Chceme druhé, pořád nic

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 09:57

Chceme druhé, pořád nic

Ahoj holky. Abych trochu osvetlila situaci. Už mám 6 lete dítě, bohužel s vážným kombinovaným postižením. DCERA nesedí, nemluví, je to vlastně pořád miminko. Ale těhotenství s ní bylo v pořádku. Vše se zvrtlo po porodu. Nicméně i přesto, že vyžaduje hodně zvýšenou péči, tak bychom si dokázali představit ještě jedno miminko. Ale znáte to, jak se člověk na něco upne, nejde to. Navíc i to první tehotenstvi s dcerou bylo vlastně zázrak, že se podařilo. Nyní beru půl roku utrogestan. Menses mám pravidelný, počítám plodné dny…nicméně pořád nic. Vím, že někdo se aktivně snaží třeba i pět let, sama jsem si řekla, že pokud to nevyjde do konce roku, zkusíme umělé oplodnění. Ale chci se přiznat, že se bojím aby to vyšlo. Aby dítě bylo zdravé atd…a nejhorší je to, že jako na potvoru se všem kolem mne daří jak otěhotnět, tak porodit zdravé miminko. Kdybyste jen věděly, jak závidím že někdo to má vše bez komplikací a já jedno dítě nemocné a druhé se nedari. Samozřejmě své dítě miluji, jsem na něj možná až nezdravé upnuta, možná proto bych chtěla i to druhé. No jen jsem se chtěla asi tady vypsat. Děkuji za anonym. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48
29.6.22 10:07

Asi se tu nedozviš nic jiného, než se na to neupínat. Zkusit třeba nepočítat ty plodné dny. Druhé miminko muže být určitě zdravé, znám rodinu, kde první bylo postižené a druhé naprosto zdravé :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
29.6.22 10:10

Ahoj, já mám za sebou několik ZT a ukončení těhotenství kvůli VVV. Teď jsem těhotná po IVF a modlím se. Pokud se snažíte dejme tomu čtyři roky, tak to už je hodně, takže ti radím navštívit nějaký CAR. Já se tomu taky bránila, ale IVF se přežít dá, navíc v tvém případě by se začalo s různýma vyšetřeníma a nejdřív by se zkusilo IUI.

Ale dobře vím, jak se cítíš, když se všem kolem daří otěhotnět a tobě ne. Za tu dobu, co se snažíme my, tak se v okolí narodilo asi 15 dětí, někomu první, druhé i třetí :zed: a já jen tiše závidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19894
29.6.22 10:22
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie