Hotel Grůň v Mostech u Jabluňkova a tipy na výlety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kalka1
Povídálka 24 příspěvků 25.02.18 14:20
Hotel Grůň v Mostech u Jablunkova a tipy na výlety

Dobrý den, chtěla jsem vás poprosit o tipy na výlety do okolí hotelu Grůň na SM. Tento týden mají být dost silné mrazy a s dcerkou 2,5 roku tím pádem venku moc nepobudeme. Hotel má sice nějaké vyžití, ale musíme vymyslet program na celý týden.
Chceme zajet do Wisly do aquaparku a rádi bychom i někam do většího dětského centra apod., kde by se dcera mohla vyřádit. Tak budu ráda, pokud něco poradíte. Děkuji. :-)

Reklama

Reakce:

Ronda1
Stálice 99 příspěvků 25.02.18 15:12

Pro děti je super v Ostravě FunPark Žirafa(prolizky, klouzacky, hracky) opravdu vyziti…

aledud
Kecalka 407 příspěvků 25.02.18 15:18

Ve Vendryni (kousek od Třince) je hotel Vitality, je tam taky bazén. Potom vím, že je tam muzeum v „Dřevjance“ mívají tam i program pro děti, ale nevím jak často a potom je tam nějaké rodinné centrum myslím „Mostík“ - vše by to mělo být na webovkách www.mostyujablunkova.cz Jinak mě nic nenapadadá, a taky se připravte, že tam je ještě chladněji než píšou v předpovědi, já tam odtud pocházím, když mi volá mamka, že je tam celodenní mlha a -15, tak já jen 70 km jinde - jasno a -8.

kalka1
Povídálka 24 příspěvků 25.02.18 15:28

@aledud Děkuji, Vitality známe, už jsme tam párkrát byli. Jsme z Havířova, takže kousek, ale vyžití pro děti tm směrem moc nevíme. Na mrazy jsme připraveni, co se dá dělat, na druhou stranu lepší než v inverzi sedět doma ve městě. :-/

aledud
Kecalka 407 příspěvků 25.02.18 15:44

Snad budete mít sluníčko, bývají tam často mlhy a potom je to vesnice a zrovna eko tam mnozí netopí! Já jsem tam vzala loni v létě kamarádku, tak jsme hlavně chodili po horách, v tu zimu opravdu víceméně jen ty lyže, boby ale určitě se nějak zabavíte. Já když jsem vyprávěla svým dětem, že jsem párkrát cestou ze školy zapadla do sněhu a nemohla se ani hýbat, mysleli, že si dělám prdel, ale opravdu ty zimy jsou tam dlouhé a sněhové. Tak si to pěkně užijte, snad bude mít ještě někdo nějaký nápad.

kalka1
Povídálka 24 příspěvků 25.02.18 15:50

@aledud Dekuji moc, verim, ze nam to ty mrazy nebudou moc kazit. Mame boby i sanky, ale v tomhle se venku da vydrzet tak pul hodinky a dost. Neberem ani snb letos, pri minus 15 by se nam ani nechtelo.
Treba jeste bude mit nekdo tip na neco dalsiho. :-)

MaJiKa
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 25.02.18 19:06
@kalka1 píše:
Dobrý den, chtěla jsem vás poprosit o tipy na výlety do okolí hotelu Grůň na SM. Tento týden mají být dost silné mrazy a s dcerkou 2,5 roku tím pádem venku moc nepobudeme. Hotel má sice nějaké vyžití, ale musíme vymyslet program na celý týden.
Chceme zajet do Wisly do aquaparku a rádi bychom i někam do většího dětského centra apod., kde by se dcera mohla vyřádit. Tak budu ráda, pokud něco poradíte. Děkuji. :-)

Dětský koutek Gajánek v Třinci nad Albert Hypermarket http://www.gajacentrum.cz/…gajanek.html

Příspěvek upraven 25.02.18 v 19:08

mrav
Echt Kelišová 8532 příspěvků 25.02.18 19:07

Z Mostů se vpohodě dostanete do čadce, odsud je možný přejezd přes Skalité do Zwardoně - česko- Slovensko - Polsko, nebo je z čadce možné dojet do Oščadnice.

MaJiKa
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 25.02.18 19:16

@kalka1 U nás dneska přes den -8 a s 22 měs. dcerou jsem venku byla, na sáně nechtěla, tak jsme chodily pěšky, čmárala rampouchem do sněhu, pomáhala nosit taťkovi dřevo do kotelny, proháněla sousedovic kocoura :) No vydržela tam asi hodinu a půl, domů se jí ani moc nechtělo. Já už jsem měla zmrzlé ruce a nohy, tak jsem šla spíš kvůli sobě. Takže myslím, že pokud budete v pohybu, a nebude moc velký mráz, tak se to dá ;)

vaks
Kecalka 139 příspěvků 26.02.18 00:34

Doporučila bych na zahřátí taky toho Gajánka, krytý bazén v hale Stars a relax centrum také v hale(mají tam vitální svět-saunování, otužování atd. přizůsobené malým dětem),dcerka tam chodila se školkou a moc se jí to líbilo…bydlíme nedaleko od Mostů a zas taková hrůza zasněžená to tady není ;) mrazivo je, ale chodíme s dětma každý den ven a 2h. i více v poho vydrží :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama