Zkušenosti s Lindynette 20

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BáraBo
Nováček 9 příspěvků 15.08.18 12:31
LINDYNETTE 20

Zdravím,
gynekolog mi předepsal antikoncepci LINDYNETTE 20. Chtela bych vědět o nějakých zkušenostech. Našla jsem bohužel hodně staré diskuze a zajímaly by mě dnešní recenze :D pred tim jsem pouzivala rok a půl Nuvaring, měla jsem pořád kvasinkove infekce tak proto chci zkusit prášky.
Děkuji a hezký den :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Andymo
Kecalka 127 příspěvků 15.08.18 12:34

Ja ji beru roky a zatim v pohode. Pokracuji s ni i po porodu. Po vysazeni nebyl problem otehotnet. Nepribrala jsem po ni, a ani jsem neotehotnela pres ni :)

Bubla_Bučková
Závislačka 3804 příspěvků 15.08.18 12:39

ta samá zkušenost, během dlouhých let užívání teda jsem přibrala postupně pár kilo a samozřejmě to nemůže být jinou příčinou než praskama :lol:

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 15.08.18 13:01

Brala jsem ji x let a taky v pohodě. JEště mně tady skoro celá krabička zbyla, kdybys chtěla. Rozhodli jsme se pro miminko.

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 13:08

:nevim: Já jí brala 7 let a 2 roky už nemohu otěhotnět a nemluvím o přibírání na váze :( ale nemusí to být tvůj případ :kytka:

Sleepy.Monkey
Kecalka 276 příspěvků 15.08.18 13:15

Brala jsem ji asi 4 roky.. Během užívání této antikocepce, jsem hodně přibrala.. Při výšce 168 cm jsem vážila 67 kg. Není to nějak hrozné, ale dobře jsem se necítila.
Pak jsem ji přestala brát a spadla jsem na váhu pod 60 kg.
Antinu jsem brala v pubertě.

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 15.08.18 13:18

Já ji brala 7 let a v pohodě. Po vysazení jsem otěhotněla za 7 měsíců. Po porodu jsem opět zacla brát 2 roky a pak po vysazení jsem otěhotněla prakticky hned. Takže žádný problém v ničem :)

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 15.08.18 13:33

Jsou to hormony, takže může mít vedlejších účinků spousty - od přibírání, přes zhoršenou pleť, změny nálad, snížení libida až po problémy s otěhotněním po vysazení. Každé tělo na HA reaguje jinak a dopředu se nedá odhadnout, jak sedne zrovna tobě. Já ji kdysi brala asi 2-3 roky a změnila kvůli změnám nálad. Ted už jsem 6 let bez HA uplně a je mi líp :)

drakulova.stara
Povídálka 24 příspěvků 15.08.18 13:43

Me teda nesedla vubec, pribrala jsem, ztratila libido, mela jsem depky a kdyz mi začalo cukat oko, letela do kose

morinka7
Kelišová 6824 příspěvků 15.08.18 13:53

Brala jsem 4 roky a v nemocnici mi jí pak zakázaly :lol: Skončila jsem tam s hypertenzí, ale to by asi dopadlo po jaké kolik HA. Jinak jsem teda nepřibírala , jen ten tlak :roll:

Evelýna 1
Kecalka 354 příspěvků 7 inzerátů 15.08.18 14:08

Ja ji beru už dlouho. Nikdy jsem po ni nepřibrala a neměla žádný problém. Po prvním vysazení jsem otěhotněla za 2 měsíce. Pak jsem ji brala znovu a po druhém vysazení jsem otěhotněla za 6 měsíců.
Já jsem spokojená

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 15.08.18 15:36

Brala jsem jí dlouhodobě a byla jsem spokojená. Měsíčky nebyly tak bolestivé, pleť byla čistější a trochu jsem zhubla (po vysazení jsem trochu přibrala, ale nemohu říci, že to bylo díky tomu vysazení). Poprvé jsem otěhotněla za 4 měsíce po vysazení a po druhé za 5 měsíců.
Bohužel při druhém těhotenství se mi zhoršily křečové žíly a po porodu jsem měla zánět povrchové žilní soustavy - dle doktora to bylo díky kombinaci porodu a HA, takže ji už nějakou dobu neberu. Doma mi zbyly dvě plata (spotřeba 12/2019), takže kdyby jste měla zájem, napište mi prosím SZ.

Petula_16
Kecalka 137 příspěvků 16.08.18 13:31

Brala jsem ji skoro 10 let a žádné problémy jsem neměla, ani jsem po ni nepřibrala, pleť jsem měla krásnou. Jelikož mám problémy s metabolismem, říkala jsem doktorce, že chci nějakou šetrnou, u které je menší riziko, že bych přibrala. Říkala mi, že se nemusím bát, že je to antikoncepce s minimem hormonů a že se po ni nepřibírá. Akorát po vysazení to byla a bohužel stále je katastrofa. Jsou to už 2 roky a moje pleť je 100× horší, než v pubertě a nemůžu se toho za nic zbavit. Nejdřív jsem si myslela, že se mi čistí tělo, ale nelepší se to :roll: otěhotnět se mi podařilo na druhý pokus, ale s tím, že jsem ji už 2 roky před tím přestala brát.

Lexie1987
Nováček 1 příspěvek 22.08.18 18:07

Krasny den damy,

mela bych na vas takovy intimnejsi dotaz. brala jsem vice nez rok HA Lindynette 20. ted jsme se s pritelem dohodli ze ji vysadim a pokusime se o mimco. posledni prasek jsem si brala 6.8 a hned 8.8 jsem dostala menstruaci. on te nedele jsme se nekolikrat milovali (a dokonce pri jednom milovani si pritel vsiml zmeny struktury sekretu :oops: ). behem toho prvniho tydne po menstruaci me parkrat bolelo v podbrisku na jedne strane. ted v pondeli jsem zacala lehce spinit. nejdriv jakoby tmave hneda a ted jen ruzova barva. ale opravdu jen lehoucce. v podstate to vnimam pouze po pouziti toalety. bricho me neboli. mame ted trochu problem ktery resime a nejsem si jista jestli jsem nahodou neotehotnela. nebo jestli je to jen z nervu. ve 20 jsem samovolne potratila ve 4 mesici a nerada bych neco zanedbala. myslite si ze to je jen nerovnovaha hormonu nebo je mozne ze cekam mimco? menstruaci cekam az zacatkem zari a jestli se nedostavi jdu hned k doktorce. spis me to nejak zarazilo a nevim na koho se obratit. dekuju predem

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 22.08.18 21:54

Pokud nedorazí měsíčky, tak si udělej TT a uvidíš… Stejně by se teď nedalo nic dělat (kdybys byla těhotná a něco bylo v nepořádku).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >