Hormonální tělísko a kouření

Anonymní
14.8.20 15:10

Hormonální tělísko a kouření

Ahoj. Jsem extrémně plodná, máme tři děti. Klasickou antikoncepci jsem brala před dětmi 6 let, kouřila jsem, ale bylo mi 25 let. Vše bylo ok. Teď jsem si zas nechala napsat antikoncepci, jenže je mi 35 let, kouřím tak 1-4 cigára za den (v hospodě vic). Kourim od 19 let s přestávkami těhotenství a kojení… takže přestat by to chtělo, ale nevím, jestli to dám. Začínám mít strach z trombozy, proto jsem přemýšlela nad hormonalnim tělískem. Jen nevím co telisko a kouření, je to stejně nebezpečné jako antikoncepce? Do teď jsme používali kondom, jenže ten praskl, byla jsem na potratu, to už nikdy nechci… takže kondomům nevěřím. U nehormonalniho tělíska se bojím, že se pohne a bude to v pytli. Ještě otázka, s mám občas ráda celou partnerovu ruku uvnitř, to asi s tělískem nejde, že - aby se nehnulo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1566
14.8.20 15:20

Mam taky tři děti. Brala jsem antikoncepci tam mi nesedla žádná. Kondom nechtěl chlap. Tak jsem zkusila telisko mirena hormonální no a po roce mi odcestovalo do malé pánve tak jsem musela na operaci. Takze teď nemám nic a doufám ze to vždycky chlap stihne a když ne tak hold k pubertakum přibude mimino :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 15:40

@-Sára

Třetí dcerka je přes - „dám si pozor“, takto jsme to praktikovali 6 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 16:02

Neví někdo? Neřešil kouření s mudr?

• Citovat
  • Nahlásit
7703
14.8.20 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem extrémně plodná, máme tři děti. Klasickou antikoncepci jsem brala před dětmi 6 let, kouřila jsem, ale bylo mi 25 let. Vše bylo ok. Teď jsem si zas nechala napsat antikoncepci, jenže je mi 35 let, kouřím tak 1-4 cigára za den (v hospodě vic). Kourim od 19 let s přestávkami těhotenství a kojení… takže přestat by to chtělo, ale nevím, jestli to dám. Začínám mít strach z trombozy, proto jsem přemýšlela nad hormonalnim tělískem. Jen nevím co telisko a kouření, je to stejně nebezpečné jako antikoncepce? Do teď jsme používali kondom, jenže ten praskl, byla jsem na potratu, to už nikdy nechci… takže kondomům nevěřím. U nehormonalniho tělíska se bojím, že se pohne a bude to v pytli. Ještě otázka, s mám občas ráda celou partnerovu ruku uvnitř, to asi s tělískem nejde, že - aby se nehnulo?

Není možné třeba uvažovat o sterilizaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama