Hormonální jóga - sestava

Anonymní
26.5.20 16:32

Hormonální jóga - sestava

Ahojda holky, nikde nemohu nalézt žádné cviky či sestavu na hormonalni jógu. Všude píší jen o kurzech a to podstupovat zatím nechci a hlavně je to finančně náročné.
Nemá nějaká z Vás s jógou zkušenosti, nebo kde bych měla cviky hledat popřípadě jestli by jsme mi mohly nějaké poslat.
Díky moc za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1417
26.5.20 16:47

Hormonální jóga není jen o cvicích, je to hlavně o správném dýchání (bhastrika), posílají se tam energie do různých částí těla (mula bhanda - těžko to popisovat po internetu). Bohužel kurz nic nenahradí, můžeš zkusit knihu, ale ani s tím si nejsem jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
26.5.20 16:48

Ahoj, jestli můžu doporučit, na ten kurz zajdi, byla jsem na víkendovém a opravdu to hodně pomohlo, naučili mě správně dýchat a cviky provádět, není to až tak jednoduché, jak to vypadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
26.5.20 17:54

Tak zrovna hormonální jógu bych bez kurzu rozhodně nepraktikovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
26.5.20 20:18

Jen z papíru to nepochopíš a může ti to i uškodit, rozhodně investovat do kurzu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5520
2.6.20 11:09
@Anonymní píše:
Ahojda holky, nikde nemohu nalézt žádné cviky či sestavu na hormonalni jógu. Všude píší jen o kurzech a to podstupovat zatím nechci a hlavně je to finančně náročné.
Nemá nějaká z Vás s jógou zkušenosti, nebo kde bych měla cviky hledat popřípadě jestli by jsme mi mohly nějaké poslat.
Díky moc za odpovědi :kytka:

Není možné najít nějaká videa na you tube?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
26.7.20 22:36

Zuzana Klingrova má na YouTube pěkná videa a tuším, že i na hormonální jógu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4047
27.4.21 20:18

Obnovují.

Mám za sebou kurz, nějakou dobu jsem cvičila pak jsem musela přerušit. Někde jsem založila sestavu aj s brožuru, neměl by ji někdo k dispozici a byl by ochodny mi ji ofotit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat