Hra na tabletu pro nejmenší

1100
17.3.17 13:39

Hra na tabletu pro nejmenší

Pěkné odpoledne. Ráda bych zkusila s 2,5letou dcerou nějakou smysluplnou hru pro nejmenší děti na tabletu. Máte, prosím, nějaký tip? Co jsem dohledala, tak samé omalovánky nebo spíše pro starší děti.
Dcera má moc ráda stolní hry - zjednodušené pexeso, pokus o domino, Moje první hra s krtečkem, Říkanky pro batolátka s hledáním obrázků atd.
Díky za tipy
Dana z Tábora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2797
17.3.17 13:42

Super nápad, také mě zajímají nápady ostatních :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
17.3.17 13:47

Žádná hra na tablet pro tak malé děcko není smysluplná :nevim: nebo jo?

• Nahlásit
  • Citovat
5708
17.3.17 13:47

@dana.dv máme Výukové kartičky i Abecedu od PMQ SOFTWARE, je to teda placené, ale kluka to baví už dlouho (o písmenka si řekl sám)
A pak Lego Duplo hry jsou zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18978
17.3.17 13:49
@Doe_Jane píše: Žádná hra na tablet pro tak malé děcko není smysluplná :nevim: nebo jo?

Taky mě napadlo, proč zybtečně dítě brzy učit na tento druh zábavy.

Ať staví z dupla, maluje, plácá bábovky, hraje si na vaření a na obchod, hraje pexeso a stolní hry, dokud to jen jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
971
17.3.17 13:49

Smysluplné to není ale malého baví „BUBLINKY“ když už není zbytí a je nemocný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
17.3.17 14:05

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5769
17.3.17 14:09

Vykašlete se na tablet! My vzali tablet malému do auta, pokud někam cestujeme, pouštíme na něm pohádky. Před 2 lety jsme byli na horách, pár kluků tam hrálo hry na tabletu, samozřejmě mu ukázali co a jak a od té doby sedí kjaždý den 2 hodiny u tabletu a jede minecraft. Je mu 5 a teď je to jediné co ho baví. Nadávám si za to pořád!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
17.3.17 14:11

@Doe_Jane Ježíš to jsem čekala, kdy se nějaký moralista ozve :mrgreen: :cert: :zed: tema diskuze je jasné z názvu, když s tím nesouhlasíte, tak sem nelezte :jazyk: založte si svou diskuzi s názvem: jak v dnešní hrozne době ničí rodiče zdraví svých miláčků počítači, notebooky a tablety :lol: :lol: :lol:
PS: samozřejmě že si hrajeme na písku, malujeme, lepime, chodíme na procházky atd. Ale jsou chvíle kdy i takovouto hru pro mrnousky využijeme ???? ale mám kamarádku co nemá ani televizi a nechybí to jí ani celé rodině :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
17.3.17 14:16

@ppaja co ty reaguješ tebe jsem se vůbec neptala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2029
17.3.17 14:16
@Svistice píše:
Taky mě napadlo, proč zybtečně dítě brzy učit na tento druh zábavy.Ať staví z dupla, maluje, plácá bábovky, hraje si na vaření a na obchod, hraje pexeso a stolní hry, dokud to jen jde.

Naprostý souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4066
17.3.17 14:18

Jde o to jak je sikovna. Mala mela 2 na konci prosince. Ma tablet pro deti od Maxipsa (je tam profil pro az ctyri deti, nastavis na jaky web muzou nebo uplne vypnes net, nastavis od kdy do kdy a jak dlouho a kolikrat za den muzou decka hrat nebo to jde prepnou jako normal tablet…) Dostala ho kdyz byla v nemocnici od prarodicu a muze hrat jen chvilku rano a chvilku vecer - samozrejme jen kdyz nezlobi..
Ma tam hry stahnute od maxipsa typu hledej neco nekde, pismena, slova,.. a pak stahnute normalne takoveho veterinare kde leci zviratka, zviratkovou skolku, skladacky takovych puzzle, i omalovanky, pismenka, hovinko (to se krmi, leci, oblika, hraje se s nim..).. jsou to asi hry pro starsi deti nevim, jde ji to a pochopila to sama a rychle.. sama si to umi pustit, klika uz i mysi kdyz se nacpe me na klin k pocitaci..
V pripade zajmu muzu jit hledat nazvy :-) :mrgreen:
Edit: kdyz je hezky jsme furt venku, mame velkou zahradu, tramposku, pisek, houpacku, odrazedla.. stavime i z lega i cteme knizky, chodime cvicit se stejne staryma detma a skladame puzzle a jine hry.. v nemocnici to pomohlo kdyz musela s kapackou lezet a ted kdyz si nevzpomene to ani nevytahujem. Je to proste za odmenu :-) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
508
17.3.17 14:23

@Doe_Jane @Svistice I můj názor. Ať si hrají raději normálně, nevidím důvodu, proč už jako mimina maj čučet do tabletu nebo počítače a kazit si mozky a oči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
17.3.17 14:27
@misalin píše:
@Doe_Jane @Svistice I můj názor. Ať si hrají raději normálně, nevidím důvodu, proč už jako mimina maj čučet do tabletu nebo počítače a kazit si mozky a oči.

jo jo, já jsem nic neřekla na to že si občas děcko vezme tablet když je nemocné, my to sice nemáme ale kdybych měla tak občas pustím pohádku, ale spíše jsem reagovala na ty „smysluplné“ hry

• Nahlásit
  • Citovat
1185
17.3.17 14:28

Jsem pro nějaké pexeso třeba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie