Reklama

Hrudky pod kůží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 05:29
Hrudky pod kůží

Ahoj, je mi 38 a s nicim se nelecim, ale uz pred par lety jsem si vsimla, ze na vnitrnich stranach stehen, kdy hodne pritlacim, jsem schopna citit takove hrudky, jako uzliky, mozna to jsou části svalu..mate to taky? Trochu i na ruce, kdyz prejedu silou od lokte k dlani po vretenni kosti jakoby..nejake chrupavky?

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 12.10.18 06:26
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 38 a s nicim se nelecim, ale uz pred par lety jsem si vsimla, ze na vnitrnich stranach stehen, kdy hodne pritlacim, jsem schopna citit takove hrudky, jako uzliky, mozna to jsou části svalu..mate to taky? Trochu i na ruce, kdyz prejedu silou od lokte k dlani po vretenni kosti jakoby..nejake chrupavky?

Podkožní tuk

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 06:50

@Annabela11 ten me pak taky napadl, diky…

TRIO
Povídálka 14 příspěvků 12.10.18 08:19

Taky mám na noze maličkou hrudku, ale tvrdou, nic z ní neteče, nebolí. Nikde jsem s tím nebyla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 08:46

Ja i dost na povislyvh pazich,koukam

Uživatel je onlinesmudlinky
Závislačka 2518 příspěvků 360 inzerátů 12.10.18 09:22

partner má bouličky na rukách, nohách - ukazoval je lékařce, jsou tukové, pokud zavazí, tak se vyříznou, jinak se s nimi nic nedělá

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >