Hrudky pod kůží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 05:29
Hrudky pod kůží

Ahoj, je mi 38 a s nicim se nelecim, ale uz pred par lety jsem si vsimla, ze na vnitrnich stranach stehen, kdy hodne pritlacim, jsem schopna citit takove hrudky, jako uzliky, mozna to jsou části svalu..mate to taky? Trochu i na ruce, kdyz prejedu silou od lokte k dlani po vretenni kosti jakoby..nejake chrupavky?

Reakce:

Annabela11
Závislačka 2557 příspěvků 12.10.18 06:26
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 38 a s nicim se nelecim, ale uz pred par lety jsem si vsimla, ze na vnitrnich stranach stehen, kdy hodne pritlacim, jsem schopna citit takove hrudky, jako uzliky, mozna to jsou části svalu..mate to taky? Trochu i na ruce, kdyz prejedu silou od lokte k dlani po vretenni kosti jakoby..nejake chrupavky?

Podkožní tuk

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 06:50

@Annabela11 ten me pak taky napadl, diky…

TRIO
Povídálka 23 příspěvků 12.10.18 08:19

Taky mám na noze maličkou hrudku, ale tvrdou, nic z ní neteče, nebolí. Nikde jsem s tím nebyla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 08:46

Ja i dost na povislyvh pazich,koukam

smudlinky
Závislačka 2571 příspěvků 350 inzerátů 12.10.18 09:22

partner má bouličky na rukách, nohách - ukazoval je lékařce, jsou tukové, pokud zavazí, tak se vyříznou, jinak se s nimi nic nedělá

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >