Hrozí další světová válka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chs.jasmin
Echt Kelišová 8777 příspěvků 27.09.14 18:26
Hrozí další světová válka?

Ahoj,

jaký máte názor na spory na Ukrajině a s Muslimy? Myslíte, že se to dopracuje tak daleko, že bychom i my mohli být v ohrožení? Prožíváte to nějak? Nebo to stále berete jen jako bitvu o ropné zdroje mezi Muslimy a Amerikou? :think: nebo na to máte ještě jiný názor? Co si o tom myslíte? Cítíte se ohrožené?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 18:28

Já ne. Nebojím se smrti.

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 27.09.14 18:30
@Anonymní píše:
Ahoj,jaký máte názor na spory na Ukrajině a s Muslimy? Myslíte, že se to dopracuje tak daleko, že bychom i my mohli být v ohrožení? Prožíváte to nějak? Nebo to stále berete jen jako bitvu o ropné zdroje mezi Muslimy a Amerikou? :think: nebo na to máte ještě jiný názor? Co si o tom myslíte? Cítíte se ohrožené?

Proc anonymne? jinak ano strach určite máme u nás všichni nikdo neví kdy jim rupne v bedně

Příspěvek upraven 27.09.14 v 18:31

Linve
Kecalka 282 příspěvků 27.09.14 18:30

Mně přijde, že média ty války nějak až moc nastolujou… Když nemohou psát o Ukrajině, je na titulce konflikt s IS, když je v klidu IS, je zas Izrael vs. Palestina. Nevím, co je záměrem médií, ale přijde mi, že v tom začínají hrát větší roli, než samotné státy. :think:

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 27.09.14 18:30

V tydnu tu bylo to stejne tema, zkus pohledat.

Nesleduju, nectu, nebojim, se :nevim:

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 27.09.14 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj,jaký máte názor na spory na Ukrajině a s Muslimy? Myslíte, že se to dopracuje tak daleko, že bychom i my mohli být v ohrožení? Prožíváte to nějak? Nebo to stále berete jen jako bitvu o ropné zdroje mezi Muslimy a Amerikou? :think: nebo na to máte ještě jiný názor? Co si o tom myslíte? Cítíte se ohrožené?

Já ne. Nebojím se smrti.

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 27.09.14 18:37

Jednou určitě přijde, ale bude to tak rychlé, že se o tom nestihne ani založit diskuze na emiminu. Natož dvě. Bojím se, ale ne o sobě - bojím se o svou rodinu. Nejsem ovšem v pozici, kdy bych tento počin mohla jakkoli ovlivnit, proto se tím nezabývám a neřeším.

Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 27.09.14 18:39

https://www.emimino.cz/…2014-203911/ Ahoj, koukni dyžtak i sem :)

Ale nevím proč, strach mám, podle mě jestli se něco stane, bude to stát za to.. :nevim:

Příspěvek upraven 27.09.14 v 18:42

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 18:41
@H8N2O4S píše:
Jednou určitě přijde, ale bude to tak rychlé, že se o tom nestihne ani založit diskuze na emiminu. Natož dvě. Bojím se, ale ne o sobě - bojím se o svou rodinu. Nejsem ovšem v pozici, kdy bych tento počin mohla jakkoli ovlivnit, proto se tím nezabývám a neřeším.

Mám stejný názor. Bohužel (dle okolností bohudík :nevim: ) mají některé státy dle mého názoru tak vyvinuté zbraně, se kterými se rozhodně nechlubí médiím, díky kterým můžou v mžiku vyhodit do vzduchu půlku Evropy a nezmůžeme nic. Já se proto ničím takovým nijak nestresuju, protože to nijak neovlivním a ani nikdo z mého okolí se nestrachuje a moc se o tom nebaví..

Špageta
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 27.09.14 18:42

Dneska je snad bio 120… stejné téma tu bylo ráno.
Boje s IS neberu jako bitvu o ropné zdroje (tak jednoduché to podle mého není). Ohrožená se cítím jen lidskou hloupostí, fanatismem a zbabělostí.

quickyq
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 27.09.14 18:45

Proč je tu tolik stejných témat? A proč nenapíšeš do stávajících, poměrně nových témat?

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 27.09.14 18:46

Co svet svetem stoji probihaji valky :nevim: nebojim se..svycari nevalci 8)

chs.jasmin
Echt Kelišová 8777 příspěvků 27.09.14 18:53

@quickyq :nevim: Nevšimla jsem si ji.. Tak proč by ne?

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 27.09.14 19:01

Myslím, že teď válka nebude. Tedy celosvětová. A muslimové? My to už nezažijeme, ale počítám, že naše děti už ano - tím, jak se do Evropy stěhuje čím dál víc muslimů, tak přejde pár let a bude jich tolik, že se jejich zástupci dostanou při volbách do vlád zemí. A hned poté začnou měnit Evropu k obrazu svému. Zruší soudy, zavedou šaríju, nařídí ženám se zahalit, zakážou a přikážou to, co je pro ně normální. Kdo se bude bouřit, toho zavřou nebo zabijou (pokud neuteče do ciziny). Jen je otázka, co budou dělat s nevěřícími a s tím, že pokud bude muset zůstat ze dne na den doma několik milionů žen, co se stane s ekonomikou a fungováním států.

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 19:05

Lidi vy fakt nemáte co na práci? :zed: Furt řešit takový kraviny :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >