Snažení, ovulace a MS

Anonymní
29.12.19 19:28

Snažení, ovulace a MS

Ahoj… Zacla bych tím, ze mam nepravidelny cyklus… Takze uzivam duohaston… Ale posledni 2 mesice ho nepouzivam a ms se srovnala… Snazime se uz pres rok o mimi, ale stale se nedari… V lednu jde pritel na spermio, tak se pak uvidi jestli to neni znytecne… Alr mam ted v hlave takovy zmatek… 16.prosince jsem byla na gynekologii a bylo mi zdeleno ze budu mit kolem 20 ovulaci… No nevim jestli probehla. Pidle bolesti a vytoku bych rekla, ze ano… Netestuji se.. Ale dnes jsem dostala MS, tak nevím jestli se jedna treba o to zahnizdovani ikdyz je krev cervena a nebo proste klasicka m3nstruace… Jelikoz posledni ms byla 30. 11 a trvala do 6.12..tak bych rekla, ze to MS je… Ale nechaou pak tedy tu ovulaci, ze je az kolem 20.. Uz jsem tajne doufala… Neni to asi uplne otazka… Spis jsem se musela vypsat… Hezky den.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

205
29.12.19 19:45

Jestli chces, napis mi sz. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5540
29.12.19 20:47

Je to nejspíš menstruace. Jestli byla ovu třeba 18.12. tak je to 12 dní po, coz je normální délka lutealni fáze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
30.12.19 12:23

Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se o miminko od června. Bohužel mi od toho června ještě nepřišla menstruace, takže mi gynekolog píchnul dvě vyvolávací injekce, stále nic.Pak přišel na to, že mám velmi nízkou sliznici-asi 3 mm a poslal mě do Reprofitu.Zde mi paní doktorka udělala testy a mimo jiné mi řekla, že s takto nízkou sliznicí je prakticky nemožné otěhotnět. Takže mi dala hormony, aby sliznice narostla-bohužel moje tělo je vůči nim imunní…A nic se nezlepšilo. Takže zvýšila dávku a přidala ještě další hormony. Které beru už skoro měsíc. Uvidíme, co bude dál. V půlce ledna tam jdu znova a uvidíme. Říkala, že pokud to nezabere, musíme vymyslet plán B.Jsem z toho docela zoufalá, protože mi bude už 35 let a miminko ve 40 už nechci. Mám už jedno dítě-otěhotněla jsem v 19ti letech přes antikoncepci-s jiným partnerem. Teď to nějak nejde a já netuším, proč…Přeju vám hodně sil, je to náročné..A moc a moc štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 21:40
@Anonymní píše:
Ahoj… Zacla bych tím, ze mam nepravidelny cyklus… Takze uzivam duohaston… Ale posledni 2 mesice ho nepouzivam a ms se srovnala… Snazime se uz pres rok o mimi, ale stale se nedari… V lednu jde pritel na spermio, tak se pak uvidi jestli to neni znytecne… Alr mam ted v hlave takovy zmatek… 16.prosince jsem byla na gynekologii a bylo mi zdeleno ze budu mit kolem 20 ovulaci… No nevim jestli probehla. Pidle bolesti a vytoku bych rekla, ze ano… Netestuji se.. Ale dnes jsem dostala MS, tak nevím jestli se jedna treba o to zahnizdovani ikdyz je krev cervena a nebo proste klasicka m3nstruace… Jelikoz posledni ms byla 30. 11 a trvala do 6.12..tak bych rekla, ze to MS je… Ale nechaou pak tedy tu ovulaci, ze je az kolem 20.. Uz jsem tajne doufala… Neni to asi uplne otazka… Spis jsem se musela vypsat… Hezky den.

To je klidně možné, že ovulace byla 10 dní před MS, nemusí to vadit. Já mívám ovulaci kolem 18. DC a MS okolo 29. DC. Doktor v CAR říkal, že to je normální a že je to pořád v pohodě. Zkus třeba příští cykly měřit teplotu a uvidíš, ono přesnější pohled získáš až po více měsících… a třeba do té doby už budeš těhu a ani se nestihneš sledovat :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama