Hormonální profil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.08.09 14:43
Hormonální profil

Holky zkušené, které dny MS se provádí odběr krve na hormonální profil? A co se všechno odebírá a zak dlouho jsou výsledky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
EvHu
Extra třída :D 12738 příspěvků 12.08.09 14:57

Lindi ses mohla zeptat i u nás :wink: Podle toho co vím, tak se odebírá 3DC přibližně a bere se jenom krev. Mě tehdy brala 2 zkumavky a to i na stav hormonů a štítné žlázy :D Výsledky jsou jak kde…já je měla do 14 dnů :wink: v UH.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.08.09 15:05
EvHu píše:
Lindi ses mohla zeptat i u nás :wink: Podle toho co vím, tak se odebírá 3DC přibližně a bere se jenom krev. Mě tehdy brala 2 zkumavky a to i na stav hormonů a štítné žlázy :D Výsledky jsou jak kde…já je měla do 14 dnů :wink: v UH.

jéé to jsem nevěděla, že vy to víte taky. No ale já se dívala, ale v září a v říjnu mě vychází 3DC vždycky na víkend a v pondělí u nás doktor neordinuje :? :cry: , tak nevím jak to vyřešit. Jedině teď na začátku září to vychází …

EvHu
Extra třída :D 12738 příspěvků 12.08.09 15:16

Být tebou, zašla nebo zavolala bych si mu, aby o tom věděl, že chceš HP udělat a zrovna se zeptej, kolikátý den máš přijít. :wink: Tím nic nezkazíš :D

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.08.09 15:19
EvHu píše:
Být tebou, zašla nebo zavolala bych si mu, aby o tom věděl, že chceš HP udělat a zrovna se zeptej, kolikátý den máš přijít. :wink: Tím nic nezkazíš :D

a kdy mu mám zavolat? chtěla jsem tam jít tak konec září nebo října, ale všechny ty MS mám dostat o víkendu :?

EvHu
Extra třída :D 12738 příspěvků 12.08.09 15:28

Tak mu zavoje zítra a v pátek jdi na krev…to budeš přece třetí den nebo čtvrtý. :wink: Ale radši bych se ho nejdřív zeptala, kdy máš opravdu přijít, kolikátý den cyklu. Nebo mu zavolej hned…ale to asi už neordinuje, co? :(

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.09 16:29

Holky, mohla bych se zeptat, jake hodnoty se v tom hormonalnim profilu zjistuji? 3 DC znamena 3. den menstruacniho cyklu? A hormonalni profil musi byt jen na pozadani lekare nebo si ho muzu nechat sama udelat a pokud ano, tak kde (v normal laborkach pri zdr. stredisku nebo v nemocnici)? Pokud nekdo vi i cenu, budu rada. Neznam nikoho, kdo by si to delal a ja po 2 mesicich snazeni uz rostu (ja vim, jsem netrpeliva, to je moje negativum). Dekuji predem.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.08.09 17:41

Evhu no spíš bych mu zavolala až příští týden a další cyklus bych šla na krev. ale nevím jestli mě nenadá, že je brzo, já mu řekla že se snažíme od prosince. Oficiálně se snažíme od února.

Anonymní: aspoň se přihlaš, když chceš s náma komunikovat neee? 8O :lol:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 12.08.09 17:42

ahoj, u nás se dělá už 2. den, tak ti to Lindo možná vyjde :wink:

ad anomymní - já bych ti zakázala přístup na emimino po 2 měsících snažení a žádný hormonální profil! :lol: co já vím, tak se dělá na doporučení gynekologa a podle mě ti ho žádný soudný gynekolog tak brzy po snažení neudělá, zase by sis určitě něco našla :wink: to chce klid!

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.08.09 18:16
Boriska píše:
ahoj, u nás se dělá už 2. den, tak ti to Lindo možná vyjde :wink:ad anomymní - já bych ti zakázala přístup na emimino po 2 měsících snažení a žádný hormonální profil! :lol: co já vím, tak se dělá na doporučení gynekologa a podle mě ti ho žádný soudný gynekolog tak brzy po snažení neudělá, zase by sis určitě něco našla :wink: to chce klid!

a myslíš že mě jo? doufám že mě nenadá nebo nevyhodí 8O :cry:
to já bych taky zakázala po 2 měsících snažení …

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 12.08.09 18:31

lindi - no taky nic moc délka snažení, do roka se to nemá hrotit :wink: , nevím, záleží na dr. Pokud máš MS cyklus normální, bez nadbytečných špinění mimo MS, pravidelný, tak bych to ještě asi nehonila, možná spíše zkusila vychytat ovulaci, jestli se snažíte správně :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.09 18:45

Slusne jsem se dotazala na jednu vec, o ktere nevim jak presne funguje. Muj „externi“ gynekolog by mi pozadavek jiste napsal, ale myslela jsem, ze muzu jit rovnou jako samoplatce. Vzhledem k tomu, ze moje telo se po prvnim diteti chova jinak, nekdy ba primo zvlastne (nebudu se rozepisovat) premyslela jsem o HP jiz pred snazenim, stejne tak jak jsem si nechala udelat veskery check up, PAP test a vnitrni UTZ. To beru ja i muj gynekolog jako normalni. Ono se da lehce ze 2 mesicu udelat i rok, kdyz je potreba, coz neni muj pripad. A to, ze pisu jako anonymni, ma zrejme sve duvody…Nicmene dekuji.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.08.09 18:49
Boriska píše:
lindi - no taky nic moc délka snažení, do roka se to nemá hrotit :wink: , nevím, záleží na dr. Pokud máš MS cyklus normální, bez nadbytečných špinění mimo MS, pravidelný, tak bych to ještě asi nehonila, možná spíše zkusila vychytat ovulaci, jestli se snažíte správně :lol:

Borisko:ovu se snažím vychytat testíkama a poznám to i bolestí v podbřišku. Teď začnu měřit BT. Jinak bych to normálně nechala být, ale kartářka řekla,že mimi budu mít až za 2 roky s porodem a že tam vidí nějaký problém s hormonama, a jehličky (tak proto ten hormonální profil)- a nemyslí si že jsem blázen s kartářkou. Jen se švagrové která se na mě ptala, všechno vždycky vyplnilo. A já chci vědět, jestli jsu v tomhle směru v pořádku a pak budu klidnější, takže pro klid duše. Navíc je tu i můj věk 8O

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 12.08.09 18:53

lindi - tak to jo, tak tfuj tfuj, hlavně že se dočkáš! já už bojuju tři roky - viz podpis :roll:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 12.08.09 19:18

Borisko já držím pěstičky mocinky moc - to čekání je šílené co? Kor u tebe a kam chodíš do diskuze? neznám tě :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >