Junama impulse vs. Coletto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabina94
Nováček 8 příspěvků 15.01.17 00:00
Junama impulse vs. Coletto

Ahoooj rozhoduji se mezi těmito dvouma. Který myslíte ze je lepší? Pro a proti? :lol:

Jak maminky hodnotí Junama Impulse Eco 01

Reakce:

petraroskova
Nováček 5 příspěvků 18.01.17 09:31

Ahoj @Sabina94 já mám kočárek Junama Impulse Moto a jsem moc spokojena, jak s kvalitou kočárku tak s jeho originálním a vzhledem. Kočárek je prostorný jak sporťáček tak korbička. V korbičce byl malý do 9 měsíců pak jsme přešli na sporťáček. Kočárek je perfektně odpružený, stabilní, snadný na údržbu, krásně houpe a korbička i sporťáček se dají otočit v obou směrech. Celkově jsme velice spokojeni, a našeho rozhodnutí koupit tento kočárek vůbec nelitujeme. Líbil se nám na první pohled a splňuj veškerá naše očekávání :-)

Sabina94
Nováček 8 příspěvků 18.01.17 11:12

@petraroskova děkuji za názor, já právě taky řeším, aby v korbičce bylo mimi co nejdýl… koukala jsem, že junama má na délku 80 cm korbičku… kdežto Coletto a Adamex mají 86 cm, takže by to bylo ještě o fous lepší… No ještě to zvážím, oni jsou vzhledově hodně podobné, ale jde mi i o tu kvalitu.

Dašule90
Nováček 8 příspěvků 23.01.17 11:26

@Sabina94 my jsme si minulý rok pořídili kočárek Junama ve verzi Timber. Malé bude za chvíli 9 měsíců a stále jezdíme v korbičce, je opravdu velmi prostorná. Vleze se i s fusakem. S kočárkem jsme celkově velice spokojeni. Neměli jsme žádnou reklamaci. Nejvíce si chválíme odpružení kočárku, údržbu, gelová kolečka, snadné skladování, lehké skládání a to, že je velice prostorný. Za nás ti Junamu doporučuji :-)

Sabina94
Nováček 8 příspěvků 23.01.17 12:18

Děkuji za odpověď. Já jsem mluvila s pánem z obchodu Daniela a ten mi říkal, že kočárky junama, coletto a adamex jsou úplně stejné, všechny jsou polské a vyrábí se ze stjených součástek, akorád si každý zvolí jiný vzhled. Ale děkuji holky

zuzikpos
Povídálka 17 příspěvků 24.01.17 16:56

@Sabina94 ahoj, přidávám vlastní zkušenost s kočárkem Junama i já. Kočárek máme už delší dobu, a jsme pořád velmi spokojeni. Naše malá Hanička byla v korbičce až do svých 10 měsíců, poté jsme přešli na sportovní verzi. Obě dvě - jak korbička tak sporťáček jsou veliké. Kočárek je stabilní, lehce ovladatelný i jednou rukou, snadný na údržbu, má krásný design a zvládne jakýkoliv terén.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >