Cítím se jinak, můžu být těhotná?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 17:00

Cítím se "jinak"

Ahoj holky!
S přítelem se už půl roku snažíme o mimi, ale nějak se nám to nedaří, tak jsem to nějak pomale vypouštěla z hlavy🤷‍♀️

Mám nějak 15 dnů do MS a začala jsem si poslední dobou všímat nějakých věcí, co mi k sobě nesedí🙈
Naše zvířata jsou na BARF krmivu, nikdy před tím mi vůně masa nevadila, ale teď když si jen vzpomenu, tak se dávím🤷‍♀️ i celkově když si představím nějaké jídlo.. další věc je bolest hlavy a dnes strašná únava, bolest nohou.. a dnes mám i oteklé nohy, návaly horka… prostě se cítím „jinak“
K oplodnění by muselo dojít krátce před MS, která ale došla🤷‍♀️ příznaky nějak vnímám asi týden

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2235
29.6.22 17:08

Udelej test, na tolik priznaku uz by musel byt jasne pozitivni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 17:12

Pises ze mas 15dni do MS, coz znamena ze jsi cca v pulce cyklu a mela bys mit ted nekdy nebo uz ted nekdy byla ovulace a to bys po par dnech takovyhle priznaky podleme nemela. Pokud bys otehotnela minuly cyklus, tak by pravdepodobne uz minule menstruace nedošla, ale neni to pravidlo, nekdo ji ma i treba prvni dva mesice, ale porad by to znamenalo, ze uz bys ted mela silne pozitivni testy z toho minuleho cyklu :? takze uplne ti nevím no,..

• Citovat
  • Nahlásit
29762
29.6.22 17:12

Tak si udělej test, musel by být pozitivní, kdybys byla těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1791
29.6.22 17:46

Zkus test, ja se cítila divne po ms…oteklé bolavé prsa a neustale jsem mela bolest v podbřišku. Přitom ta ms posledni byla fakt silna.Sex 3dc a 14 dc prvni duch, no a v srpnu mam uz termín porodu :D I podle prvního screeningu vyšlo ze je maly o tyden starší a nesedelo to podle posledni ms, ted zas o další tyden ale to může byt I kvůli těhotenské cukrovce…Drzim ti palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10564
29.6.22 17:51

Nemáš covid? :lol: nebo je to z vedra… :nevim: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
29.6.22 18:12

Zakladatelko, u mě první těhotenství test pozitivitu dlouho neukazoval, ale naše fenka to poznala hned. Skákala po mě (úplně jinak) a pořád mi čuchala k břichu. Kamarádce prý zase hned reagovala kočka (začala jí škrábat a zdrhat :D )- Tak se podívej, jestli tvá zvířata nemají nějakou změnu chování. Držím palce :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12043
29.6.22 18:33

Test ani nezkousej, 15 dní do menstruace máš možná tak ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
29.6.22 18:36

@Zlaticko2017 mám fenu a psa, jsem v 19 týdnu a oba to mají úplně na párku. Stejně tak u mé ségry, doma fena i kočka a nikdo nic. Takže tohle bych jako ukazatel fakt nebrala. Je to spíš výjimečné, než časté. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
29.6.22 18:51

@Ronyx Mně můj doktor v nemocnici (ležela jsem měsíce na rizikovce, tak jsme hodně kecali) - když jsem mu to jednou hlásila s tím, jak je můj pes super - utřel, že je to úplně normální :lol: Tak bezva, tak to mám opravdu výjimečnou fenku :srdce: A je pravda, že od chvíle, kdy jsem první mimčo přinesla domů. se od něj nehnula a pro všechny tři moje děti byla vždy ta nejlepší chůvička na světě.
Zakladatelko, buď v klidu, moje první těhotenství potvrzeno testem až měsíc po prvním možném termínu testování a v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 21:11

Trpím na premenstruační syndrom. A mívám to samé. Uvidíš no. Ještě je brzy. Počkej na vynechání měsíčku.

• Citovat
  • Nahlásit
8712
29.6.22 21:15

Mně se v těhotenství z masa taky navalovalo, tak držím palce, třeba je to příznak :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat