Hormony před KET

2580
3.1.20 06:52

Hormony před KET

Zdravím,

chystáme se na KET a v rámci přípravy bych ráda v cyklu, který bude co nejvíce ideální. Vitamínová příprava samozřejmě probíhá, ale ráda bych na začátku cyklu udělala kontrolu hormonů - napadá mě FSH, LH, estradiol… prolaktin… nechal jste prosím někdo kontrolovat ještě něco jiného? třeba progesteron?

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20795
3.1.20 10:24

Je to zbytečné. Veškeré hormony, co budeš potřebovat, stejně dostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.1.20 10:57

Ahoj, záleží jestli ti vůbec udělají krevní testy a takový rozbor. Mě teda v CAR o ničem takovém neříkali ani nenabízeli. Proběhl pouze ultrazvuk před MS a od druhého dne cyklu jsem začala užívat Estrofem, pět dní před KET se přidal Duphaston a obojí jsem užívala dál.
Dokror řešil pouze růst sliznice a jestli jsou v pořádku vaječníky. Krevní rozbor nebyl.
Co všechno užíváš za vitamíny??
Já dlouhodobě beru listovku, a před KET kontryhelové čaje a grepový džus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
3.1.20 11:23

@Sarkaa90 to neudělají to je mi jasné. Já bych si ráda skočila jako samoplatce, protože třeba prolaktin myslím otěhu brání docela dost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.1.20 11:43

Aha, tak to bohužel neporadím. Hodnotám zmíněných hormonů přesně nerozumím a ani nevím jak by se to dalo ovlivnit. Jakože bys výsledek rozboru ukázala v CAR a tam se s nima domluvila na konkrétních dávkách léků? Jestli by ti vyšli vstříc?
Mě další KET čeká zhruba za dva měsíce, předchozí KET jsem měla stimulovaný Estrofemem (ale nevím jestli to nebylo zbytečné, s růstem sliznice nemám žádný problém), navíc po těch dávkách se v daném měsíci zastavila ovulace. Byl to můj první KET, tak jsem do toho nerýpala a nechala vše na lékaři. Ale příště bych to chtěla pořešit víc, možná spíš KET v přirozeném cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20795
3.1.20 12:29

Dostaneš léky na růst sliznice a podporu progestronu. Nic víc není potřeba. Zase to tak nehroť, lékaři ví, co dělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat