Horko v těhotenství

1
13.8.20 18:40

Horko v těhotenství

Ahoj holky jsem 11tt. Může i teď ještě ovlivnit těhotenství třeba výlet v horku, byla jsem na výletě v ZOO a bylo to docela krutý jak tam tak i cesta pres 2hodiny v autě, snazilajsem se schovávat do stínů a hodně pít, ale i tak se bojim jestli se nemuze něco stát nebo plašim zbytečně? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
13.8.20 18:43

Chod na vylety na jaky se ten den citis. Ja mam za tyden termin a ted v pondeli jsem byla take na vylete, hodina v aute. Sice jsem vecer padla jak hruska do postele, ale kdyz muze clovek chodit svym tempem, a pit dostatek tekutin, tak pro me super! Ale kazdopadne takovy dny nemam vsechny, proste jak mi ten den je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18182
13.8.20 18:44

Co by se stalo? Většina těhotných funguje pres leto normalne. Akorat bych se vyhla vyhni nebo si aspoň vzala klobouk nebo neco, abych nemela upal, to by moc nepomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
13.8.20 18:45

A nenosim teda uz moji oblibenou cernou barvu obleceni, abych zbytecne nepritahovala slunicko :lol: + nosim ksiltovku, presne jak pise @Kriss Tina :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6758
13.8.20 18:53

A ja doporucuju nosit vejir.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
13.8.20 18:57

Neplaš, jsi těhotná a né nemocná. To bys chtěla být do porodu schovaná doma, aby nebylo to a nebo zas to? Být celý den na sluníčku u vody moc fajn nejspíš nebude, ale všeho s mírou a tak aby ti bylo dobře :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 19:33

Nedoporucuje se tehotnym v lete koupat v rybnicich atd kvuli zanetu,..Takze ja jdu dovody max „do pasu“..(jsem 34tt)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 19:34

Nedoporucuje se tehotnym v lete koupat v rybnicich atd kvuli zanetu,..Takze ja jdu dovody max „do pasu“..(jsem 34tt)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
13.8.20 19:37

Ja delam vse, kdyz se na to citim. Posilovna, vylety, koupani a plavani (s tamponama na koupani), posloucham sve telo jak mi rekl doktor, samo si rekne, kdy ma dost a kdy mam odpocivat. Mam dny, ktere prospim a prolezim a dny aktivni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
13.8.20 19:48
@anonymni_cubka píše:
Nedoporucuje se tehotnym v lete koupat v rybnicich atd kvuli zanetu,..Takze ja jdu dovody max „do pasu“..(jsem 34tt)

Do vody kvůli zánětu,,do pasu"? To stojíš ve vodě na hlavě? :roll: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14002
13.8.20 19:52

Tak dítě je uvnitř v 38°C.

Ty prostě funguj normálně, hodně pij a používej krém s SPF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
13.8.20 20:04

@anonymni_cubka já nechci nic říkat, ale když jdeš do vody do pasu, tak to už můžeš rovnou plavat. Neznam holku co by ji měla mezi prsama, většinou je to u každé ještě pod pasem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
13.8.20 22:22
@alun-ka píše:
Do vody kvůli zánětu,,do pasu"? To stojíš ve vodě na hlavě? :roll: 8o
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
14.8.20 09:56

My jsme teď 26tt a chovám se naprosto normálně jak kdyby jsem tehu nebyla chodíme na výlety jezdíme autem 4 hodiny cestu za babičkou mám doma syna rok s půl a ten je dost akční takže ho zabavit jezdíme se koupat na přehradu byli jsme i u moře takže cesta přes 10 hodin a vše naprosto v pořádku na sluníčku se nemá vystavovat v prvním trimestru kvůli plodu a pak ve třetím kvůli sobě otokum apodobne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.20 17:08

@Semtex Zamysli se, proc tam jsou ty uvozovky,.. :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie