Snažení 2022 (35+)

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
130
1.7.22 10:13

Snažení 2022 (35+)

Zdravím všechny, co se snaží o miminko po 35. roce. Pojďme spolu sdílet strasti a radosti na cestě k vytouženému miminku. :*

Příspěvek upraven 01.07.22 v 11:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.7.22 11:11

Snažíme se letos od ledna a zatím nic. Ale my to nijak neřešíme. Děti máme. Teď jsem začala brát Nosifol a dáváme tomu ještě půl roku a končíme.
Anonym, protože to nechci šířit a vím, že sem chodí dvě kolegyně.

• Citovat
  • Nahlásit
130
1.7.22 11:18
@Anonymní píše:
Snažíme se letos od ledna a zatím nic. Ale my to nijak neřešíme. Děti máme. Teď jsem začala brát Nosifol a dáváme tomu ještě půl roku a končíme.
Anonym, protože to nechci šířit a vím, že sem chodí dvě kolegyně.

My se teď opětovně snažíme od prosince. Předtím jsme řešili rok svatbu, tak byla pauza a předtím jsme se snažili tak nějak napůl cca rok a bylo tam jedno biochemko a tenhle měsíc bylo druhý. No, snad se zase podaří a už to dopadne. Děti ještě nemáme. Mně je čerstvě 38, manželovi 41. Jinak jsem teď koupila Gynex kapky, tak uvidíme. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 11:24

@Stella Maxian věk máme podobný. Mně bude 38 a manželovi 41. Jsme spolu už hodně dlouho. Děti jsou poměrně velké a chceme „prcka na mazlení“. Chtěli jsme dřív, ale mladší dítko bylo a je celkem náročné, tak jsme čekali, až to bude jednodušší.

• Citovat
  • Nahlásit
590
1.7.22 11:26

Ahoj. Tak já úplně nespadám do kategorie snažilek 35+. I tak ti chci popřát hodně štěstí a ať se brzy zadaří 💪 🙂 mě je 38. Mám dva syny z předchozího vztahu a teď se stávajícím partnerem, který děti ještě nemá, čekáme mimčo. ( 20 tt) 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
1.7.22 11:31

@Ronyx Ahoj, moc gratuluji k miminku. :srdce: Děkuji za přání a zeptám se, jak dlouho jste se o miminko snažili? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
1.7.22 11:36

@Stella Maxian já máme to štěstí, že se do mě stačí „otřít trenky“ A jsem těhotná 😁 😅. Všechny tři děti byly na první pokus 😇. Nerada to moc někde píšu, když vidím, jak se některé holky trápí a nedaří se 😞 U třetího jsem si říkala, přeci jen už jsem věkem úplně někde jinde, než u kluků (10 a 6) to už nepůjde tak snadno, kvalita vajíček bude určitě už na prd. No a omyl 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 11:41

@Ronyx obě starší děti taky máme na první pokus. Ale je jim 11 a 8. Takže chápu, že to je jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
130
1.7.22 11:42

@Ronyx Tak to jsi dítě štěstěny. :mrgreen: Ale mám kolem sebe víc holek, který to mají podobně. Mně bylo teď 38 a zatím pořád nic. Předtím holt nebyl použitelný tatínek :D a teď, když už mám skvělýho chlapa, tak to není tak jednoduchý. Ale je pravda, že tomu dáváme volnej průběh a moc to nehrotíme. Beru to tak, že co se má stát se stane a všechno má svoje správný načasování. Máme domluvu s doktorem, že když to do podzimu nepřijde, tak to začneme řešit. :mrgreen: Víc mě spíš štvou ty kecy všech okolo typu: „A kdy bude konečně to mimčo, věk už na to máte, a aby to ještě vůbec šlo, a bla bla bla.“ To bych vraždila. :pocitac:

Příspěvek upraven 01.07.22 v 11:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
1.7.22 11:42

Ahoj,
píšu pro povzbuzení. O miminko jsme se snažili cca 2 roky. Po roce neúspěchů, jsem si taky pořídila Gynex kapky, pila jsem maliník a podařilo se mi otěhotnět vždy asi po 3 měsících užívání. Poprvé to bohužel nedopadlo. Nyní jsem ve 23tt. Přeji hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
1.7.22 11:45

@Gickone Zdravím a moc gratuluji k miminku. :kytka: :srdce: Já doufám, že kapky pomůžou. Nasadila jsem je minulý cyklus a povedlo se, jenže se to bohužel neudrželo a přišla hodně silná MS. Takže teď čekám, až odezní a hurá na další snažení. Takovéhle povzbuzení není nikdy na škodu, takže díky za něj. :) A jak prožíváš těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
1.7.22 11:49

@Stella Maxian to tě naprosto chápu. Z těch řečí by mě taky trefilo 🙈 je moc fajn, že máš k tomu takhle pozitivní přístup 🙂 a nehrotíš to, to je mnohdy velká brzda. Upřímně já už s třetím vůbec nepočítala, myslela jsem, že už mám splněno a budu si užívat toho, že kluci už jsou tak nějak samostatní a nepotřebují mě stále za zadkem. No osud tomu chtěl jinak 😅 navíc to vypadá, že budu mít první dceru, na to se taky musím psychicky připravit, vždy jsem byla taková ta typická mamča pro kluky. Neholduji ani růžovým oblečkům, ani panenkám a trendům ala Elza ani česání copánků a jiné… :mrgreen: No teď se budu muset nějak přeprogramovat 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
1.7.22 11:59
@Stella Maxian píše:
@Gickone Zdravím a moc gratuluji k miminku. :kytka: :srdce: Já doufám, že kapky pomůžou. Nasadila jsem je minulý cyklus a povedlo se, jenže se to bohužel neudrželo a přišla hodně silná MS. Takže teď čekám, až odezní a hurá na další snažení. Takovéhle povzbuzení není nikdy na škodu, takže díky za něj. :) A jak prožíváš těhotenství?

Když jsem otěhotněla, tak jsem taky dostala silnou „menstruaci“. To, že jsem těhotná 2 měsíce a bije srdíčko, jsem se dozvěděla od gynekoložky na běžné prohlídce. Proč jsem krvácela mi nikdo nevysvětlil. Pak začalo období stresu a strachu, že to nedopadne. Teď už mám za sebou amniocentezu a další testy, které naštěstí dopadly dobře, takže už si konečně dovoluji těšit se. Jinak mi nijak extra zle nebylo. Já měla spíš strašné výkyvy nálad a i z toho stresu jsem se chovala někdy fakt strašně. Manžel by zasloužil cenu za to, že to se mnou vydržel :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
1.7.22 12:06

@Ronyx Jak říkáš, osud to zařídil a tak to má být. :D Hele, já vždycky kolem sebe měla kluky, takže jsem byla taková ta super teta, co kupovala Spiderman a Batman oblečky, stavěla s klukama LEGO a hrála si s robotama a z toho důvodu jsem si pořád říkala, jak chci kluka. No a pak se bráchovi narodily dvě holky a najednou jsem česala copánky a náramně mě to bavilo. I když je pravda, že oni je do růžový moc neoblíkaj. Já bych holčičku brala hned. Kluk vyroste a na mámu pak prdí a pomalu jí ani nezavolá, kdežto holka je pak takovej ten parťák na pokec (slova mojí mamky). :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
1.7.22 12:27

@Stella Maxian to že se to říká vím 🙂 ale ne vždy tomu tak je. Znám i ženské, které na mámy kašlou a chlapy, kteří by se pro svou mámu rozkrájeli 🙂 takže to takto vůbec neberu. Každopádně jsem ráda za holčičku, bude to zase něco jiného, Nového. Teda pokud se z ní ještě nevyklube kluk 😅 2. Screening mám 12.7. Tam mi to řeknou už jistě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat