Houslový podbradek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 18:11
Houslový podbradek

Holky hraje tady některá na housle? Mi se na pavoukovi rozervala bužírka a nemůžu zaboha přijít na to, jak tam nasunout novou! Zkoušeli jsme to celá rodina a nejde nám to. Je na to nějaký fígl? Nebo jsme tak leví :think: Prosím poraďte :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stazka
Kelišová 5520 příspěvků 20.12.10 18:40

No na housle sice hraju, ale tohle jsem nikdy neresila. :mrgreen:
Co burizku nariznout a pak ta tu nohu vlozit? (jestli jsem teda dobre pochopila, v cem je problem)

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 20.12.10 18:49

Ja mam pavouka z dratu a jakesi mekke peny, takze buzirku jsem nikdy neresila a podbradnik mam dreveny :think: :mrgreen:

QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 18:57

Asi pochopila :palec: Je to to „zkroucené, co se dotýká houslí“. No ta bužírka kdyby se nařízla tak by tam asi nedržela. Ale vyzkouším. Pravě původně to bylo nasunuté(z obchodu) no a nám to nasunout nejde :roll: Já to řeším poprvé, a to hraji 19 let :oops: http://www.nastroje-hudebni.cz/adetail.php?…

stazka
Kelišová 5520 příspěvků 20.12.10 19:08

Pockej, a kde na nem mas tu buzirku? Ja mam uplne presne takovej a o zadne buzirce nevim, ja ji mela jen na tom starsim typu, kde ta noha byla drat potazeny burizku - ten myslis?
Ja se ale obavam, ze to jinak nez nariznutim na ten drat nedostanes, podle me to vyrabi tak, ze obuzirkovany drat vytvarujou. :think:

Nejlip honem napsat Jezuchovi, ze nutne potrebujes oveho pavouka! :palec:

QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 19:09

Já jsem popletla název, není to podbradek, ale RAMENNÍ PODPĚRKA :oops:

QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 19:15

Nějak to tam musí jít, protože v balení s pavoukem bylo i 6 náhradních bužírek. A když to tam nebude tak se odře lak na nástroji :think: A neřekla bych že je to drát, spíš plochý výlisek :think: A pro mě je zbytečné psát Ježuchovi o nový, když vrzám jen doma pro radost :mrgreen:

Nějak to tam narvat musííím :cert:

IlkaV
Echt Kelišová 8097 příspěvků 20.12.10 19:16

Já taky nevidím nikde žádnou bužírku, na těch nožkách je nějaká jako pěna. Já v hudebce řeším že se třeba část jakoby roztrhne-či odlepí, a tak to zalepíme a když to nejde, tak vyhazov, ono s tím moc nejde, bych taky radila normálně koupit nový. Jak dlouho ho máš? opěrka je spotřební zboží a holt po nějaké době je třeba ho vyměnit, pokud se to rozbylo a je to v záruce, tak bych to řešila reklamací (také i to jsem si zažila). A ty máš přímo toho Kubíčka, nebo nějaký jiný typ?

IlkaV
Echt Kelišová 8097 příspěvků 20.12.10 19:19

Aha, takže ti vypadla jakoby ta guma, co je potažená na tom drátě? Tak to mi tam náhradní šla, to se mi sedřela taky nedávno a nebyl problém to nasadit,ale dávala jsem to na levnější variantu Kubíčka, Fom - asi za 300Kč
Dneska se dá sehnat obyčejný pavouk i levněji, jsou to teda číny :-? ale pokud nehraješ často a nevadí ti to, tak bych se nerozčilovala a vzala nový.

ww píše:
Nějak to tam musí jít, protože v balení s pavoukem bylo i 6 náhradních bužírek. A když to tam nebude tak se odře lak na nástroji :think: A neřekla bych že je to drát, spíš plochý výlisek :think: A pro mě je zbytečné psát Ježuchovi o nový, když vrzám jen doma pro radost :mrgreen:Nějak to tam narvat musííím :cert:
QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 19:20

Ano mám přesně takový, ale už asi 13 let :palec: z toho jsem asi 5 let vůbec nehrála :cry: Nějak to přece musí jít, když to bylo v základním balení. Myslím tuto bužírku:http://www.clarina.cz/…-a-podbradky

IlkaV
Echt Kelišová 8097 příspěvků 20.12.10 19:50

ta gumička by tam měla jít nasadit, to netuším proč nejde, je jako malá?že jí nenasadíš? fakt jinak nevím jak pomoci.

QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 19:53

Je hodně těsná, a ten materiál je takový…no…„protizkluzový“, zadrhává se to :think: Zkoušeli jsme to celá rodina a akorát jsme 2 rozervali :roll:

IlkaV
Echt Kelišová 8097 příspěvků 20.12.10 19:57

No já vím že jsme do školy kupovali nějakou čínu a půlka jich právě přišla s rozedřenou tou gumou a náhradní na to vůbec nepasovali, tak jsme to obratem poslali zpátky na reklamaci.....
Je pravda že Wolf i Kubíček jsou trochu dražší pavouci, a co si zkusit zajít do hudebnin, občas mívají gumu samostatně univerzální, třeba by tam za 20kč měli takovou která na to bude pasovat, nic jinýho asi nevymyslíme, když očividně náhradní v balíčku k tomu vůbec nesedí :-?

QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 20:02

Asi máš pravdu. Zajdu do hudebnin pro novou. Mi nešlo do hlavy proč to nejde, myslela jsem si, že jsme asi leví :lol: a navíc celá rodina :mrgreen: Ale asi bude chyba opravdu na straně pavouka, resp. gumiček :think: Děkuji holky za vaše komentáře :kytka:

stazka
Kelišová 5520 příspěvků 20.12.10 21:55

Možná, že jak to leželo dlouho, tak ta guma ztratila elastičnost a nenatahne se tak. Vezmi pavouka do hudebnin, at Ti to rovnou i nasadi! :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama