Krvácení 8. den po ET

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
28.6.22 20:29

Krvácení 8. den po ET

Ahoj holky, potřebuji radu….jsem 8 den po ET, krásné prý až ukázkové blastocysty…od 2 dne mi začali bolesti jako na MS a dneska 8. den jsem šla na wc a zjistila, že jsem začala krvacet…zaskocilo mě to, protože já MS normálně sama od sebe nemám, musí mi ji vyvolávat, tak jsem nečekala, ze bych to sama od sebe dostala a ještě takhle brzo…potom mě napadlo jestli to třeba nemohl udělat utrogestan…beru ho 2-2-2, ze by mi MS vyvolal…četla jsem, ze i přes krvácení je porad naděje, že by tam embryjko bylo a dopadlo to dobře :nevim: mate někdo podobne zkušenosti? Test jsem si ještě nedělala, přišlo mi to brzo ☹️🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3375
28.6.22 20:32

@Mich00 utrogestan miva vetsinou opacny ucinek, MS drzi. Jinak sance je, ale spis mensi. Ale zitra ses 9. den, muzes klidne testovat, jestli tehotna ses, na 90% uz to test ukaze :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
28.6.22 20:56

@Mich00 Utrogestanem to určitě není. Zkusila bych test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11972
28.6.22 21:04

Nejspíš prostě dorazila menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
28.6.22 21:07

@DandátkoP Zítra zavolám do Caru a ráno udělám test..jezdit do nemocnice nemá cenu…snad to bude dobre…Dekuju za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
28.6.22 21:09

@karkarka přijde mi proste zvláštní, ze by to byla MS, když za poslední rok jsem to sama od sebe nedostala ani jednou, vždy vyvolavacky…a dříve když jsem to ještě jaks taks dostávala sama os sebe, tak můj cyklus trval třeba 35 dni…teď mám vlastně 24 den po začátku poslední MS, proto mi to přijde neuvěřitelný :( děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
28.6.22 21:22

@Mich00 tělo funguje po stimulaci úplně jinak, takže nemá cenu porovnávat co je u tebe obvyklé a co ne. Zřejmě to prostě tentokrát nevyšlo, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6256
28.6.22 21:59

@Mich00 měla jsem to stejně, bez vyvolávačky ani ránu a pak 10.den po ET dorazila naprosto ukázková MS. Po stimulaci se to tělo chová úplně jinak. Test si určitě udělej, ale spíš byh počítala s horší variantou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
28.6.22 22:02

@BrnackaM počítám s obouma variantama…četla jsem dobre příběhy, kde to dopadlo dobre ale i ty špatne…je to moje 3 IVF a 2. ET…u prvního jsem tohle vůbec neměla…máme ještě jednoho mrazacka, tak snad se zadari u nej :andel: děkuji moc za odpověď ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
29.6.22 09:49

@DandátkoP tak testik mám jasné pozitivní :oops: teď jen doufat, ze to krvácení neznamenalo nic hrozného…teď už mám jen slabé spineni, když jdu na wc🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
29.6.22 09:59

@kavenka testik mám jasné pozitivní, takže klasická MS to očividně nebude ale bůh ví co se tam odehrává teď🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
29.6.22 10:43
@Mich00 píše:
@kavenka testik mám jasné pozitivní, takže klasická MS to očividně nebude ale bůh ví co se tam odehrává teď🙈

Tak budu držet pěsti ať je vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
29.6.22 11:21

@Mich00 tak hodne stesti, aby se to udrzelo a vcerejsi ms to nesmetla :srdce: dej vedet pk jak to dopadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
29.6.22 11:37

@DandátkoP na gynde i v caru mi řekli, ze to nic nemusí znamenat, ze pokud nekrvacim nějak víc a nemám bolesti, tak se nic neděje a je to normální, zvedli mi jen dávky utrogestanu a 14 dni po ET se jim mám ozvat ;) děkuji moc :srdce: dam vědět :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6256
30.6.22 16:44

@Mich00 držím pěsti, ať to vše dobře dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat