Hormony nebo PMS ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27
4.7.22 11:53

Hormony nebo PMS ?

Ahoj holky, před 2 roky mi bylo vyndaný tělisko po tom se tak do půl roku dostavila dušnost z ničeho nic se mi začalo špatně dýchat bolesti svalu kloubu pak už jsem se ani nepoznavala připadala jsem si jako v jiném světě. Absolvovala jsem snad všechny vyšetření všechno v pořádku dokonce jsem užívala i antidepresiva který mi samozřejmě nepomohly až nakonec jsem šla na gyndu tam mi zjistili PCOS a hormonální nerovnováhu napsala mi doktorka utrogestan na srovnání cyklu jelikož se snažíme s manželem o miminko tak antikoncepci užívat nechci když ho užívám cyklus mám pravidelný ale ten zbytek se nezlepšíl vždycky během toho měsíce je to tak nějak dobrý i to dýchání je o něco lepší ale když má přít menstruace nebo už ji mám tak je to 100× horší. Myslíte ze ta dušnost a to všechno souvisí s hormonama nebo PMS ale cely měsíc? Dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.7.22 11:58

Podle mě určitě. Já to takhle mám. A 14 dní před menstruací je vždycky peklo. To mívám i úzkosti. S tím dýcháním to občas mívám ale jen když se jakoby soustředim na ten dech, příprada mi že se nemůžu dodýchat. Já jsem po druhém porodu, a rozházené hormony mám pěkně :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
27
4.7.22 12:00

Jeee tak nejsem sama já už jsem si myslela ze jsem se zbláznila :D je to opravdu šílené každý den se modlím ať už mužů dýchat a ať mi je dobře. Netušila jsem ze hormony umí udělat takový bordel. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat