Hubnutí s antikoncepcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fifi2
Kecalka 211 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:23
Hubnutí s antikoncepci

Zdravím. :) Jsem po šestinedělí a chtěla jsem si u Dr. nechat zavést nehormonalni tělísko, ovšem to pry mohu nejdřív za tři měsíce, protože by mohlo vypadnout..A proto jsem odešla s prášky. 8o napsali mi Azalii. Jenže teď mám strach, že po ní budu tloustnout. Ještě nemám dole vsechna poporodní kila a chtěla jsem jít trochu do sebe :( nemáte zkušenost s touto Ha? Přibraly jste? :? Vím, že je to individuální, ale i tak. Dekuji

Reakce:
Rashaa
Kecalka 120 příspěvků 16.08.18 12:30

Brala jsem ji po porodu. Nepřibrala jsem po ní, ale vůbec mi nesedla, nonstop jsem krvácela.

Fifi2
Kecalka 211 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:33

@Rashaa to je další věc :think: uvidíme..a předpokládam, že ani nezhubla, že? Já ty kilca teď moc těším :oops:

Rashaa
Kecalka 120 příspěvků 16.08.18 12:39

Nezhubla, s váhou mi to nehlo. Jinak poporodní kila jsem dala dolů až po ukončení kojení a to úpravou stravy. Já jsem přibrala dost, ale zhubla jsem 20kg. Teď vážím to co před dětmi a daří se mi si váhu držet.

Fifi2
Kecalka 211 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:59

@Rashaa ach jo :( ale klobouk dolů teda :potlesk:

Strecha
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 16.08.18 13:05

Brala jsem ji po obou detech a ani jednou jsem nepribrala. Otazka je,pokud bych ji nebrala,jestli by nebylo hubnuti rychlejsi. S 1.ditkem jsem ale take hodne spinila,tak jsem ji brzy vysadila. Po druhem mi sedla v pohode,pak jsem si dala hormonalni telisko (to mi nesedlo),slo ven a vratila se ke sve stare antikoncepci (mirelle). Sice do sebe budu asi rvat prasky az do prechodu,ale mela jsem nocni mury,ze otehotnim…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Principál Hrušínský: Kvůli Zemanovi mi lidé vyhrožují a nadávají do dobytků

Jan Hrušínský (63) patří mezi tu část slavných tváří českého showbyznysu,... číst dále >

Dáda není ztracený případ. Které slavné ženy alkoholičky jí jdou příkladem?

Herečka Dáda Patrasová (62) se kvůli problémům s alkoholem, které odmítá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >