Houpací plastový koník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 29.07.11 22:39
houpací plastový koník

Ahoj holky,přemýšlela jsem,že bych naší Janičce k prvním narozeninám koupila tohoto plastovýho koníka http://www.baby.tomtex.cz/…670,148.html
Máte s tím prosím některá zkušenosti?Moc děkuju :kytka:

Reakce:
rybkabezvody
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 29.07.11 22:48

jukni sem https://www.emimino.cz/…tikes-21487/

jinak já ho koupila k roku a už měsíc s ním malá chodí jako s chodítkem, houpat se prostě zatím neumí :-(

babababa
Kecalka 378 příspěvků 29.07.11 23:34

Koníka máme a je to super hračka.Syn si s ním hodně vyhrál.

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 29.07.11 23:54

Jeee, presne toho mame doma. Syn ho dostal v roce. Je to teda desnej a velkej kram :oops: , ale je to jedna z hracek, se kterou si hraje do ted (tri roky). Takze za me ano, u nas se vyuziva.

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 30.07.11 00:54

Náš malej ho dostal k prvním narozkám a houpe se furt, takže za mě jooo :palec:

strace
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 30.07.11 07:55

Máme ho doma v modrém :-) Dostal ho taky k prvním narozeninám a je to jedna z jeho nejoblíbenějších hraček :palec:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 30.07.11 08:28

Máme doma to stejné, ale pejska, je hezčí, a děti se na něm houpou pořád.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >