla se spoustou veci :nevim: bez teplot… Ale právě ta teplota mě vylekala no, dlouho jsem takovou neměla, při nachlazení nemivam.. tak ať to není něco horšího.. jenže teď se cítím docela ok vyjma toho pálení.. se bojím ať mě Dr nepošle do háje že mi nic neni

• Citovat
  • Nahlásit
14545
26.11.19 06:56

Sorry, ale zánět močáku není „nic“. To si taky koleduješ o slušný pršvih v podobě zánětu ledvin. Já tady dost často zírám, že s tímto lidi chodí do práce, klidně s antibiotiky a pak se diví, že mají zánět močáku pětkrát do roka… Běž k doktorce a pořádně to vylež.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 06:57

Šla bych do práce pokud bych už neměla teplotu, nevím ale s pálením při čurání chodí kolem mě všichni do práce. Ve volnu bych zašla k doktorce pokud by to nepřešlo z močí. Hodně bych pila a preventivně bych si vzala Paralen /ibalgin. Pokud by začali bolet záda k doktorce ihned může pak hrozit zánět ledvin

• Citovat
  • Nahlásit
14545
26.11.19 06:59
@Anonymní píše: Šla bych do práce pokud bych už neměla teplotu, nevím ales pálením při čurání chodí kolem mě všichni do práce. Ve volnu bych zašla k doktorce pokud by to nepřešlo z močí. Hodně bych pila a preventivně bych si vzala Paralen /ibalgin. Pokud by začali bolet záda k doktorce ihned může pak hrozit zánět ledvin

no, to je přesně ono - a pak si to vesele předáváte na toaletě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
26.11.19 07:02
@Anonymní píše:
Ahoj, v noci jsem měla zimnici a 38 teplotu.. pak jsem na chvíli usla a teplota je pryč, jen to vypadá na zánět moč. Cest… co myslíte, jít po takové teplotě do práce? Nebo k doktorce? Může mi nedat neschopenku když teplota do rána přešla? V práci bych měla těžký dlouhý den, žádné flákání u čaje..

Ja uz jsem treba vedela, ze caj s medvedici lekarskou mi pomuze v zacatcich se spatnym mocakem. Takze jsem pro ant k doktorovi nechodla. Ale silene pak curas, tak nemuzes nekde litat po hale. Nekomu pomahaji brusinky, doktor ti da ant, ale pokud se to podchyti vcas, neni je potreba. Ja mela vlekle zanety kdysi a jedine medvedice mi pomohla a pak z jsem vedela a nikdy ant nepotrebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95435
26.11.19 07:04
@Anonymní píše:
šla bych k doktorce, teplota se může vrátit a zánět močáku není sranda :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
26.11.19 07:11

Tak jestli v noci byla teplota a 38 se zimnicí není zrovna málo a pálí tě při močení, tak jdi dnes k lékaři s močí, protože zánět ledvin si zažít vážně nechceš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 07:12

Tak uvidím co dr no… Vím o ledvinách a všem moc dobře, ale lehký zánět prostě není tragédie a ani doktoři mi dřív vyloženě nenařizovali být doma, se zánětem ledvin mě klidně pustili na svatbu když nebudu alkohol a přehánět to a tancem…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 07:13

Já si jen neumím představit když pominu tu teplotu že ráno vstanu půjdu se vyčurat, zapálí mě to a já volám do práce že nepřijdu a běžím k doktorce :nevim: vyfasuji PN a budu 14 dní doma s pálením při čurání. Ale samozřejmě každého věc

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 07:26
@Anonymní píše:
Já si jen neumím představit když pominu tu teplotu že ráno vstanu půjdu se vyčurat, zapálí mě to a já volám do práce že nepřijdu a běžím k doktorce :nevim: vyfasuji PN a budu 14 dní doma s pálením při čurání. Ale samozřejmě každého věc

Právě bez té teploty bych si taky pomohla ověřenými věcmi co jsou volně v prodeji a v práci bych to dala, kdybych nebehala co petminut vyloženě.. bojuju s tím jestli na to volno mám nárok nebo jsem hypochondr… Proto se ptám na názory a zkušenosti.. jak na to třeba koukají doktoři…

• Citovat
  • Nahlásit
19651
26.11.19 07:29

Taky je rozdíl, jestli pracuješ v kanceláři nebo ve fabrice v průvanu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
26.11.19 07:32

Sama musis vedet, jak se citis. Ja jsem vic odolna, do prace jsem chodila i s 39.5 a anginou, protoze tam nekdo sedet musel. Ale ja mela takovou praci, kde jsem si mohla lehnout, kdyby neco. Ale nekdo tam proste musel byt, wc jen pro dve zeny na patre. Takze jsem se zanetem chodila, kdyz jsem vedela, ze mi zabere prave ta medvedice, ale to musis byt pobliz wc. Porad.

Pokud nekde litas, nemas cas pomalu ani na wc, tak zvaz, zda ta teplota nebylo varovani a ted si telo treba uz s bakteriemi neporadilo a budou potreba ant a klidovy rezim.

V prvopocatcich bych zkusila brusinky a tu medvedici, pokud by to to palilo i zitra, sla bych si pro ant. Ale to je tak, jak jsem to delavala ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat