Sběratelky autogramů! Charlie Sheen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 24.09.14 21:54
Sběratelky autogramů!Charlie Sheen?

Ahoj holky, dcera sbírá autogramy - má už pěknou sbírku. Rozhodla se dát pak autogramy, nebo alespoň část, do prodeje na podporu zvířecího útulku Bzová u Hořovic. Podporuji ji v tom sbírání. Má už ze zahraničních Bruce Willise, Rihannu atd.Je jí 13. Její herecký idol je ale Charlie Sheen. Psala už do Revolution Studios, kde se točí seriál Anger Management, v němž Sheen hraje a spoluprodukuje ho, ale neodpověděli. Máte prosím někdo tip, kam ještě napsat? Tráví tím teď večery :-)Myslím, že už jí to leze na mozek :-). Je mi jí už i líto. Poradila bych, ale moc toho herce nesleduji. Našla tohle, dnes mi to ráno přeposílala: http://wikimapia.org/…-Aubrey-Road
Připadá vám to hodnověrné? Děkuji za názor. Připadá mi to pěkná záliba a chci ji v tom podporovat. Na dopisy si vydělává brigádami a trénuje si i jazyky.Za každý tip pošle i dobrou velkou čokoládu :-)Dík

Reakce:
lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 22:33

Nechci rýpat, ale ta má teda idola :lol: jinak mě zaujalo, to se za ty podpisy platí? Kdyby chtěla, mám jeden od Martina Maxy :D :D :D

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 24.09.14 22:34

www.google.com je můj tip. Kam mám poslat svou adresu kvůli té čokoládě? 8)

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 24.09.14 22:53

@lulinaaa ne,probíhá to tak, že sběratel sám žádá umělce o zaslání podpisu (umělci s tím počítají a většinou je rozesílá agent, zdarma, v rámci propagace, je však obtížné najít na zahr. umělce často správný kontakt) a vyměňuje si pak např. autogramy s jinými sběrateli, z celého světa, jsou celé komunity sběratelů

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 24.09.14 22:54

@ncc1701 píši,že vyhledávala na netu a už i psala, zatím bez úspěchu.

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.14 22:59

@ncc1701 to vtipne tedy neni, z prispevku je jasne, ze jeji dcera googlila a uz i nekam do USA psala, ted jsem dala do googlu Charlie Sheen address a tech variant adresy vyjelo opravdu hodne :-(.Zakladatelko, syn sbira taky.Je to dost draha a casove narocna zaliba, obepisuje sportovce z celeho sveta :-(,takze chapu.
Taky tezko ziskava adresy kde zadat o autogramy. Zeptam se ho, ale fakt sbira spis sportovce.Zase je fakt, ze se zdokonalil v ANG a kazda odpoved s autogramem ho potesi :-).Uz ma cca 200 kusu a pokracuje dal. Porad lepsi nez aby nekde vyvadel v nejake parte. Drzim pesti!

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 24.09.14 23:17

Tady jsem nasla fan site od sberatelu, kam psat, ale zakladatelko, mas pravdu, ona se fakt pokazde na ruznych stranach uvadi jina adresa :-( s hokejisty to ma syn snazsi, tem pise do klubu :-) http://www.fanmail.biz/7912.html

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 25.09.14 07:07

Co vsemocny facebook??
spousta hercu a hvezd ma profil

Bauli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 08:43

Na FB by ji mohli poradit na fanouskovske strance, kam napsat, pokud by vylozene nenasla jeho profil…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >