Válka od 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 24.09.14 23:19
Válka od 2014

Dobrý večer maminky.
Sedím tak v pokoji a čtu noviny, od bulváru až po nezávislé zprávy… a já jakožto nebojácná osoba začínám mít strach z budoucna a války.
Nechci konkrétně probírat kdo za to může, co nás čeká apod…

Zakládám toto téma abych zjistila, zda je někdo další, kdo má obavy a jaký zkrátka máte názor vy, maminky, od chvíle, kdy jsem těhotná, mám dost strachu navíc…

Tak mě zkrátka zajímá, jaký máte pohled a třeba mě uklidníte, hih… :mrgreen: :roll: :think:
:hug:

Příspěvek upraven 24.09.14 v 23:27

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tečička
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 24.09.14 23:23

Také mám strach. Ne o sebe, ale o svou malou tříletou dceru. Co jí asi tak čeká, jestli jí dokážu ochránit, jestli se jí něco nestane :think: Mám strach z války i z muslimů

Dufka
Kecalka 387 příspěvků 24.09.14 23:24

Muzu ti rict, ze zacinam mit taky krapet stazenou zadnici. Nevim jiste, jestli zrovna z valky. Kazdopadne je tech hruzostrasnych zprav cim dal tim vic. Upizlany hlavy, popraveny turista! zrovna dneska, ty dve nezvestny Cesky, o kterych se radeji nemluvi, padajici letadla. Na muj vkus az az.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 24.09.14 23:24

@Tečička
právě, nejvíc se bojím o to svoje miminko

2468
Závislačka 4981 příspěvků 24.09.14 23:25

Do dnes jsem se nebala, ale dnes strach prisel po tom co jsem videla zpravy. Moc to radeji nesleduju a tak toho moc nevim. Jsem mozna blazen, ale od te doby co se mi narodila moje holcicka se bojim vseho mnohem vic. Driv jsem to tak vubec nemela a toto me nechavalo chladnou s tim, ze to stejne neovlivnim.

B EL
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 3 inzeráty 24.09.14 23:25

Jen strach o dite a co by s ni bylo.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 24.09.14 23:28

Je to hrůza…

2468
Závislačka 4981 příspěvků 24.09.14 23:30

@Mari-KusKus to teda je a clovek muze jen cekat

Z.jev
Závislačka 3311 příspěvků 24.09.14 23:33

@Mari-KusKus Z valky ani ne, nebo spis si to nejak nepripoustim :nevim: Spis mam strach, ze se neco stane detem treba na prochazce venku nebo az budou chodit do skoly, ze je smete nejakej nadrogovanej debil… Nekdy mam pocit, ze celkove to jde s lidma od desiti k peti

Tečička
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 24.09.14 23:33

@2468 Já ani na zprávy v televizi nekoukám a stejně se ke mě dostává plno hroznejch věcí :zed:
Mám před očima plno příběhů co jsem viděla a četla o druhé světové válce :oops: lidé si taky mysleli, jak žijí ve vyspělém světě a nic se jim stát nemůže…

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 24.09.14 23:36

@Z.jev
to je další taková věc :roll:

Z.jev
Závislačka 3311 příspěvků 24.09.14 23:47
@Mari-KusKus píše:
@Z.jev
to je další taková věc :roll:

Clovek nad tim asi nesmi premyslet, jinak by se zblaznil. Ale ty myslenky proste nekdy prijdou

ALEAS
Závislačka 2559 příspěvků 24.09.14 23:48

Taky jsem začala být úzkostná po porodu, strašně se o malou bojím, pedofilů, únosů, prostě že jí někdo ublíží, ale asi jsem o tom přemýšlela tak, že prostě jsme ženy takto naprogramované, nejhorší je, že to do konce života nezmizí, člověk se s tím bude muset naučit nějak žít. Prostě jsou tu váhy v tom, do jaké míry ji nechat žít, když někam bude chtít jít nebo tak. Já už jsem takový blázen, že jsem se chtěla zeptat, proč by ve školce nemohly být online kamery, vždyť rodič má přeci právo vědět, co dělá jeho dítě. Co když jí bude někdo ve školce ubližovat, ale to už jsem asi vážně na palici. Z války jako takové přímo strach nemám, spíš takový jakoby nepříjemný pocit, ale doufám, že to do Evropy nepřijde. Ale červíček hlodá. Občas to konzultuju s manželem, který má docela silní politickohistorický přehled a ten mě utěšuje, že se nemám čeho bát. Ale co když přijde nějakej magor a do do Čech bombu, že jo. Nemusí jít přímo o válku takovou ale o teroristy.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 24.09.14 23:50

@Neliska
tak doufám, že ČR nebude pro teroristy zajímavá…
souhlasim se vším, co jste napsala.

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 25.09.14 00:01

@Mari-KusKus Zkus si nad tím vytvořit svůj názor. Media předkládají ucelený obraz, zapoj kritické myšlení a selský rozum.Byla jsem u té události, byl tam někdo z rodiny.Jak to tedy je atd.Je svoboda slova a šílená záplava informací. Já pevně věřím, že válka nebude.Moc ti přeju klid na dobrou noc

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >