Hrající nočník

1782
9.2.08 21:16

hrající nočník

Maminy, zajímalo by mě, jestli některému vašemu dítku pomohlo, že nočník zahrál po vyčurání či kakání melodii?

Bára ma sice ještě čas. Má 16 měsícu na nočníku sedí, ale skutek utek. Když někdo sedí na WC, tak říká, že děláme eeeee (a když se ji zeptám, jestli tam bude dělat eee, tak řekne že ne, ukáže na plenku, že tam eee ano - samozřejmě odebráni plenky nepomohlo, počurané štrample jsou ji šumafuk). Tak jsem ji zkoušela vy:,–(it na záchod, ale výsledek stále stejný - se nic nekoná, maximálně ji to po dvou minutách přestává bavit a natahuje se po spreji nebo po záchodové štětce. Eeeee sice řekne, ale až je pozdě :evil:

Dík Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5139
9.2.08 21:33

Tak mi máme hrací nočník a máme to spíš proto aby neměla tak moc pročurané plenky a moc to zatím nehrotíme ale jak jsme ji na to poprvé po:,–(ili tak hned věděla že má tlačit a prděla jak starý chlap :lol: a když jsme vystihli tak se i vyčurala.Po radách že se má chválit tak jsme vždycky tleskala a chválila jak je šikovná.Ted když ji dám na nočník tak se vždycky vyčurá protože má ráda to veselí a jak to začne hrát tak si sama tleská a vypadá jakoby sama se sebou byla spokojená příjde mi že kdyby to nehrálo tak ji to ani nebaví, protože bych nevěděla kdy se vyčurala a tak bych chválila za něco co natálka netuší že je to za to.Takže tak.Dneska se nám tam podařilo čurat 7 krát tak doufám že se budeme zlepšovat doufám že jsme trošku poradila.Nejdřív jsme to vůbec nechtěla ale ted je to super akorát mi to někdy hraje v uších protože než to vyliješ tak to pořád hraje :twisted: ale jinak paráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6358
9.2.08 22:21

Taky máme hrací nočník a musím říct, že u mladší dcerky má úspěch. U babičky má obyčejný a ze začátku jsme jí tam museli taky zazpívat, když se vyčurala :D
První holčička na něj moc nereagovala, ale ona byla na to chození na záchod či nočník pomalejší. Začala si říkat až ve třech letech. Naproti tomu mladší začala po druhých narozeninách, takže to vyšlo před vánoce, ale zvládla to dobře a teď už se týden ani nepokakala!!! Hurá!!!
Takže je to asi individualní. Ale rozhodně bych to s ním zkusila, třeba jí to nadchne. Držím palce, ať se daří!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
9.2.08 22:25

Lucy, hrající nočník jo?? :lol: :lol: :lol:

Jsou děti, které to motivuje k tomu, aby si na něj sedli, to asi jo. Já znám spíš zase případ, kdy ten hrací motorek museli vyndat, protože malej vždycky přestal cokoliv dělat, když to začalo hrát. Začal čůrat, nočník začal hrát a on to stopnul, a zadržoval. Takže i tak můžou děti reagovat. Jeho to vysloveně asi rozptylovalo, ale věřím, že opačných dětí je více :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
10.2.08 09:11

U nás měl velký úspěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.2.08 20:23

My ho neměli a šlo to taky. Ale u sousedů se moc líbil - holčička tam lila svoje pitíčko,aby to hrálo. Takže ho museli pak zrušit a koupit obyč.
Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
242
22.2.08 23:54

Ahooj,
pomohl hlavně mě, v začátcích, kdy malý trůnil třeba 30min. a já čekala a doufala, nemusela jsem ho neustále nadzvedávat a koukat, jestli něco udělal. Teď, když už je starší, je rád, že hraje písnička a že ho pochválím:) Někdy nám nočník stávkuje a malý si donese svoje nářadíčko, že ho spraví, je to sranda. Hodně trpělivosti při učení, my máme to nejhorší už za sebou :D

Desire + Ondra/28m/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
15.12.10 14:12

Ahoj,
chci koupit k Vánocům hrající nočník, ale nevím jaký. Klasiku nízkou nebo to křesílko? Jaké jsou Vaše postřehy? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2470
15.12.10 14:22

tak prcek se toho hracího nočníku bál ..takže se použil fakt párkrát a vystřídal ho ten klasickej.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
16.12.10 11:51
lucikry píše:
Maminy, zajímalo by mě, jestli některému vašemu dítku pomohlo, že nočník zahrál po vyčurání či kakání melodii?

Tak já mám zatím zkušenost akorát se starší- a tam byl hrací nočník jako super hračka :mrgreen: Babička ji to chtěla naučit (já neměla trpělivost),tak tam kapaly vodu,to se děsně líbilo,takže potom malá lila do nočníku svoje pití…tahala ho do koupelny pro vodu,ještě ho nosila jako klobouk :wink: Do dvou let ani kapku!! Pak si to najednou rozmyslela a ze dne na den odmítla plíny,nechtěla je ani na noc :lol: a chodila jen na nočník.Naštěstí se nikdy do postele nepočůrala.Takže teď si taky říkám,kdy začít zkoušet nočník…ale nebudu to nějak hrotit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
16.12.10 11:53

lucikry -tak se mi ty příspěvky scucly,ale vyznáš se,viď? :oops: Jsem umělec… :roll: A už se mi to nechtělo přepisovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
17.10.11 15:38

Mate skusenosti s hrajicim nocnikem? Pomohlo Vam to?
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
18.10.11 13:59

tak my jsme případ, že pomohl :palec: . Na starej sem ho nemohla donutit sednout. Ve 26měsících jsme koupili hrací, vyndali z bedny, dali na zem, malej na něj sednul sám, během pár vteřin se vyčůral, nočník zahrál, já se radovala, tleskala, a malej začal chodit na nočník :lol: U nás to opravdu takhle jednoduše zafungovalo. Jen na spaní pořád potřebujem plíny :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
6.1.12 11:13

My jsme zrovna v procesu učení a po neúspěchu normálního nočníku jsme zkusili hrající a úspěch! Je to kachnička od FP, melodie je veselá, docela tichá a hlavně je to sedátko moc pohodlný, takže malá si tam v pohodě trůní docela dlouho bez protestů. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
6.1.12 11:21

Tak mého syna hrající nočník tak vyděsil, že jsem ho potom 4 měsíce nedostala vůbec na žádný nočník :,( :,( :,(
Dostal hysterický záchvat a dlouho mi trvalo, než se mi ho podařilo uklidnit…

Od té doby jsme se hrajícím nočníkům vyhýbali. A když šla nočníkovat dcerka, tak měla nočník po synovi, a později si v obchodě sama vybrala hrající, když paní prodavačka ukazovala, jak funguje. Používala ho asi dva měsíce a potom začala chodit na záchod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama