Reklama

Hubnutí s antikoncepcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineFifi2
Kecalka 154 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:23
Hubnutí s antikoncepci

Zdravím. :) Jsem po šestinedělí a chtěla jsem si u Dr. nechat zavést nehormonalni tělísko, ovšem to pry mohu nejdřív za tři měsíce, protože by mohlo vypadnout..A proto jsem odešla s prášky. 8o napsali mi Azalii. Jenže teď mám strach, že po ní budu tloustnout. Ještě nemám dole vsechna poporodní kila a chtěla jsem jít trochu do sebe :( nemáte zkušenost s touto Ha? Přibraly jste? :? Vím, že je to individuální, ale i tak. Dekuji

Reklama

Reakce:

Rashaa
Kecalka 111 příspěvků 16.08.18 12:30

Brala jsem ji po porodu. Nepřibrala jsem po ní, ale vůbec mi nesedla, nonstop jsem krvácela.

Uživatel je onlineFifi2
Kecalka 154 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:33

@Rashaa to je další věc :think: uvidíme..a předpokládam, že ani nezhubla, že? Já ty kilca teď moc těším :oops:

Rashaa
Kecalka 111 příspěvků 16.08.18 12:39

Nezhubla, s váhou mi to nehlo. Jinak poporodní kila jsem dala dolů až po ukončení kojení a to úpravou stravy. Já jsem přibrala dost, ale zhubla jsem 20kg. Teď vážím to co před dětmi a daří se mi si váhu držet.

Uživatel je onlineFifi2
Kecalka 154 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:59

@Rashaa ach jo :( ale klobouk dolů teda :potlesk:

Strecha
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 16.08.18 13:05

Brala jsem ji po obou detech a ani jednou jsem nepribrala. Otazka je,pokud bych ji nebrala,jestli by nebylo hubnuti rychlejsi. S 1.ditkem jsem ale take hodne spinila,tak jsem ji brzy vysadila. Po druhem mi sedla v pohode,pak jsem si dala hormonalni telisko (to mi nesedlo),slo ven a vratila se ke sve stare antikoncepci (mirelle). Sice do sebe budu asi rvat prasky az do prechodu,ale mela jsem nocni mury,ze otehotnim…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama