Reklama

Kočárek doma u druhého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuckaPicka
Stálice 58 příspěvků 27.01.17 10:56
Kočárek doma u druhého ditete

Ahoj maminky. Zajímá mě, u prvního jsme měly kočárek u rodičů. Teď ho máme zabaleny v našem sklepě. Čekáme druhé. Řešily jste „pověru“ s kocarkem u druhého dítěte?? Jestli ho máme raději zase odvézt?? :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 27.01.17 10:58

Neresila jsem ani u prvního. Proboha, je 21. století! Lidi mají asi fakt málo starosti, když řeší tohle. Jestli jsi poverciva, tak ho odvez a budeš mít klid.

Kriss Tina
Závislačka 4721 příspěvků 27.01.17 10:59

Neresili, ne kazdej ma moznost mit kocar nekde uskladneny :)

Heivka
Závislačka 2970 příspěvků 27.01.17 10:59

Já měla kočár doma i u prvního, kvůli psovi, aby mi z kočáru nešílel, až jednou bude druhé, tak určitě kočár uklízet nebudu :mrgreen:

Šmoulice
Kelišová 6640 příspěvků 27.01.17 11:02

Od 20tt mi stál kočár v pokoji. ;)
Na nějaký pověry se můžu vykašlat :mrgreen:

Uživatel je onlinexammy
Kecalka 445 příspěvků 27.01.17 11:03

Neresila jsem :) Dokonce jsme ostrihali vlasky asi 10 mesicnimu synovi, protoze uz pres ne nevidel a pak jsem tady zjistila ze se to nesmi :mrgreen:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 27.01.17 11:04

Neřešila jsem. Neřešila bych ani u prvního, ale shodou okolností jsme bydleli u tchyně a měli ho u ní na půdě, takže technicky nebyl u nás doma :mrgreen:

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 27.01.17 11:07

U prvniho jsem mela kocarek doma co jsme ho koupili. Ted jsem v 21.tt a kocarek budu mit stejny po dceri, kupovat novy mi prijdou vyhozeny penize a mam ho v patre, je teda rozdelany.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 27.01.17 11:12

V kočárku jezdil až do narození mladšího prvorozený syn, rozdíl mezi kluky je 15 měsíců. Jen jsme potom vyměnili sportovní korbu za hlubokou. :-D Ale je pravda, že jsem to neřešila ani u prvního. Měli jsme kočárek od 32 tt doma, stál v pokojíčku.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19006 příspěvků 14 inzerátů 27.01.17 11:12

@LuckaPicka u první ho dítěte jsme kupovali kočár asi ve 30tt a do porodu byl u rodičů. :-) Teď jsem těhotná podruhé a kočár máme schovaný doma, vlastně mě ani nenapadlo to řešit :think: :D :D

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 27.01.17 11:13

Já měla u obou u rodičů, pověrčivá nejsem, ale ve 38tt u prvního jsem si kočárek,, pohoupala" abych věděla jak mi sedí s tím,,co se asi tak může stát".. no, nikdy jsem na pověry nevěřila, přesto u druhé se kočárek k nám domů přivezl až se mnou, když jsme jeli z porodnice :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 27.01.17 11:16

Fakt jsem neřešila :lol: ani u prvního. To stal složený doma přes čtyři měsíce

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 27.01.17 11:20
@xammy píše:
Neresila jsem :) Dokonce jsme ostrihali vlasky asi 10 mesicnimu synovi, protoze uz pres ne nevidel a pak jsem tady zjistila ze se to nesmi :mrgreen:

Zajímavá myšlenka, ze se malým dětem nesmí stříhat vlásky. Prosim te proc??? :D taky jsem syna strihala asi v 11 mesicich (teda ojela jsem mu hlavu strojkem) a tak by me zajímalo co jsem to vlastně provedla a co jsem na nas přivolala :lol: diky :)

terynka006
Závislačka 3553 příspěvků 27.01.17 11:23

@LuckaPicka máme kočárek v obýváku na hromádce od 22tt :mrgreen: u první dcery jsem ho měla doma cca od 32tt :think:

Heivka
Závislačka 2970 příspěvků 27.01.17 11:25

@Marie432875 Prý se tím děťátku krátí život, aspoň to tvrdí google :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama