Hormonální nerovnováha

810
12.3.13 10:24

Hormonální nerovnováha

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemá nebo neměl problém s hormonální nerovnováhou. Jak se projevují příznaky a jaký to má vliv na početí miminka? Já totiž myslím, že mám nějakou nervnováhu, protože mám rok po vysazení antikoncepce a pleť mám šílenou, i v 28 boláky na tvářích, i po menstruaci mě stále bolí prsa, cyklus rozházený 25 - 30 dní. A pokud někdo nerovnováhu měl, tak jak se na ni přišlo a jak byla léčená? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14090
12.3.13 10:37

V první řadě by to chtělo zajít k lékaři aby udělal hormonální profil… vy se snažíte o miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56628
12.3.13 10:39

Tak já mám…MS mi chodí po 40-50ti dnech…
14 dní před už mě strašně bolej prsa, jsem protivná a unavená…vlastně mám co 2 měsíce těhu příznaky
Chce to dojít na hormonální profil a dle toho pak dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
12.3.13 10:40

@werunkaw123 ano, snažíme se. A neměla jsi s tím zkušenost? Nebo někdo v okolí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
12.3.13 10:45

@Petra Z děkuju, právě kdyby mě ty prsa bolely před MS, tak to neřeším, řeknu že to je předmenstruační syndrom, ale mě právě začaly bolet během MS a po, což se mi nikdy předtím nestalo a z té pleti jsem už zoufalá. Na tom profilu se zjišťuje, zda hormony pracují správně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56628
12.3.13 10:53

@stroužek udělá ti druhý den cyklu odběr krve a dle toho ti řekne, co a jak…
zajdi tam, řekni, že se rok snažíte a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
12.3.13 10:55

@Petra Z a ty jsi na tom byla? A našli něco? Mám z toho trochu strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
12.3.13 11:06

Ja byla na hor. profilu. Chodi se tam 2-5 den cyklu. Vezmou ti krev a udelaji testy na to, na co ti da tvuj gynekolog zadanku.
No a podle vysledku se to potom resi lekama a kdyz se nic nedajde, tak se delaji dalsi testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
12.3.13 11:10

@kar-maa tak to je vlastně fajn. Takže do toho určitě půjdu, možná tam něco najdou, když mám problémy, vyřeší se a bude to fajn, kéž by.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56628
12.3.13 11:55

@stroužek byla byla…ale u nás je problémů víc a doma netěhotním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
12.3.13 12:35

@Petra Z třeba ano, nesmí se ztrácet naděje, to je hodně důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3931
12.3.13 12:37

Taky mám tenhle problém, po vysazaní HA 2 cykly dobrý a pak to začlo :roll: Momentálně si moje tělo stále myslí, že beru HA a podle toho to vypadá.
Hormonální profil určitě, ale záleží taky na ochotě gynekologa a jak dlouho se snažíte, někde to začínají řešit až po roce.
Já teda zkouším nejprve tělo očistit bylinkama, podpořit hormonální rovnováhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
12.3.13 12:47

@mammy a taky tě bolí pořád prsa i po MS? Z toho jsem teda tento měsíc úplně hotová. Já také piju bylinky. Piju čaj dle Mojžíšové, ten je hodně na očistění a chrání před záněty atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3931
12.3.13 12:56

@Macik84 Taky, minulý měsíc až tak, že sem nesnesla podprsenku, do toho bolesti v podbřišku. A bohužel přibírám a to se dost v jídle hlídám, takže žraním to není. Já toho ted beru víc, mám ptačí jeřáb, pila sem kontryhel, ale ten sem ted vyměnila za gynekologický čaj, je tam také, ale s dalšími bylinkami, pak klasiku listovku a b complex. Ted sem sem si pořídila tablety s mateří kašičkou, mají být pro ženy při menopauze, ale bylo mi to doporučený, že to působí i v tomhle případě a hormonální hladinu normalizuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
12.3.13 13:06

@mammy a na hormonálním profilu jsi byla nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama