Partnerovy hygienické návyky se mi nelíbí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 07:28
Hygienické návyky

Ahoj holky, prosím anonym, jistě brzy pochopíte proč..
Jsem s přítelem 1,5 roku.. Došlo k tématu stěhování a už bychom se měli každou chvíli sestěhovat.. Jenže..
Teď o víkendu jsem zjistila, že se se svým otčímem koupají ve stejné vodě.. Jakože on se vykoupe a můj partner jde po něm, do té stejné vody..
Možná to pro někoho je nepodstatné.. A nechci vypadat, jako nějaká hysterka.. Ale přijde mi to dost nechutný a od tý doby, co to vím, nejsem schopná na něho ani sáhnout..
Holky, jak byste to řešily? Řekly mu to? Vůbec nevím, jak se zachovat. A je mi z toho opravdu dost špatně od žaludku. Jsem trošku v koncích.. Zjistit o své milované osobě, tuto nechutnou záležitost.. Sakra, voda stojí pár korun, a žijeme v 21. století..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 25.03.19 07:33

Jo tak to je hnus. Este pochopím když se vykoupe malé dítě a po něm jde jeden z rodičů, ale jinak jak píšeš voda nestojí majlant a osobně bych si dala radši rychlou sprchu, nez se louhovat v něčí špíně. :poblion: nadruhou stranu, až se sestehujete bude muset používat vlastní vodu :lol:

terien
Extra třída :D 10679 příspěvků 25.03.19 07:33

Já se taky koupu po své dceři, zas jako takový drama to nevidím.

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 25.03.19 07:33

Tak voda pár korun nestojí, aspoň podle našeho ročního vyúčtování ne. A za druhé, když spolu budete bydlet,tak tento problém odpadne ne?

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 25.03.19 07:33

Já když byl malej, tak jsem taky chodil po sourozencích nebo rodičích. Je to taky nechutné? Jasně, by jsem děcko ale na principu to nic nemění.

A do háje, řekla si mu to? Lidi si rádi myslí, že je lepší tyhle věci probírat s anonymy než s konkrétním člověkem. Jednou bych rád viděl, kdyby se tyhle všechny diskuse rozeslali těm kterých se týká.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 07:34

@terien Po dceři je rozdíl.. Po 60 letýcm otčímovi.. Ne?
To opadne, ale já na hygienu fakt trpím.. A tohle je fakt hnus.. Už jen z pohledy intimností..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 07:35

@Lexter Psala jsem, že mi to je trapný.. Tak, že mam strach mu to říct.. Je to celkem intimní, nezdá se vám?

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 25.03.19 07:35

Hele, řeknu ti o sobě jednu nechutnost. Sprchuju se každý druhý den a jen každé druhé sprchování použiju mýdlo. A vlasy vždy jen vodou.

To jsem ale prase, co.

Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 25.03.19 07:36
@Anonymní píše:
@Lexter Psala jsem, že mi to je trapný.. Tak, že mam strach mu to říct.. Je to celkem intimní, nezdá se vám?

Intimní? Pak děláš dobře, že to píšeš nám a ne jemu, že? :roll:

terien
Extra třída :D 10679 příspěvků 25.03.19 07:36
@Anonymní píše:
@terien Po dceři je rozdíl.. Po 60 letýcm otčímovi.. Ne?
To opadne, ale já na hygienu fakt trpím.. A tohle je fakt hnus.. Už jen z pohledy intimností..

Když bude bydlet s tebou, tak se po něm koupat už nebude :lol: nebo z toho chceš dělat drama na 3 dějství?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 07:36

@Lexter Upřímně? Ano..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 07:37

@terien Aha, a do tý doby se ho budu štítit, nebo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 07:39

@Lexter Anonym… :zed:

Malaga
Nadpozemská drbna 25490 příspěvků 25.03.19 07:39

A s kým jiným probrat intimnosti než s tím koho se to týká.....
Jestli mu to nechceš říkat tak mu to prostě napiš…

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 25.03.19 07:39

Se sestěhujte co nejrychleji :lol: a do té doby si dávejte předehru ve sprše ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Váš příspěvek
Reklama