Hubenej kluk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 18:10
Hubenej kluk

Ahoj, zdravím,

Poprosil bych o názor slečny, holky, ženy, dámy. Ale spis ty mladší. Je mi 23, mam 182cm a jen 70kg. Asi to je jeden z duvodu, kvuli kteremu mam nizke sebevědomí. I kdyz se snazim, proste pribrat nejde. 5 jídel denně, bohate na energii a nevim, kam se to ztrácí… tento tyden jsem si nakoupil ghi máslo, zkusím denne do sebe narvat 200g tuku… 100g tuku se mnou nic neudělá. Rad bych se zeptat, jak uz jsem rekl, spis těch mladších… hubení kluci ano nebo ne? Je to velke mínus? Sice kazdy rika, ze jsem normální/normálně hubenej…ale ja si to nemyslím. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4321 příspěvků 02.02.19 18:12

Můj manžel je o 3 roky starší a o 6 centimetrů vyšší. Váhově je na tom zhruba stejně. Připadá mi normální :nevim:

iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 02.02.19 18:13

no rozhodně lepší hubenej než tlustej. Zkus posilovnu :-)

Ou
Kelišová 6216 příspěvků 02.02.19 18:17

Zajdi si na alergologii, jeslti nemáš problém s mlékem či lepkem. To může dost ovlivnit vstřebávání.

Obávám se že po 200 g ghí budeš mít leda tak průjem.

Hubení šlachovití kluci jsou super - navíc se jim dobře leze po skalách. Ale potřebují mít rádi sami sebe a být se sebou srovnaní. Nešťastnej, nejistej a úzkostnej člověk je k politování i kdyby měl postavu profesionálního veslaře.

Takže vřele doporučuju vstoupit do psychoterapie - najít si nějakýho hodnýho terapeuta muže a srovnat se sám se sebou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 18:21

No ze zdravotních problémů se musim vyhýbat „5 bílým cukrum“ - coz zahrnuje i mléko a vyrobky z nej a mouka a výrobky z něj,

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 18:26

Můj manžel má 185 cm a 57 kilo :lol: teda měl, když jsme se poznali, ted´ bude mít kolem 65 aod začátku se mi strašně líbil :oops: ty úzké boky a štíhlé dlouhé ruce :srdce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17288 příspěvků 02.02.19 18:28

Snad mi promineš, že nejsme dvacetiletá slečna 8) Ale mám v tomto věku dceru a znám její názory, tak snad tě tím obměkčím :jazyk:
Tvůj problém není nízká váha! Oba moji náctiletí synové jsou vysocí (vyšší než ty) a hubení. Problém s tím nemají ani oni, ani já. Naopak, spíš by mě zneklidněla nadváha. Oba dva sportují.
Necpi se nezdravým máslem a jinými tučními potravinami (navíc Ghí je předražené), z toho si akorát rozhodíš trávení. Začni sportovat, at se ti postava zformuje a zmužní! Žij zdravě a sportuj, najdi si nějakého koníčka. A pěstuj přátelské mezilidské vztahy. To je cesta ke zdravému tělu a zdravé duši :think:

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3398 příspěvků 02.02.19 18:30

Začni posilovat a pořádně kvalitně jist, vyvážené bílkoviny, tuky, sacharidy… Taky záleží na genetice, pokud máš hubené rodiče, tak z tebe obr jen tak nebude, ale lepší hubenej než nějakéj tlustoprt.. Chtěl jsi názor mladých, tak dle mé 20 léte dcery jses docela hubenej, její přítel při podobné výšce váží skoro 20kg víc, ale právě díky tomu, že hodně cvici.. Ale rozhodně tvoje rozměry nejsou důvod k tomu aby jsi měl komplexy ;)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 02.02.19 18:34

Je to ošklivé pokud je to taková ta hubenost kde nic tu nic,propadlý hrudníček…Manžel 172cm a 60Kg, sportovec, šlachovitý, pevné svalstvo..než se cpat kaloriema tak radši začít sportovat.

dickys
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 02.02.19 18:34

Začni chodit do posilovny a vyváženě jíst, k tomu klidně doplňky stravy typu gainer, ale správné cvičení je základ. Nacpat do sebe tolik másla, to se akorát po*eres.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 02.02.19 18:39

Také bych doporučila sport, než do sebe cpát kila tuku. To pak možná budeš mít 80kg, ale budeš oplácanej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 18:44

Mám manžela s podobnými mírami a jsem velmi spokojená, nemá na sobě gram tuku, je vegetarián, běhá, potkala jsem ho, když mu bylo 27 a je stále stejný i po 17ti letech, přitom jí jak prokoplý. I všechny naše děti jsou hrozně hubené, připadám si hrozně tučně, i když mám ke své výšce normální váhu, spíš nižší a sportuji. Můj táta je a vždy byl korba, fakt svalovec, posilovna je jeho život, ale mě vždy přitahovali střízlíci, no prostě takové to chlapecké tělo, štíhlounké boky, hubené ruce…, proti nim je i můj manžel svalovec :lol: Tak hlavu vzhůru, každému se líbí něco jiného a často vzhled je nakonec až druhořadý ;)

Prof. Farnsworth
Kelišová 6070 příspěvků 02.02.19 18:45
@Anonymní píše:
Ahoj, zdravím,Poprosil bych o názor slečny, holky, ženy, dámy. Ale spis ty mladší. Je mi 23, mam 182cm a jen 70kg. Asi to je jeden z duvodu, kvuli kteremu mam nizke sebevědomí. I kdyz se snazim, proste pribrat nejde. 5 jídel denně, bohate na energii a nevim, kam se to ztrácí… tento tyden jsem si nakoupil ghi máslo, zkusím denne do sebe narvat 200g tuku… 100g tuku se mnou nic neudělá. Rad bych se zeptat, jak uz jsem rekl, spis těch mladších… hubení kluci ano nebo ne? Je to velke mínus? Sice kazdy rika, ze jsem normální/normálně hubenej…ale ja si to nemyslím. :,(

1. Tuk (olej, máslo, sádlo) nerovná se tělesný tuk. Tj. samotnou konzumací mastného nepřibereš tělesný tuk.
2. Hubnutí / přibírání je „jednoduché“. Je to o příjmu a výdeji energie - pokud je příjem vyšší než výdej = přibírání, pokud je větší výdej než příjem = hubnutí. Tj. pokud chceš přibrat, musíš přijímat víc energie než spálíš. Pozor na to, že i trávením potravy se vynakládá / spaluje energie.

Edit: oprava překlepu

Příspěvek upraven 02.02.19 v 18:50

Runina
Povídálka 27 příspěvků 02.02.19 18:46

Příběh ze života… manžel, když jsme se poznali, byl na tom podobně, a i přestože preferuju chlapy typu medvěd, bylo mi úplně jedno, jak vypadá… prostě jsem si ho zamilovala. A miluju ho doteď, časem trochu zmužněl a tzv. zfotrovatěl, ale pořád je to hubený typ chlapa a mně je to fuk ;) Zapracuj na sebevědomí, to je vše, co potřebuješ. A jak se říká ,, každé zboží najde svého kupce" ;)

tatranka999
Kecalka 177 příspěvků 02.02.19 18:59

Prestan do sebe rvat tuky a zacni trikrat tydne cvicit s kvalitni suplementaci po treninku (protein).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >