Hudba do bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarketaC4
Stálice 90 příspěvků 27.04.19 17:54
Hudba do bříška

Pouštíte / pouštěli jste nenarozeným miminkům do bříška hudbu?
A mělo to na ně po narození uklidňující vliv? Já se snažím každý den malé pouštět alespoň na chvilku hudbu pro nenarozené a reaguje na ně kopanci a “tančením”

Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8755 příspěvků 27.04.19 17:56

Asi jí to štve - já bych ji nechala v klidu.

Aduš8
Závislačka 4942 příspěvků 27.04.19 17:57

@MarketaC4 jo, pouštěl jsem mu usínáčka, Pro Elišku… Reagoval na to úplně stejně, kopáním. A po narození okamžitě spustil řev, jakmile tu samou melodií uslyšel :lol:

kve-tinka
Kelišová 5150 příspěvků 2 inzeráty 27.04.19 18:07

Účelově ne, ale já hodně poslouchám hudbu přes den, né vážnou a ani metál. A rozhodně bych řekla, že máme stejný vkus. :mrgreen:

G.a.b.c.a20
Kecalka 459 příspěvků 27.04.19 18:27

Nepouštěla ale hodně jsme se s přítelem dívali na seriál jak jsem poznal vaší matku a když se dcera narodila a v tv tohle zrovna hrálo ( ta znělka) vždy se uklidnila a poslouchala. :lol:

MáškaMarie33
Kecalka 310 příspěvků 27.04.19 18:29

Poslouchala jsem moji oblíbenou hudbu přes sluchátka poslední půl rok, kdy byla dcera v břiše. Když jí tu hudbu pustím teď, je z ní nadšená, dokonce u ní někdy i usíná, vyzkoušela jsem právě pouštět jí i jiné písničky, které jsem neposlouchala a na ty reaguje po chvilce nervozitou a pláčem, bude jí sedm měsíců.

lachtanice86
Echt Kelišová 8123 příspěvků 27.04.19 18:53

Poslouchala jsem oblíbeného zpěváka a byla i na koncertu. A písniček všeobecně hodně a po narození vliv žádný.

BublinaL
Stálice 77 příspěvků 27.04.19 19:00

Já jsem poslouchala hodně a doteď (10 měsíců) když se pustí hudba tak se okamžitě uklidní :)

MaminkaKristynka
Povídálka 45 příspěvků 4 inzeráty 27.04.19 19:08

My pouštěli taky do bříška natahovací hračku s melodií pro miminka, ale po narození ani potom později ji to nijak nebralo.

MarketaC4
Stálice 90 příspěvků 27.04.19 19:12

Mě právě malá na hudbu reaguje hodně. Vrtěním a kopanci na rychlejší a u ukolébavek se trochu uklidní. Ona je celkově hodně akční miminko, tak doufám že si na ty ukolébavky už teď “zvykne” a po narození bude třeba při jejich poslechu uklidněná.
Samozřejmě na to nespoléhám a vím že každé miminko je originál, ale zajímají mě vaše postřehy a zkušenosti :kytka:

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 27.04.19 19:24

Aktuálně nejmladší a její nástupkyně v břiše se mnou poslouchají Walk off the earth, Priscillu Ahn, Jamie Culluma a Ylvis. Ne účelově, poslouchám to já

Váš příspěvek
Reklama