Prosím o radu, jakou hudbu na svatbu (obřad)?

2613
11.6.10 14:57

hudba na svatbu

Ahoj,
ráda bych vás poprosila o radu, jakou hudbu na svatbu (obřad)? Prosím., prosím o odkazy a nebo aspoň názvy písniček. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9940
11.6.10 15:06

noooo já teda nevím, co máte v plánu a kde a v jakém duchu, ale obvykle přímo během obřadu si zajišťuje hudbu ta instituce, u které máte domluvené zdavky. Takže třeba u nás, když se berou na obecním úřadě, zpíváme my jako obecní sbor, když se berou v kostele, zpíváme my jako kostelní sbor (jsem v obou sborech :-) , aby tě to nemátlo) a když se třeba berou na zámku, tam mají zase své třeba klavíristu a zpěváky…
tak to kdyžtak rozvěď víc, co máš přesně na mysli, proč si na obřad vymýšlíte své. Samozřejmě si teda můžete říct, jstli budete mít přímo přání nějaké konkrétní písničky. Teda aspoň u nás to jde, jsme na vesnici, to je asi o něčem jiném, než ve městech, kde to jede jak na běžícím páse ty svatby :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13794
11.6.10 15:09

Ahoooj,
reaguji spíš na brusek moje sestra, když se vdávala, tak to měla na zámku na zahradě, takže si všechny písně vybírala ona sama…

meduleinka takže já osobně Ti moc neporadim, ségra hledala na různých cédéčkách, netu a tak různě… dnes by měla dorazit, tak se ji zeptám a písnu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
11.6.10 15:25

tak jestli si máš vybrat sama písničky, tak já hledala na youtube tam najdeš všechno.Najdeš tam i instrumentálně některé písničky,protože u proslovu by neměli být písničky se zpěvem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
11.6.10 15:30

u nás to bylo jak píše Brusek - prostě standard, nemohli jsme si vybrat nic. Byla to klasika, vnímala jsem ten první svatební pochod a pak ještě yesterday. pak nějaké známé melodie mezi tím, které nevím jak se jmenují.

kamarádce v kostele hráli a zpívali třeba ze Zlatovlásky „já ti prstýnek dám, já ti dám za něj svůj, lásku věrně mi přisahej, celý život při mně stůj“, jiné na zámku od Petry Janů „říkej mi“ http://www.karaoketexty.cz/…kej-mi-26586 nebo „už nejsem volná“
mně se třeba líbí od Gotta „jdi za štěstím“ http://videoklipy.loveme.cz/…-za-stestim/

klasika je třeba Stín katedrál…

Záleží jestli Ti vyjdou vstříct - to pak můžeš chtít cokoli. Nám nechtěl přehrát ani CD, prostě měli jen toho jejich varhaníka… ale nakonec to bylo fuk :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
11.6.10 15:53

svatbu máme v malém nezasv. kostelíku, kde se hudba pouští z CD. Na YT taky hledám, ale je tam toho taková spousta, že jsem chtěla vědět co jste měly vy. Ještě pište a díky za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
691
11.6.10 16:23

Mě osobně se líbí tento song :)
http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
11.6.10 22:23

Tak já mám např.
Pearl Hearbor soundrack
wedding song - endless love
richard marx teď nevím jak se jmenuje ta písnička ,ale je to jeho nejznámější
celine dion,barbra streisand - Tell him
a ještě pár nějakých,ale tyhle si pamatuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
12.6.10 15:11

Petro děkuju, takle jsem si tu radu představovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
12.6.10 16:26

víceméně jsem si vybírala z písniček co se mi líbí.tak není zač. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17368
14.6.10 15:40

Ahoj, co já si pamatuji, tak jsme měly písničku Rozvíjej se poupátko a pak už nevím…Daly nám ale na výběr z několika stránkového seznamu a my nevěděli co vybrat. Až jsme to po šíleném zvažování a přemýšlení vybraly, tak nám řekly, že to bude vypadat divně, protože jsme si vybraly každou písničku jiný styl, měly jsme asi 3 písničky si vybrat. Takže z mého pohledu, pokud mohu radit, zkus se zaměřit i na styl - pohádkové, romantické, filmové, prostě aby ten žánr šel k sobě. Osobně se mi moc nelíbí takový ty klasiky svatební pochody, ale asi je to základ. Taky za sebe můžu říct, že si žádnou hudbu ze svatby nepamatuju :lol:, ale prý nám hrála :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1958
13.10.11 17:35

na našem úřadu si taky každý vybírá hudbu sám. takže když jsem hledala já, tak jsem hodně pátrala na beremese.cz:
hudba - obřad
hudba - nástup nevěsty
ale je tam už hoodně stránek, takže taky dost nepřehledné, ale pokud budeš mít čas aspoň něco z toho prohledat, může to být dobrá inspirace.

my jsme nakonec s manželem dali do kupy takový seznam věcí, co se nám osobně líbí a k čemu máme nějaký vztah a vyšel z toho celkem netradiční různorodý seznam, ale musím říct, že i po dvou letech na náš obřad všichni vzpomínají s nadšením. já mám svoji píseň jako vyzvánění na telefonu a vždycky nechám dloooouho zvonit, abych si ji vychutnala :mrgreen:

příchod svatebčanů: Barry Louis Polisar - All I Want Is You
nástup ženicha: Manowar - Warriors of the World (jen ten začátek bez slov)
nástup nevěsty: Emiliana Torrini - Jungle Drum
během obřadu: Pachelbel Canon in D
prstýnková: Johnny Cash - Ring of Fire
gratulace: Louis Armstrong - What A Wonderful World
společný odchod: Bon Jovi - It's My Life

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
19.3.13 18:08

My jsme měli Bachovu Air a Pachelbellův Canon, ještě se mi hodně líbí od Josefa Suka Sousedská, měli jsme to na lázeňské kolonádě a tam to akorát pasovalo :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
24.4.15 13:18

Písničky na svatbu

Sice už je to starší diskuse, ale třeba někomu pro inspiraci :-)
Dlouho jsem nemohla vybrat, přítel (teď už manžel) to nechal na mě, bylo mu to jedno. Ale chtěla jsem zohlednit, co se líbí nám oběma.
Takže na příchod ženicha: Michael Jaskson - You are not alone
Na příchod nevěsty: Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart (nejdřív jsem nad ní vůbec neuvažovala, přestože je to asi tak od mých deseti let má nejoblíbenější písnička a celkově Bonnie dost poslouchám, a ani nevím, jestli se hodí, ale pak jsem si řekla, proč ne a na poslední chvíli ji zvolila a jsem ráda)
Na prstýnky a plibek: Metallica - Nothing else matters
A na gratulace a k odcházení hrály písničky a od Dido, kterou jsme spolu poslouchávali na našich prvních rande u nás doma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2980
16.9.17 10:21

živá hudba

Ahoj. Živou instrumentální hudbu jen k obřadu nebo i k hostině?

rozhodila jsem poptávku a v úvahu připadá hudano.cz nebo jedna harfistka.
1. hudano.cz - 3 hudebníci(flétna, klavír, housle) - pouze obřad cena 1250 za hudebníka - obřad+hostina(2hod) by stála 7 tis dohromady. + 250 za dopravu
2. Harfistka katarína ševčíková - za obřad+hostinu i s dopravou chce 7500.

na večer od 17. hodiny by nám hrál Dj Patrik Mácha který i zpívá. ten si za hraní od 17.hod do půlnoci vezme 4500.

No a teď uvažuju jestli utratit peníze i za hudbu na hostinu. jestli prostě nemám nechat jen hudebníky na ten obřad. Nemám pustit pak už jen skladby z Cd? Kdybych si ponechala jen tu hudbu na obřad mohla bych si nechat i jen duo klavír housle za 2500.

Kdybyste měli i doporučení na nějaké jiné hudebníky nebo šikovného šikulu co se tím normálně neživí, třeba syna své tety z druhého kolene..dejte vědět. Bude to v létě na Těrlicku tak někoho z Ostravska.
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama