Medrol a IVF

2193
2.1.20 13:24

Medrol a IVF

Ahoj holky,

máte prosím některá zkušenosti s užíváním Medrolu před a při IVF? Pomohlo vám to k miminku? Zaznamenaly jste nějaké vedlejší účinky?
Moc děkuju za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.1.20 13:33

@Margit. Tomanova já užívala jiné glukokortikoidy. Kromě toho, ze jsem trochu přibrala, tak jinak nic. :)

• Citovat
  • Nahlásit
2193
2.1.20 13:40
@Anonymní píše:
@Margit. Tomanova já užívala jiné glukokortikoidy. Kromě toho, ze jsem trochu přibrala, tak jinak nic. :)

Děkuju a pomohlo ti to k miminku? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 14:28

@Margit. Tomanova nevím, jestli zrovna tohle. První bylo ze čtvrtého pokusu - ale pokusu kdy jsem měla kortikoidy a druhé je ze sedmého - taky jsem je měla. :P

• Citovat
  • Nahlásit
3590
2.1.20 22:36

@Margit. Tomanova kortikoidy ti rozhodně k miminku nepomůžou, leda bys měla komplexní imunologické vyšetření, stanovenou diagnózu a Medrol naordinovaný od reprodukční imunologa. Ale je fakt, že Prednison a Medrol ordinují někteří doktoři v centrech jako lentilky a bezdůvodně :roll:
A chudáci ženský, co touží po dítěti do sebe ten sajrajt cpou v bláhové naději, že jim to "pomůže k miminku ". Bohužel jsem si tímto prošla taky. A vedlejší účinky? Krom zadržování vody, brutálního přibírání (12kg), výkyvů nálad ještě spousta jiných, horších, o kterých se mluví potichu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
3.1.20 06:05

@Berry77 ahoj, děkuju Ti za tvůj názor :kytka: samozřejmě jsem si tabletky nenaordinovala sama, ani lékaři v centru do kterého docházím.
Mám za sebou imunologické vyšetření s výsledkem protilátky proti spermiím i proti vajíčkům.
Jakou dávku léku si brala ty, žes měla tak velké nežádoucí účinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
3.1.20 10:31

@Margit. Tomanova neříkala jsem, že by sis je naordinovala sama, to by dost dobře nešlo, jsou na recept, pokud je máš na základě své diagnózy, tak je vše ok, záleží na tom, jak ti budou zabírat, jak moc máš imunitu zvýšenou, postupně by se z krve měl zjistit účinek. Ja brala 1-1-1, ale nezabírají mi, jsem kortikorezistentni. Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
3.1.20 10:52

@Berry77 Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42379
5.1.20 20:40

@Margit. Tomanova ahoj, máš imuno problém? Pokud ano může to pomocí. Mě to pomohlo, ale mám na prd imunitu

Aaa už to čtu. Mám taky protilátky proti spermiím i vajíčku a pomohlo to. 4ivf za sebou a jsem ve 29tt a jedno dítě mám. Mám za sebou 5 potratů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
5.1.20 21:06

@Ginuš mockrát děkuju za tvojí reakci :) budu doufat, že mi medrol taky pomůže :) měla nějaké nežádoucí účinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42379
5.1.20 21:09

@Margit. Tomanova hodně jsem přibírala. Je také důležitá kontrola krve, ale myslím, že jsem tě zahlídla v diskusi o dr. Malíčkové, to je jednička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
6.1.20 06:33

@Ginuš já jsem ji zkoušela napsat, ale odmítla mě s tím, že nechodím na kliniku se kterou spolupracuje…Tak nevím… No budu doufat, že mi to teď zabere. Mám snad jen lehce zvýšené ty protilátky, nic tragického…
jakou dávku Medrolu si brala ty? toho přibírání na váze se bojím :,( už takhle jsem hodně silná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42379
6.1.20 07:29

@Margit. Tomanova v jednom těhotenství 4mg a v tomhle 8mg a i 16mg, tělo se bránilo snad do 18tt naskakovaly mi další a další protilátky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2193
6.1.20 07:44

@Ginuš hlavní je, že to zabralo a ty teď budeš mít miminko :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42379
6.1.20 07:49

@Margit. Tomanova přesně tak. Držím palce ať se zadařï i tobě