Reklama

Huštací kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 91 příspěvků 11.02.17 09:31
Huštací kočárek

Ahoj holky, prosím o tipy!! :)

Mám jistou představu o kočárku a prosím o tipy na nějaký, který by ji splňoval :)

Chtěla bych rozhodně čtyřkolku, s nafukovacími koly, hodně odpruženým podvozkem (aby krásně huštal), ale aby byl stabilní. Nejlíp, abych mohla koupit dvojkombinaci ( korba + sedačka), sporťák budu asi kupovat zvlášť.. Chci kočár s velkou korbou, spíš vyšší, lehký, s polohovatelnou rukojetí, moc se mi nelíbí ta vysouvací. Nejlépe velkým nákupním prostorem pod kočárem.. Nad suchými zipy bych přimhouřila oko, ale když nebudou, budu jen ráda…
Hlavně ať je bezpečný a kvalitní.!!

Holky děkuju, kdyby Vás napadlo ještě něco, co je důležité a v seznamu mi chybí, prosím napište! Díky za všechny tipy a rady!! :) :kytka: :mavam:

Reklama

Reakce:

Nsoci
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 14 inzerátů 11.02.17 09:37

Tak já měla tenhle a nemůžu si ho vynachválit. Krásně houpací, lehce ovladatelný a velká korba.
 http://www.tipstore.cz/?…

nozu
Extra třída :D 11479 příspěvků 11.02.17 09:45

Za mě inglesina magnum. ale jako podvozek na autosedačku absolutně nevyhovující. to jsem kombimovala podvozek sporťáku quinny speedy a vajíčko maxi cosi.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25690 příspěvků 11.02.17 09:47

Bývala inglesina magnum, ale nevím, jestli jí ještě prodávají - čtyři kola dost veliká, super košík drátěný na nákup, velká korba, není to sporťák i když se dá udělat do sedu, autosedačka vajíčko inglesina k ní je kompatibilní
edit. a houpací je taky perfektně

Fazulina
Závislačka 3344 příspěvků 11.02.17 09:50

Co to je huštací?

Verpa5
Kecalka 215 příspěvků 11.02.17 09:51

Ahoj myslím že tomu odpovídá Inglesina Sofia.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 11.02.17 10:17
@Fazulina píše:
Co to je huštací?

Houpací. :D

Fazulina
Závislačka 3344 příspěvků 11.02.17 10:23
@Ice79 píše:
Houpací. :D

Aha, no člověk se má pořád co učit:-)))

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 11.02.17 10:54
@Fazulina píše:
Co to je huštací?

Zrovna na to same jsem se chtela zeptat…pak jsem v jednom denicku cetla vyraz popravky a to taky nevim co znamena a jestli to neni preklep…

Bobby
Extra třída :D 14022 příspěvků 11.02.17 11:32
@Hanka1 píše:
Zrovna na to same jsem se chtela zeptat…pak jsem v jednom denicku cetla vyraz popravky a to taky nevim co znamena a jestli to neni preklep…

Nee to neni preklep :)

U nas se nerika huštací, ale huškací..

@-Luciš- jak pisou-mrkni na inglesinu

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 11.02.17 13:08

@Bobby
No a co teda je ty popravky? 8o

Bobby
Extra třída :D 14022 příspěvků 11.02.17 14:59
@Hanka1 píše:
@Bobby
No a co teda je ty popravky? 8o

Tak nejcasteji po svatbe nebo velke oslave apod.-dojidani a dopijeni toho co zbylo..proste se popravit tim cim ses zkazila :mrgreen: nebo treba dopijeni becky po oslave se da nazvat popravkama…

-Luciš-
Stálice 91 příspěvků 12.02.17 21:05

Tak moc děkuju holky, koukala jsem na Inglesinu a líbí se mi ta Sofia :).. Tak navštívíme obchod…
Co jsou popravky jsem taky nevěděla :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama